Remont dworca PKP

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

No tego to ja właśnie nie widziałem. Zarąbiste! :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Juz pisałem, że dworzec, a przynajmniej jego wschodnia część jest piękna !

Fajnie by było jeszcze wyremontować okolicę dworca, róniez w tym samym stylu :)

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Doczekasz sie Deto, doczekasz, na wiosnę byc może elewacji, a później okolicy dworca :)


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Nie wie ktoś jak z cenami w tej knajpce ??. Ze zdjęci wygląda zachęcająco (otoczenie).
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Stara 'Secesja' (ta na poziomie gruntu w zachodnim skrzydle Dworca) słynęła z niskich cen i smacznych posiłków. Jeżeli to ci sami właściciele, to pewnie jest tak samo. Ale sprawdzić można...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Byłem tam w listopadzie, ceny dalej są niskie. Zestaw zupa+drugie danie kosztował poniżej 10 zł! Porcje trochę mniejsze niż dawniej na górze, kotlet trochę zimny i suchy ale przy tej cenie nie ma co narzekać. Wystrój lokalu pierwsza klasa!


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Hm........ więc trzeba koniecznie iść i sprawdzić. Mam nadzieje że nauczyli sie myć talerze od tamtego czasu :>.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

No no muszę przyznać ze się ładnie na dworcu robi :)


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

ad2222 pisze:Stara 'Secesja' (ta na poziomie gruntu w zachodnim skrzydle Dworca) słynęła z niskich cen i smacznych posiłków. Jeżeli to ci sami właściciele, to pewnie jest tak samo. Ale sprawdzić można...
Potwierdzam ceny te same ;-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

rzuf pisze:na wiosnę byc może elewacji, a później okolicy dworca :)
Z tą elewacją to prędzej na jesień, a nie zdziwię się jeśli na wiosnę, ale w przyszłym roku, niezwykle trudno będzie wykonawcy dotrzymać terminu rocznicy naszego dworca. Jest dużo do zrobienia we wnętrzach skrzydła zachodniego i w holu głównym, co było widać po szczegółowości i ilości załączników do SIWZ.

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

To mówiłem na ostatnim spotkaniu FGPO, że nam Secesje odpicowali to nie wierzyliście. Tam dalej za dychę można najeść się do syta. A klimat tam teraz jak w Bristolu.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Nie, no proszę, aż tak tragicznie jak w Bristolu???
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Znaczy, mi chodziło o to, że jak tam się wchodzi to takir pierwsze wrażenie jakby się wchodziło do jakieś luksusowej restauracji a nie knajpy dworcowej.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Nie pamiętam w którym temacie, ale ktoś coś fantazjował na temat wykolejonego pociągu uderzającego w elektrownię atomową, tak?
Między Kalwarią Zebrzydowską a Wadowicami wykoleił się pociąg Przewozów Regionalnych jadący z Suchej Beskidzkiej do Wadowic. Pociąg połamał słupy sieci trakcyjnej - podaje infokolej.blog.onet.pl.
Szczęście, że elektrowni nie było w pobliżu ; )


Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

Jak to Keleos nie pamiętasz tematu?
edit: Tarnowska wioska, sopel -> ciężarówa -> awaria atomowa :)

ODPOWIEDZ