Wałowa 25

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Wałowa 25

Post autor: Jan Kowalski »

Ciekawe co się nie uda :)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11585
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Wałowa 25

Post autor: defekator »

Według zapowiedzi w miejsce kamienicy ma powstać jakieś Artystyczne Centrum Multimedialne a cały projekt ma ponoć kosztować 20 mln złotych? Ktoś wie co to w ogóle ma być? Bo ja z perspektywy ożywiania Wałowej widziałbym tam raczej jakiś schludny kawiarniany ogródek.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Wałowa 25

Post autor: Jan Kowalski »

Centrum multimedialne, czyli miejsce w którym będziesz mógł skorzystać z internetu jeśli przyniesiesz swój komputer :) Obsługa będą zajmowały się 3 osoby na pełnych etatach. Najważniejsze, że otworzą przed jesienią, bo to rok uaktywniania się Ciepieli w każdej dziedzinie.

03.02 2012r.
starówka pisze:Z zasłyszanych informacji: Kamienica ma w najbliższym czasie zostać rozebrana. Właściciel kamienicy ma w zamian otrzymać kamienicę z zasobów miejskich. Nie mam potwierdzonego info więc nie mogę napisać o którą dokładniej kamienicę chodzi. Ale jest to prawdopodobnie jedna z kamienic podobnych rozmiarów w górnej części Krakowskiej.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ