Remont Krakowskiej

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: kari »

Okropnie to wygląda. Szpeci tylko miasto.


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: Lechu »

maup pisze:
wejss pisze:...Co za idiota to wymyślił.
Wymyślił jak wymyślił. Ja tam bym wolał wiedzieć, kto to zamówił i kto zatwierdził wypłatę wykonawcy (wysokość faktury też mogłaby być interesującą) :/
Ale wiesz, że przetargi to ryczałt ?

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: Goscinny »

I czy to usprawiedliwia kretyńską, bo inaczej jej nie można nazwać, decyzję o postawieniu kolejnego słupka/łańcucha w mieście? I to ponoć na reprezentacyjnej ulicy.
Za chwilę doczekamy się pewnie rzędu słupków oddzielających chodnik - przy okazji chciałbym zauważyć, że zniszczono kilka płyt, bo trzeba było wywiercić w nich otwory.


irekjj
Prytan
Posty: 283
Rejestracja: 23-11-2013, 20:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: irekjj »

maup pisze:Wymyślił jak wymyślił. Ja tam bym wolał wiedzieć, kto to zamówił i kto zatwierdził wypłatę wykonawcy (wysokość faktury też mogłaby być interesującą) :/
Oj tam czepiacie się na pewno śmiesznej kwoty za coś co jakby nie patrzeć ma czemuś służyć. Troszkę z innej beczki, dzisiaj rano mi na mieście mignął duży Mercedes-karawan Miejskiego Zarządu Cmentarzy. Nic niezwykłego, za wyjątkiem tego, że rejestracja tego auta o ile zdążyłem zauważyć, to "K1 MZC". Może by ktoś potwierdził nr rej tego auta, bo jeśli tak jest to mnie to akurat razi, że z miejskiej kasy wydaje się 1k za indywidualną tablicę, która akurat niczemu nie służy, w porównaniu do osłony hydrantu, i jest klasycznym wyciąganiem kasy z miasta.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: Goscinny »

A taka koszmarna osłona hydrantu (przy kim? nie kojarzę, żeby ktoś w wjeżdżał w ten hydrant) nie jest wyciąganiem kasy?
Podobnie jak zasieki przy prawoskręcie - nastawiali słupków i łańcuchów ile się dało tak, jakby tam bydło mieli pędzić.


GregTrN
Prytan
Posty: 267
Rejestracja: 11-06-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: GregTrN »

Jeszcze tylko 2 progów zwalniających w tym rejonie krakowskiej brakuje i mamy kwintesencje tarnowa.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: LordRuthwen »

GregTrN pisze:Jeszcze tylko 2 progów zwalniających w tym rejonie krakowskiej brakuje i mamy kwintesencje tarnowa.
Twój post wygrał plebiscyt UMT na pomysł roku, przystępujemy do wykonywania dokumentacji przedprzetargowej... :D


Frytek
Proedroj
Posty: 461
Rejestracja: 04-07-2012, 11:18

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: Frytek »

sybirak pisze:Mania słupkowania.
Będą tłumaczyć, że hydrant ciemny, wieczorem nie widać, ludzie się nadziewają...
Frytek pisze:Patrząc na kont podłączenia ...
Dobrze, że nie brali pod uwagę kąta podłączenia ;P
:oops: ale wstyd :oops:


GregTrN
Prytan
Posty: 267
Rejestracja: 11-06-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: GregTrN »

Wiecie co czasami korci mnie żeby zrobić takie kompendium w którym podsumuje wszystkie "sztandarowe inwestycje" które zostały schrzanione w naszym mieście wraz z zdjęciami i objaśnieniami a także krótkim komentarzem. Ale chyba nie mam aż tyle wolnego czasu i nerwów.


szopen
Prytan
Posty: 253
Rejestracja: 10-11-2010, 19:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: szopen »

irekjj pisze: Troszkę z innej beczki, dzisiaj rano mi na mieście mignął duży Mercedes-karawan Miejskiego Zarządu Cmentarzy. Nic niezwykłego, za wyjątkiem tego, że rejestracja tego auta o ile zdążyłem zauważyć, to "K1 MZC". Może by ktoś potwierdził nr rej tego auta, bo jeśli tak jest to mnie to akurat razi, że z miejskiej kasy wydaje się 1k za indywidualną tablicę, która akurat niczemu nie służy, w porównaniu do osłony hydrantu, i jest klasycznym wyciąganiem kasy z miasta.
Potwierdzam. Tyle, że z tego co pamiętam, to nie Mercedes tylko Ford, ale użytkownik i rejestracja się zgadza. Parę miesięcy temu ktoś się już o to gdzieś burzył w Internecie. :D

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: ad2222 »

A to nie jest tak, że opłata za indywidualna tablicę idzie do kasy miasta?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: faleQ »

szopen pisze:
irekjj pisze: Troszkę z innej beczki, dzisiaj rano mi na mieście mignął duży Mercedes-karawan Miejskiego Zarządu Cmentarzy. Nic niezwykłego, za wyjątkiem tego, że rejestracja tego auta o ile zdążyłem zauważyć, to "K1 MZC". Może by ktoś potwierdził nr rej tego auta, bo jeśli tak jest to mnie to akurat razi, że z miejskiej kasy wydaje się 1k za indywidualną tablicę, która akurat niczemu nie służy, w porównaniu do osłony hydrantu, i jest klasycznym wyciąganiem kasy z miasta.
Potwierdzam. Tyle, że z tego co pamiętam, to nie Mercedes tylko Ford, ale użytkownik i rejestracja się zgadza. Parę miesięcy temu ktoś się już o to gdzieś burzył w Internecie. :D
No ale nie okrągły tysiąc, ale 200 zł za literkę. Czyli razem 600 zł.

Tap tap na chinolu


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: Cubaza »

No tak. To zmienia postać rzeczy. 600zl zamiast 100zl. Aczkolwiek nie wiem skąd masz informację, że płaci się za literki. Płaci się za tablice.
http://mojafirma.infor.pl/moto/auto/zak ... asady.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22555480, ... iania.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Więc jak dla mnie to ja dalej utrzymuję, że jest to 1000zl a nie 600 zł.


andy
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 12-05-2012, 18:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remont Krakowskiej

Post autor: andy »

A tak wracając do tematu. To krakowska po remoncie wygląda lepiej, ale bez rewelacji. Za rok/dwa czekam na asfalt :)


ODPOWIEDZ