nowe centrum handlowe

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
wm
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 30-10-2009, 16:10

nowe centrum handlowe

Post autor: wm »

witam, biur w z którym współpracuje realizuje projekty dla ECE (galeria krakowska i inne) i... wyobraźcie sobie, że Tarnów jest jednym z dwóch kandydatów do realizowania przez ECE kolejnego centrum handlowego!!! ;) więcej szczegółów nie znam, postaram się coś dowiedzieć... nie mniej info zasłyszane z 2 niezależnych źródeł :) w sumie nie było mnie w Tarnowie jakiś czas - jak sobie radzą tarnovia i gemini???


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Re: nowe centrum handlowe

Post autor: mefisto101 »

wm pisze:witam, biur w z którym współpracuje realizuje projekty dla ECE (galeria krakowska i inne) i... wyobraźcie sobie, że Tarnów jest jednym z dwóch kandydatów do realizowania przez ECE kolejnego centrum handlowego!!! ;) więcej szczegółów nie znam, postaram się coś dowiedzieć... nie mniej info zasłyszane z 2 niezależnych źródeł :) w sumie nie było mnie w Tarnowie jakiś czas - jak sobie radzą tarnovia i gemini???
wiemy :)
ECE miało (chyba tak to można napisać) ochotę na budowę CH na gruzach OWINTARU Były rozmowy z Urzędem Miasta oraz wstępne projekty zagospodarowania.
Niestety jest jedno małe ale..część gruntu należy do właściciela Świtu Kupca (np Biedronka obok Komendy Policji na Narutowicza jest jego) Facet od kilkunastu lat blokuje budowę CH.
Wiadomo, że byłaby to konkurencja dla Świtu. Była niedawno informacja, że temat już nieaktualny. Tylko teraz, albo masz informacje przestarzałe sprzed roku jak jeszcze ECE interesował się tym terenem (niestety polegli) albo ECE znów zaczyna się kręcić wokół tematu


Autor tematu
wm
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 30-10-2009, 16:10

Post autor: wm »

mam informacje z poniedziałku... :) kończą budowę galerii kaskada w szczecinie i szukają ... jak już pisałem nie znam szczegółów...


Autor tematu
wm
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 30-10-2009, 16:10

Post autor: wm »

spróbuje się coś dowiedzieć - po za tym to bym chciał, żeby postawili coś na owintarze... pop pierwsze budują solidnie, po drugie zarządzanie mają niezłe... mam nadzieje, że przy okazji i biedronkę usuną :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

SPRZECIW!

Biedronka zostaje! Często robię tam zakupy. W jakimś CH raczej nie będę kupować bułek i sałatki..


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Keleos pisze:SPRZECIW!

Biedronka zostaje! Często robię tam zakupy. W jakimś CH raczej nie będę kupować bułek i sałatki..
Nie bliżej masz biedronkę na Ducha?
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Bliżej domu tak... ale częściej jestem w okolicach PKP niż w domu ; D


Ricardo
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Post autor: Ricardo »

Może dogadali się z kupcem i razem zbudują "C.H. ŚWIT II" :P


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Świt jest, Zenit jest... ja proponuje ostatnio modny Zmierzch.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Keleos pisze:Świt jest, Zenit jest... ja proponuje ostatnio modny Zmierzch.
A może "Od zmierzchu do świtu" ;)

Podjeżdzasz wieczorkiem, a tam ... - "All right! Pussy, pussy, pussy! Come on in ,pussy lovers!!!!!! (...) All right, we got white pussy, black pussy, Spanish pussy, yellow pussy. We got hot pussy, cold pussy. We got wet pussy. We got smelly pussy.We got hairy pussy, bolldy pussy...."

;)


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Tylko kto do tych galerii handlowych będzie chodził ? w Tarnovi mało co w Gemini tak sobie to po co nam kilka ? :D

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Po co nam remont magistrali kolejowej Kraków-Rzeszów, przecież i tak nikt pociągami nie jeździ.
Po co nam dobre drogi, przecież paliwo tak drogie, że niedługo mało kto będzie samochodem jeździł.
...

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Husiek, W Tarnovii rzadko bywam, w Gemini częściej - ale nigdy nie zdarzyło mi się, żeby widać było że 'wieje pustkami' - zawsze było sporo osób i chodzących/oglądających i kupujących.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11637
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Tarnovia też ostatnio nie świeci pustkami, zawsze jest tam sporo ludzi, zważywszy, że to obiekt mniejszy od Gemini wydaje się nawet bardziej zatłoczona od niej. Jedynie w Bomii nigdy nikogo nie ma, chociaż przy jedynej czynnej kasie zawsze są co najmniej 2 osoby więc i tak trzeba czekać.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

defekator, no i to tyle, jeśli chodzi o "delikatesy" gdzie płacisz więcej za to, że nie musisz stać w kolejce :)

ODPOWIEDZ