Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

Rzuf - a co to TK Max? bo nie bardzo jarze? :oops:
Będziem życ


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

A np tu krótkie info:
http://mediamikser.pl/article/64056/skl ... z-w-polsce

Polska strona sieci:
www.tkmaxx.pl
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

marecki - to bardzo popularne na wyspach sklepy, gdzie można bardzo tanio kupić markową odzież :) Myślałem że wszyscy Polacy znają te sklepy ;) Tak czy inaczej polecam! :mrgreen:


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

Mieszkam w Irlandii, kolo Corku i jakos sie nie spotkalem z takim... Alo to tylko Irlandia... :D 8)
Będziem życ

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Ja mieszkałem w Dubinie to tam był... :-?


atril
Obywatel
Posty: 42
Rejestracja: 19-09-2009, 15:51
Lokalizacja: Tarnów / UK
Kontakt:

Post autor: atril »

racja - szczegolnie sportowe ciuchy tak kochane przez wyspiarzy (wiecie spodnie dresowe do tego buciki adasia obowiazkowo ze skarpetkami nalozonymi na spodnie :P ) takie jak adidas, nike itp mozna za grosze kupic - sam uzywam do pracy :P


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

Rzuf, ale Dblin to inna bajka ;) . Poza Dublinem jest INNY SWIAT :mrgreen:
Ale sie juz konczy. W maju zjezdzam :mrgreen: :P
Będziem życ

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

A to prawda, że w Galerii Gemini będzie zarządzać siostra tej pani z Galerii Tarnovia? Czyżby na naszych oczach tworzyła się nowa dynastia kupiecka w Tarnowie :P ?
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Nieprawda. :) Poza tym zarządzanie czy dyrektorowanie to nie handlowanie. Raczej mówisz o kadrze menedżerskiej.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

gushman pisze:Nieprawda. :) Poza tym zarządzanie czy dyrektorowanie to nie handlowanie. Raczej mówisz o kadrze menedżerskiej.
Słuszna uwaga. Nie zajmie się handlem guzikami tylko EWENTUALNIE handlem powierzchnia galerii. A to już menedżerowanie. Czyli to bzdura wyssana z palca, że siostra tej pani wyląduje w nowej światyni próżności zwanej CH.Tak mi sie wydawało, bo trudno bylo mi to sobie wyobrazić, że akurat ta osoba maiłaby zarządzać czymkolwiek 8)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Coś słyszałeś, coś Ci ktoś podpowiedział i teraz takie głupoty powtarzasz. Siostra dyrektor GT pracuje w Gemini Holdings i zajmuje się obecnie marketingiem Gemini Park w Bielsku Białej. Docelowo ma zostać (już jest, ale z racji takiego a nie innego zaawansowania budowy tarnowskiego Gemini jeszcze nie piastuje funkcji) dyrektorem marketingu GJP. Nie ma nic do czynienia z wynajmem powierzchni, nie ma też mowy o żadnym "lądowaniu". W prywatnym interesie jest się albo dobrym i się pracuje albo jest się prawie dobrym i szuka się pracy. W jej przypadku efekty pracy mówią same za siebie, więc wyobraź sobie, że Twoja wyobraźnia jeszcze dojrzewa.
Ostatnio zmieniony 17-03-2010, 01:44 przez gushman, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

gushman pisze:Coś słyszałeś, coś Ci ktoś podpowiedział i teraz takie głupoty powtarzasz. Siostra dyrektor GT pracuje w Gemini Holdings i zajmuje się obecnie marketingiem Gemini Park w Bielsku Białej. Docelowo ma zostać (już jest, ale z racji takiego a nie innego zaawansowania budowy tarnowskiego Gemini jeszcze nie piastuje funkcji) dyrektorem marketingu GJP. Nie ma nic do czynienia z wynajmem powierzchni, nie ma też mowy o żadnym "lądowaniu". W prywatnym interesie jest się albo dobrym i się pracuje albo jest się prawie dobrym i szuka się pracy. W jej przypadku efekty pracy mówią same za siebie, więc wyobraź sobie, że Twoja wyobraźnia jeszcze dojrzewa.
Znałem plotkę-teraz znam prawdę. Dziekuję.
Zatem w świetle przedstawionych przez Ciebie faktów(widzę że dysponujesz sporą wiedzą w tym temacie) można stwierdzić, że siostra pani dyrektor Galerii Tarnovia będzie dyrektorem marketingu w Gemini. Czyli jednak będzie zarządzać pionem marketingu, a zatem jednak jestem misiem małej wyobraźni ;) Ale może dlatego pracuje w UM i znam kilka rzeczy od tych wstrętnych plotkarzy...
Ostatnio zmieniony 17-03-2010, 01:44 przez Mr Greenback, łącznie zmieniany 2 razy.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

W prywatnej firmie nie ma miejsca na kolesiostwo i poplecznictwo!!!!
Menager rozliczany jest z wyników swojej pracy i tylko z tego, jeśli sobie nieradzi to nawet sami najemcy ( duże sieci handlowe ) domagają się jego zmiany !
Co do efektów pracy menagera Gemini Park w Bielsku muszę przyznać, z jest aktywny, natomiast odnoszę wrażenie ( tylko moja prywatna ocena ), że ewidentnie Bielszczanie, turyści ze śląska będący na nartach w Szczyrku, Wiśle czy Ustroniu, goście zza południowej granicy częściej wybierają jednak Sferę niż Gemini czy Sarni Stok.

[ Dodano: 08-02-2010, 00:51 ]
Ale właśnie taka jest rola menagera żeby tą kolejność odwrócić !!! :D


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

bobasek pisze:W prywatnej firmie nie ma miejsca na kolesiostwo i poplecznictwo!!!!
Buahhahahahahaha :D:D:D:D. Musze przyznać że mnie rozbawiłeś :D. No chyba że czegoś tu nie zrozumiałem :P.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

trix pisze:
bobasek pisze:W prywatnej firmie nie ma miejsca na kolesiostwo i poplecznictwo!!!!
Buahhahahahahaha :D:D:D:D. Musze przyznać że mnie rozbawiłeś :D. No chyba że czegoś tu nie zrozumiałem :P.
Dokładnie. Jak się skończyło kolesiostwo dla pani Niezgody i Tomasza Kammela to chyba wszyscy wiedzą. Sprawa ląduje u prokuratura.
Ale i nas w Tarnowie są takie sytuacje kiedy doradcami czy asytentami samorządowców zostają dzieci znajomych :P Albo na Azotach lądują co "zdolniejsi"przedstawiciele rodó oligarchii tarnowskiej.
Apropos spraw z pogranicza polityki lokalnej i biznesu: sławna Venezia Park w Parku Strzeleckim padła. I nie byłoby tutaj nic dziwnego gdyby nie to, że ktoś podpisał umowę z właścicielem Pizzerii ze strony miasta, gdy wiadomo było , że ten pan ma dosyć...zagmatwaną sytuacje z wierzycielami. I w nagrodę podarowano mu Pałacyk w Parku Strzeleckim.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ