Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Ricardo pisze:ale obawiam się że grunt w tamtym miejscu może nie udźwignąć wyższego gemini
Ale Ikea właśnie poszła w górę a w Katowicach ktoś dał ciała z obliczeniami, itp., itd., nie dajmy wątkowi umrzeć :lol:

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

To może zamiast w górę to w dół. Zamiast parkingu zrobić sklepy, a nowy parking piętro niżej.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

A może w bok ? Zająć Parking na zewnątrz i zrobić go pod nową częścią.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

Teraz temat się przeradza, w grę "Rozbuduj Gemnini". Żeby nie odbiegać od tematu powiem, że można np wykupić sady, przerobić je na parking wieopoziomowy, a z obecnego zrobić sklepy.

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Stradie pisze:Żeby nie odbiegać od tematu powiem, że można np wykupić sady, przerobić je na parking wieopoziomowy, a z obecnego zrobić sklepy.

Trochę mnie rozbawiły te dywagacje. Gemini jest całkowicie prywatnym przedsięwzięciem i takie "planowanie" jest zupełnie bez sensu. Chyba że masz jakiś, jakikolwiek wpływ na to co zechce zrobić właściciel Gemini (czytaj: jak wydać, zainwestować własne pieniądze).


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

Co prawda są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki ;) , ale widać wyraźnie, że Gemini odjeżdża Tarnoviance

http://www.retailnet.pl/Wspolna/Wiadomo ... -roku.aspx

Awatar użytkownika

zicc
Prytan
Posty: 181
Rejestracja: 26-11-2009, 18:28

Post autor: zicc »

Nie ma się co dziwić. Po pierwsze znakomita lokalizacja pośród największych tarnowskich osiedli, po drugie dobra oferta z jedzeniem, po trzecie trzy wielkie wielkopowierzchniowe sklepy na pokładzie czyli... wszystko to czego nie ma Tarnovia


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

no to rozbudowa prawie przesądzona :

http://www.propertynews.pl/centra-handl ... ,9115.html


wejss
Rhetor
Posty: 1635
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

czyli na bank multikino

Online

Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

wejss pisze:czyli na bank multikino
Dowód? Bo może to naprawdę bank, a nie multikino. Gdyby opłacało się mutikino w Tarnowie to już by znaleźli sposób żeby było :P


Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

Przynajmniej nie będzie nowego CCC, Rosmanna i innych Deichmannów. :lol: Ciekawi mnie tylko jak rozwiążą, tą rozbudowę. Obecnie centrum ma 46 000 m2, w ytm 38 000 m2 najmu, a chcą rozbudować się o 14 000 - 16 000 m2 samego najmu. Myślę, że same szklarnie to mało. Pewnie poszerzą się kosztem zewnętrznego parkingu, albo przejdą i dalej.

Obrazek

Ciekawe też jak rozwiążą połączenie nowej części ze starą. Mam nadzieję, że nie przy tym schowanym oknie za castoramą.


Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

te schody? też o tym pomyślałem, no ale chyba nie będą tak bezczelni...

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Baxon, dlaczego bezczelni? Skoro miasto nic nie zrobiło z tym terenem (a o ile mnie pamięć nie myli, ten park miał być gotowy chyba rok albo dwa lata temu - przecież był komkurs, nagrody itd.), to co się ma marnować.

znalazłem link do ogłoszenia konkursu: http://www.tarnow.pl/index.php/pol/Mias ... u-Legionow
i do wyników: http://www.tarnow.pl/index.php/pol/Mias ... trzygniety

i nawet go zaczęli budować (!):
http://www.tarnow.pl/index.php/pol/Mias ... u-Legionow

cytuję:
"Niebawem otoczenie Galerii Park Tarnów, będzie jeszcze bardziej okazałe i przyjazne dla mieszkańców. Urząd Miasta Tarnowa wydał zgodę na rozpoczęcie inwestycji. Park zostanie zbudowany za pieniądze zewnętrznego inwestora – Gemini Holdings, jego koszt wyniesie blisko 2 miliony złotych. Planowane zakończenie inwestycji to wiosna przyszłego roku."
data artykułu: 20.11.2010.

Gdzie jest ten park???

ps: znajdzie ktoś zgodę na rozpoczęcie budowy?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Gemini rozbuduje się kosztem parkingu zewnętrznego, w każdym z zakładanych wariantów. Trudno, żeby tak poważny inwestor stawiał sprawę pilnej rozbudowy na kartę uda się/nie uda dogadać z właścicielem szklarni. :) Jeżeli się dogadają, to zajmą i ten teren. Jeżeli nie, to nie. :)

Kino wielosalowe też jest już przyklepane.

PS "Park" jest planowany dokładnie w tym miejscu gdzie tor (?) dla rowerzystów, czyli między Gemini a osiedlem. Gościnny, co Ty? Nieczytaty? Wystarczyło odtworzyć podane załączniki. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

ODPOWIEDZ