Inwestycje w miescie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: krzychu »

z tymi salonami to sa jaja

w necie pisze ze samochod kosztuje 40 tys zl idziesz do salonu a tam cena 60 tys zl
LA ARTE


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: pilips1982 »

Porsche to nie tylko marka samochodów. To też własna sieć dilerska grupy Volkswagen. Ja dostałem swego czasu auto służbowe z podkładką pod rejestracje zawierającą jakże urocze: Porsche Obornicka ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: LordRuthwen »

krzychu pisze:z tymi salonami to sa jaja

w necie pisze ze samochod kosztuje 40 tys zl idziesz do salonu a tam cena 60 tys zl
Bo 40 kosztuje wersja najuboższa, a taka, która się do czegokolwiek nadaje 60 :P

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Mr Greenback »

We wrześniu ma zapaść decyzja w sprawie otwarcia siedziby Polskiej Spółki Gazownictwa w Tarnowie. Posłowie z regionu zapewniają, że rozwiązanie sprawy powinno mieć pozytywny finał dla miasta. Leży mi szczególnie na sercu sprawa Polskiej Spółki Gazownictwa, czyli – w naszych umysłach i sercach – dawnej Karpackiej Spółki Gazownictwa – mówi posłanka PiS Anna Czech
Według naszych nieoficjalnych informacji jest jednak możliwe, że decyzja o otwarciu siedziby Polskiej Spółki Gazownictwa w Tarnowie może się przedłużyć, a nawet w ogóle nie zapaść.

http://rdn.pl/?p=144923" onclick="window.open(this.href);return false;

Coś pani Ani ostatnio nie idzie.A to 4 mln dotacji do zwrotu, a to sprawa leżąca jej na sercu tonąć zaczyna we mgle. :lol: :lol:
Na ludzki rozum.Po co PSG ma znowu zmieniać siedzibę, co? To sa koszty, których nikt nie chce.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: defekator »

Ja mam wrażenie, że posłowie PIS z naszego rejonu mają po prostu za niską pozycję na partyjnej liście "wiernych i zasłużonych" i takie rodzynki jak siedziba PSG to jednak za wysokie progi. (jeśli mnie pamięć nie myli na początku miała być to główna siedziba na kraj) Fajnie byłoby gdyby to wyszło ale od samego początku jestem do tego nastawiony dość sceptycznie. Wygląda na to, że ktoś im tam coś kiedyś obiecał na odczepkę a teraz jak przychodzi do konkretów to sprawa się rozmywa. No chyba, że rzucą to Tarnowowi w ramach wzmocnienia partyjnych struktur w rejonie przed wyborami do samorządów i osłabienia pozycji Ciepieli.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


irekjj
Prytan
Posty: 283
Rejestracja: 23-11-2013, 20:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: irekjj »

defekator pisze:...(jeśli mnie pamięć nie myli na początku miała być to główna siedziba na kraj) Fajnie byłoby gdyby to wyszło ale od samego początku jestem do tego nastawiony dość sceptycznie...
W takim specyficznie zakompleksionym kraju, jak Polska, niedopuszczalne jest żeby siedziba czegokolwiek ważnego była poza stolicą. To nie USA, albo zachodnia Europa, gdzie siedziba dużej spółki może być w małym miasteczku. Tutaj najważniejszy jest "prestiż" w postaci adresu w Warszawie.... Firmy które to mają w d... to wyjątki ale ja akurat takie podejście cenię :)


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: ClNEK »

Na wprost Szkoły Podstawowej nr 1 przy Reymonta ruszyły prace rozbiórkowe starego budynku i na jego miejscu ma powstać jakiś nowy budynek handlowy. W miejscu bardzo dawnego lodowiska :)

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: rzuf »

Rodowity pisze:ale jak to sprzedal salon? czy kawalek dzialki pod nowy salon?
Salon sprzedał.


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Exyou »

rzuf pisze:
Rodowity pisze:ale jak to sprzedal salon? czy kawalek dzialki pod nowy salon?
Salon sprzedał.

I co będzie tam salon Porsche? już to widze :) , przecież nawet w takiej Łodzi i wielu innych dużych miastach nie ma.


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: krzychu »

trzeba uciekac z Tarnowa tu bedzie tylko gorzej ;-)
LA ARTE

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Mr Greenback »

Exyou pisze:
rzuf pisze:
Rodowity pisze:ale jak to sprzedal salon? czy kawalek dzialki pod nowy salon?
Salon sprzedał.

I co będzie tam salon Porsche? już to widze :) , przecież nawet w takiej Łodzi i wielu innych dużych miastach nie ma.
Po co ci salon Porsche jak i tak Cie nie stać na takowe auto : :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Rodowity »

niech nazwa nie bedzie mylaca, bo pod ta nazwa kryje sie owy diler:

http://www.porscheinterauto.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

pewnie przedstawiono takie warunki dalszej autoryzacji VW, ze musial sprzedac to inter auto


Szakuł
Prytan
Posty: 154
Rejestracja: 16-04-2015, 13:29

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Szakuł »

krzychu pisze:trzeba uciekac z Tarnowa tu bedzie tylko gorzej ;-)
Masz już bilet czy Ci kupić?


pitos
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 31-10-2009, 23:01
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: pitos »

ClNEK pisze:Na wprost Szkoły Podstawowej nr 1 przy Reymonta ruszyły prace rozbiórkowe starego budynku i na jego miejscu ma powstać jakiś nowy budynek handlowy. W miejscu bardzo dawnego lodowiska :)
A czy ktoś wie co konkretnie ma tam powstać?


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Wojtasek »

Coś chyba drgneło przy budowie salonu Mercedesa. Kopara grzebała coś w ziemi, rury jakieś czy cuś. Ogólnie trochę ludków tam się kręciło. I jakiś magazynek na sprzęt posadowili.

ODPOWIEDZ