Inwestycje w miescie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: defekator »

Dzisiaj sprawdziłem tablicę informacyjną. To koło Roczniaka to jakiś salon meblowy ma być.
Ostatnio zmieniony 17-03-2017, 14:48 przez defekator, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Exyou »

w Nowym Sączu budują Agata Meble to siłą rozpędu i w Tarnowie wybudują, haha.



pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: pilips1982 »

Goscinny pisze:20 minut temu - P&R - 218 miejsc wolnych (wg tablicy przed wejściem).
Źle piszesz - 122 miejsca zajęte. Prowadzimy politykę informacji pozytywnej :P

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: lll »

sobota, 23:06, 85 miejsc zajętych


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: sylw3st3r »

zaraz obok serwisu samochodowego, duże? hmmm podobnej wielkośći chyba jak serwis będzie


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: wejss »

Widział już ktoś projekt przebudowy spalonej kamienicy przy Wielkich Schodach? Podobno ma mieć 2 tyś metrów powierzchni handlowo-usługowej.


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: wejss »

defekator pisze:Dzisiaj sprawdziłem tablicę informacyjną. To koło Roczniaka to jakiś salon meblowy ma być.
Robota idzie pełną parą. Już stoją ściany parteru.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Rodowity »

wejss pisze:Widział już ktoś projekt przebudowy spalonej kamienicy przy Wielkich Schodach? Podobno ma mieć 2 tyś metrów powierzchni handlowo-usługowej.

http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 9&page=126 tutaj ktoś umieścił zdjęcie


makaroniarz76
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 14-10-2013, 12:02
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: makaroniarz76 »

Według tablicy informacyjnej obok Rocznika inwestuje Bodzio.


Szakuł
Prytan
Posty: 154
Rejestracja: 16-04-2015, 13:29

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Szakuł »

Wczoraj wieczorem spacerowałem ul. Błonie i na działce gdzie od ponad 4 lat miał stać salon Mercedesa, zauważyłem parę metrów zrównanej ziemi przez koparkę i tablicę informacyjną. Z niej można się dowiedzieć własnie o budowie rzekomego salonu Mercedesa w Tarnowie. Termin rozpoczęcia prac 27 marca. Zobaczymy czy to tylko zasłona dymna, bo żadnych maszyn ani ludzi tam nie zauważyłem a była godzina 16, czy jednak w końcu budowa ruszy.


petr
Prytan
Posty: 245
Rejestracja: 18-09-2009, 09:06
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: petr »

Rano była koparka a przed chwilą widziałem nawiezioną kupę ziemi.
pozdrawiam
petr


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Exyou »

ahaha czyli jednak by ten wyśniony Mercedes powstał? no nieźle :lol: wiadomo czy coś powstanie w miejsce wyburzonych baraków na fatimskiej?jakieś plotki, przecieki? :)
Troche szkoda że nic nie budują na Mościckiego od Szujskiego do ronda Żołnierzy wyklętych, sporo tam miejsca jest, ruch też niemały, a wiekszość firm i budynków biurowych powstaje na Krakowskiej od wiaduktu do zjazdu na A4, przydałoby się tam coś, bo Klaster jak świecił pustkami tak świeci dalej :-/

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11067
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Goscinny »

A propos baraków na MBF. Dzisiaj nawieźli tam kupy ziemi. Kilka tygodni temu wycięli drzewa i krzaki.
Nie wygląda to na przygotowania do budowy, bo ta ziemia byłaby bez sensu. Stawiam na.... parking?
Wiem, że bez sensu, bo obok jest Kapłanówka, ale wyrównywanie terenu pod nic innego mi nie podpada.


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Exyou »

Goscinny pisze:A propos baraków na MBF. Dzisiaj nawieźli tam kupy ziemi. Kilka tygodni temu wycięli drzewa i krzaki.
Nie wygląda to na przygotowania do budowy, bo ta ziemia byłaby bez sensu. Stawiam na.... parking?
Wiem, że bez sensu, bo obok jest Kapłanówka, ale wyrównywanie terenu pod nic innego mi nie podpada.
Myśle że może być jakaś budowa, parking raczej odpada, przecież zaraz obok jest najnowocześniejszy parking pod gołym niebem w małopolsce :lol: chociaż kij ich wie...

ODPOWIEDZ