Inwestycje w miescie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

A na Lwowskiej Pany to co powstaje? Lidl? Wolałbym Aldi w Tarnowie, bo jeszcze nie mamy...


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Coś mi się widzi, ze powstanie Aldi w Tarnowie ale czy akurat tam to nie wiem. Miałem zapytanie o stolarkę do budynku Aldi oraz widziałem oferty pracy typu kierownik, kasjer itp do Aldi Tarnów.


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Coś dużego buduje się na rogu Klikowskiej z Paderewskiego obok Baru Caro. Może tam będzie Aldi. Pierwotnie słyszałem o Biedronce w tym miejscu ale ta powstała na Romanowicza.


Autor tematu
Klipa201
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 21-07-2012, 10:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Klipa201 »

Dzis lali strop w nowo budowanym lokalu na Klikowskiej na pierwszym zakrecie od strony miasta tam chyba cos uslugowego bedzie bo dosc spore okna/witryny, calkiem duzy jest ten budynek mam tylko nadzieje ze bedzie wyzszy.


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »



Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

wejss pisze:Mercedes zawita do Tarnowa - http://www.rdn.pl/~radiom/rdn/index.php ... w-tarnowie
Gdzieś kiedyś przeczytałem, że biznes lubi spokój. Nie wiem czy chwalenie się samym faktem zakupu działki jest roztropne. Zastanawia mnie czy to faktycznie Mercedes czy niejaki Sobiesław Zasada z którym miasto kiedyś rozmawiało na ten temat. Niemniej jednak wiadomość tego typu cieszy, ale za dużo już było tego typu "kaczek" w naszym mieście.

Patrz:
1. Powstanie Park Legionów - konkurs rozpisany
albo
2. Powstanie centrum logistyczne firmy PCC
albo
3. Podpisano list intencyjny ...

że nie wspomnę już Centrum Handlowego przy Lwowskiej gdzie "offset" zakłada poszerzenie Lwowskiej do 2x2 i oświetlenie tej ulicy od węzła do ronda.

Jak już pozwolenie na budowę wystawią, a inwestor zacznie budować to niechaj się chwalą.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Czy to ta działka za Roczniakiem w kierunku nowego rondla? Bo w ostatnim czasie została uprzątnięta, przede wszystkim wykarczowano tam dżunglę-samosiejkę.


farciarzgilmore
Archont
Posty: 732
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Baxon będziemy mieli blisko po nowe Mercedesy a później do serwisu :P

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Hehe, nie inaczej :D

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Pewnego czasu byłem na serwisie w Nowym Sączu mercedesem Axor 1828 z 2005roku. Samochód nie mógł na pusto się uciągnąć i palił ponad 30 litrów na 100 km. Serwis podpinał pod kompa, wymieniali różne czujniki,a i tak auto nie miało mocy. A może turbo, a może intercooler a może jeszcze inne rzeczy. Wyciągane czyszczone i dupa. Pod JUSTA na niskiej skrzyni na 3 biegu ledwo się ciągną żeby wrócić na firmę. Na serwis wydano ponad 15 tys.

Pojechał na PKS tam jakaś firma ma serwis. Nikt im nie mówił co było robione. Gość podpiął pod kompa, pokazało jeden błąd odnośnie tylnej osi. Koleś powiedział że spr. wtryski bo mu to nie pasuje i się okazało że facet miał racje. Autko śmiga i pali 20 litrów.
Serwis to teraz tylko komputery i nic innego.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


Autor tematu
Klipa201
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 21-07-2012, 10:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Klipa201 »

ul.Klikowska przed rondlem obok piekarni/apteki , MUR-BET stawia calkiem spory budynek widac juz 2 kondygnacje , ktos cos wie lub moze slyszal co tam bedzie?


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Klipa201 pisze:ul.Klikowska przed rondlem obok piekarni/apteki , MUR-BET stawia calkiem spory budynek widac juz 2 kondygnacje , ktos cos wie lub moze slyszal co tam bedzie?
Wyżej już pisałem o tym, że fajna plomba powstaje. Prawdopodobnie prywatna mini przychodnia.


Morti
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 31-08-2011, 09:59
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Morti »

To ją też dolacze do pytania koło baru caro ktoś wie co będzie ? Koło apteki stokrotka to właściciel przenosi swoje gabinety z sąsiedniego bloku bo po co wynajmowac jak można zbudować.


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Ukończono właśnie budynek przy Urszulańskiej. Będzie tam prywatna przychodnia. W sumie to jest całkiem niezły i ładniejszy od poprzednika, którego wyburzono. Czy nie można było tak wybudować tego paszkwila na Mickiewicza na wprost teatru?
Załączniki
DSCN1734.JPG
DSCN1738.JPG


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

wejss pisze:Na Klikowskiej dobudówka do Apteki Stokrotka. Całkiem niezła plomba powstanie.
Właśnie - w środku chodnika dla pieszych postawili słup betonowy jako element konstrukcji - kto wydał zezwolenie na zajęcie chodnika w takim ruchliwym miejscu - bo chyba takie coś wymaga zezwolenia??

ODPOWIEDZ