Inwestycje w miescie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: TomekMKM »

pilips1982 pisze:PS. Kwiatkowskiego: linie środkowe wymalowane w taki sposób jakby miały pojawić się lewoskręty, których teraz póki co nie widać (a może mają być tylko "intuicyjne") - ktoś coś wie więcej w tej sprawie?
Chyba za wąsko tam na wydzielenie lewoskrętów...
Ale swoją drogą z linią dobry pomysł, dwie osobówki się zmieszczą :) Jak się nie ma co się lubi...


Aghar
Prytan
Posty: 140
Rejestracja: 17-03-2014, 08:40
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Aghar »

Problem jest przy skrzyżowaniu z ks. Indyka. Przez to że włączenie w Kwiatkowskiego nie ma przepisowego wyłukowania, to samochody które wyjeżdżają na Kwiatkowskiego siłą rzeczy zajeżdżają przodem na ten poszerzony pas po którym jadą do skrętu w lewo. Może nic się nie stanie, ale miejsce do kolizji ładne.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: TomekMKM »

faktycznie, masz rację...
Tak mi się coś właśnie zdawało, że wyjeżdżając z Indyka w prawo w Kwiatkowskiego przejechałem po linii. I istotnie, zdziwiłem się, bo zawsze się mieściłem...


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Roberto »

^^
Pozostaje wam, jak i innym, korzystać z faktu, że prawoskręt z Indyka jest szerszy (niż lewoskręt obok) i skręcać w prawo w Kwiatkowskiego maksymalnie z lewej krawędzi tego prawoskrętu, jakbyście jakimś tirem czy autobusem przegubowym jechali :)


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: kari »

Tak szybko głosowali na komisji ekonomicznej

https://www.youtube.com/watch?v=lr-9UZ0bW0k" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Jan Kowalski »

Może musieli głosować pojedynczo, a wcześniej omówili poprawki?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


green123
Archont
Posty: 902
Rejestracja: 30-08-2012, 19:03

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: green123 »

Dokładnie tak było. Bodajże to materiał pana Ciesielczyka. Zjednoczeni dla Tarnowa. Ta, on szczególnie jednoczy. Która to już jego organizacja/ stowarzyszenie/partia. Był w korwinie w 2014, do tej pory jego członkowie mówią mi, że był to największy błąd. Polityk nie jest konswerwatywny liberałem jak Korwin, a raczej coś na stylu połączeniu po z pisem. Nie udało mu się w życiu to za wszelką cenę chcę być w korycie, ma 500+ na czwórkę dzieci, chcę więcej pieniędzy publicznych. W tym temacie polecam dla śmiechu videa z panem Markiem, w którym twierdzi jakie inwestycje i co należy zrobić aby tarnów się rozwijał. Ten człowiek twierdzi też że zjednoczona opozycja zgarnie 70% w wyborach do rady. Taki z niego politolog


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: ClNEK »

farciarzgilmore pisze:Przejeżdżałem tamtędy ostatnio i jak zobaczyłem tą wiatę to ...... tragedia. Wygląda jakby tam miał być mini bazarek. Jajka, sery, mleko, świnie itp.
Za niedlugo odmieni sie wyglad tej "wiaty" dosc radykalnie. Zabudowywana jest cala szklem

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Jan Kowalski »

Zauważyłem, że na Narutowicza przed komendą postawili słupki na zakręcie. Jak teraz mają stróże prawa łamać przepisy?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


szopen
Prytan
Posty: 253
Rejestracja: 10-11-2010, 19:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: szopen »

Jan Kowalski pisze:Jak teraz mają stróże prawa łamać przepisy?
Za stroną RO Starówka na fb: "Porządków ciąg dalszy. Tym razem przy skrzyżowaniu Narutowicza i Bandrowskiego zamontowane zostały słupki. Co najciekawsze to fakt, że sama Policja postanowiła zrobić porządek na swoim podwórku."


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Roberto »

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5AEA8F88" onclick="window.open(this.href);return false;
szopen pisze:Policja postanowiła zrobić porządek na swoim podwórku.
Tak, a ciekawe ile z tych aut na drugim planie, stojących prawie na samym skrzyżowaniu, należy do tych dzielnych strażników teksasu.
Nie raz widziałem tam auto policjanta z... drogówki.


Elefem
Prytan
Posty: 157
Rejestracja: 05-12-2017, 12:55

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Elefem »

Niższy policyjny szczebel stoi tam od zawsze i pewno będzie stał. Po prostu człowiek się zmienia gdy zakłada mundur...


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Roberto »

Obrazek

Tu przy okazji dowód jak obleśna jest w Polsce przestrzeń publiczna; jeden kadr, jedno miejsce, i 5 różnych rodzajów nawierzchni...


Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: PrzemczaN »

Orientuje się ktoś co z inwestycją Eltaru na Nowodąbrowskiej? Z ich strony internetowej wszystko zniknęło, z facebooka tak samo. Doszły mnie słuchy, że inwestycja się wysypała i patrząc na stronę czy FB wydaje się, że to prawda. Ma ktoś może jakieś wiadomości na ten temat? Inwestycja była zapowiada z dużą pompą.

ODPOWIEDZ