Remonty ulic w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ja w sprawie tego projektu wolańskiej ? To on do samego kośćiola ma byc ? w sensie remont ? :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

A pytałem bo Wolańska to także uica równoległa między Olszynową a Pusta ta do kościola
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Goscinny pisze:Nie wiem gdzie tam kościół jest, ale remontować będa mniej więcej taki kawałek:
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&m ... efe91beae6
A kto tam mieszka z UM/TZDM/Kościoła że będą robić asfalt dla 5 domów ? ;)


ghost
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 28-10-2009, 11:28
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ghost »

wracając do remontu chodnika przy Wojska Polskiego - prace ruszyły po chyba 3 tygodniach ale... nie dało się zrobić dalszej części też z lanego betonu? po co co kawałek inna technologia? tu beton, kawałek dalej kostka a jeszcze 200m dalej stare płytki chodnikowe? Tak cięzko się zdecydować na jedno ? A może ktoś musiał troche kostki jeszcze sprzedać...


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

No właśnie mnie też to zdziwiło że dalej ''ścieżka'' będzie z .....kostki :lol:
Nie rozumie tego czyżby jakaś zmiana planów w międzyczasie ?
Bitwy O Wał Pomorski zrobiona nareszcie męka się skończyła :D .... tylko szkoda że nie pociągneli jej w stronę banku PKO bo tam jest równie fatalnie .

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

dafi33, czyli nie zrobiona, skoro tylko połowa ma nową nakładkę.


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Tak z innej beczki. Czy w Polsce istnieją jakieś normy dot. wysokości krawężników?

Bo te na ulicy Legionów (na wys. klasztoru oraz skweru im. Ojca O. Kokocińskiego, mają miejscami taką wysokość, że po podjechaniu blisko autem można nawet nie otworzyć drzwi (albo je otworzyć ścierając warstwę farby o nawierzchnię (sic!) ścieżki rowerowej)...


kedarg
Obywatel
Posty: 24
Rejestracja: 06-02-2010, 18:32

Post autor: kedarg »

Zależy w jakich miejscach, ale na pewno nie może wystawać wyżej niż 18 cm.

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 753
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

To aż wrzucę centymetr do auta i zmierzę krawężniki jak będę w pobliżu. Bo coś mi się wydaje, że na Legionów krawężniki są faktycznie za wysokie.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Na Zielonym (koło 5) też są takie krawężniki, że jak się za blisko podjedzie to się już odjeżdża bez zderzaka :P


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Marcinie - w jednym miejscu zostawiłem lakier spod drzwi na tym krawężniku ; ) A Auto mam dość wysoko zawieszone...


Cubaza
Rhetor
Posty: 3809
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ja też tam lakier zostawiłem w pewnym momencie ;/ Dokładnie na Legionów.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Plotki niosą, że to część akcji "kolorowe chodniki". Coś jakby spin-off Uśmiechu Tarnowa.. galeria www już wkrótce!


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Aż sie dziwię, że nikt nie napisał :mrgreen:

Wczoraj rano jadąc widziałem na Krakowskiej rozściełarkę do asfaltu, wracając o 15 nadal była - myślę sobie co oni jaja sobie robią? Bite 8 godzin i NIC? Jaja sobie robią?
Dziś rano jadę a tu SUPRISE :mrgreen: od Mostu aż do Galerii NOWIUTKI asfalcik.
Co ciekawe bez fazowa kostka całkiem znośna w jeździe - dojazdy do posesji też jakby łagodniej opadające - normalnie luksus. :mrgreen: Wygląda, że przed zimą będziemy mieli ładny i gładziutki kawałek drogi.

Mam TYLKO nadzieję, że po nocnych deszczach OSUSZĄ podłoże przed kładzeniem asfaltu - bo jak nie to nadchodząca zima szybko zweryfikuje umiejętności drogowców.
9000 ml A Rh-

ODPOWIEDZ