Inwestycje w miescie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 844
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: mirak »

Patrząc na zdjęcia wygląda to fatalnie
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Goscinny »

Coś będą robić na terenie Młynu Szancera - osoby, które miały tam wykupione miejsca parkingowe otrzymały informacje o wypowiedzeniu umowy.
Zobaczymy co będzie - może ulga "Pałacyk+" zadziałała? :)


japoneczka01
Proedroj
Posty: 488
Rejestracja: 16-12-2015, 12:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: japoneczka01 »

Widziałam dziś te "plastry miodu" - szczerze? - kupa betonu wypiętrzona ponad brukiem, a w niektórych tylko trochę ziemi i jakieś habazie mają rosnąć. No nie można tego nazwać ochładzającą zielenią na upalne dni. Dokąd my zmierzamy?

Awatar użytkownika

Leon
Archont
Posty: 606
Rejestracja: 24-10-2014, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Leon »

Witam ! Poszukuję linków do remontu ul Witosa w stronę łacznika z A4 i budowy dojazdu do Lidla przy ul Kwiatkowskiego. Pozdrawiam !


aaee
Archont
Posty: 649
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: aaee »

210tys z budżetu obywatelskiego


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: faleQ »

defekator pisze:Miasto powinno zabezpieczyć sobie pozostawienie funkcji dworca w tym budynku w momencie gdy panu Mądlowi go sprzedawało. W obecnej sytuacji obrażanie się na niego i celowe utrudnianie otworzenia tam jakiejś innej działalności jest niepoważne, nieprofesjonalne i sprawia, że nikt nie zyskuje a wszyscy tracą. Magistrat powinien mieć pretensje nie do pana Mądla, a do tego kto podpisał z nim umowę na sprzedaż budynku w takiej formie w jakiej podpisano. Bo skoro podpisana umowa na to pozwalała a prowadzenie dworca było dla niego nieopłacalne to nie ma co się dziwić, że dworzec skasował.
Miasto nie odsprzedawało dworca panu Mądlowi. Dworzec był własnością PKS (państwowej komunikacji samochodowej), który został przejęty z całym inwentarzem po prywatyzacji w 97. Upadający PKS (prywatna komunikacja samochodowa) wyprzedawał wszystko, i wtedy Mądel go odkupił. Miasto nie chciało kupować wtedy.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



dddsss
Obywatel
Posty: 65
Rejestracja: 22-12-2010, 23:36

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: dddsss »

Wczoraj byłem na 'Marcince" zobaczyć słynną tężnie a tu zonk, kartka z napisem "awaria", jak widać kolejna zaj*.. robota wykonana w Tarnowie.
Maciek


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Cubaza »

A równie dobrze może się okazać, że ktoś tej awarii pomógł. Na przykład za wszelką cenę próbował ją rozwalić bo przecież to nie jego. Wstrzymałbym się z osądem, że to inwestycja jest kijowa.

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: PrzemczaN »

I też nie ma co robić wielkiego szumu bo byłem wieczorem i już działała.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: defekator »

Obrazek

Czyżby to była ta "inwestycja"?
http://www.kt24.pl/tarnow-przed-dworcem ... zynskiego/

Czy też to coś innego jest? Na ogrodzeniu jest tylko napis "teren budowy wstęp wzbroniony" ale nie ma żadnej tablicy informacyjnej.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


kato
Rhetor
Posty: 2702
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: kato »

Może fontanna albo toaleta w stylu Franciszka Józefa?
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


japoneczka01
Proedroj
Posty: 488
Rejestracja: 16-12-2015, 12:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: japoneczka01 »

To wygląda na powstawanie jakiegoś betonowego dziwadła/klombiku, na którym będzie rosło drzewko w doniczce (prawie jak bonsai) z paroma krzaczkami do wysokości 20 cm w ramach walki z betonozą. W każdym razie na zbawienny cień w upały nie można liczyć, bo władzom miasta jakby rozum zbetoniał.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: defekator »

Ten teren chyba nie należy do miasta, więc władze miasta za niego nie odpowiadają. Podejrzewam, że to będzie jednak wspomniany wcześniej w linku pomnik.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


GregTrN
Prytan
Posty: 267
Rejestracja: 11-06-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: GregTrN »

Chyba jakiś pociotek z nadania partyjnego pis w PKP chce się komuś przypodobać. Na prawdę nie wiem po co ten pomnik centralnie przed zabytkowym dworcem. Gloryfikacji Kaczyńskiego w Tarnowie też nie rozumiem. Chyba najbardziej zasłynął tym że pojechał do Gruzji w której była wojna i ostrzelali jego konwój..

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6856
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: LordRuthwen »

@GregTrN nie jestem zwolennikiem ani jednego ani drugiego, ale patrząc z perspektywy czasu to był chyba ten mądrzejszy klon.

ODPOWIEDZ