Inwestycje w miescie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

mandruchow
Obywatel
Posty: 66
Rejestracja: 27-01-2012, 08:35

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: mandruchow »

A czy ten Lidl na Krakowskiej zmienia układ jezdny? Chodzi mi czy będzie tam rondo czy to UMT robi/zrobi/planuje? Orientujecie się?


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: hurricane »

Ja się zastanawiam, czy w Tarnowie się opłaca jeszcze budować te dyskonty i galerie. Będzie LM, Castorama, Majster - przecież coś zaraz padnie i zostanie nam niszczejący blaszak. Lidl na Krakowskiej? To park by tam zrobili, nasadzili drzew i alejki i miałoby to większy sens.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11060
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Goscinny »

mandruchow pisze:A czy ten Lidl na Krakowskiej zmienia układ jezdny? Chodzi mi czy będzie tam rondo czy to UMT robi/zrobi/planuje? Orientujecie się?
Wg ostatnich planów chcą tam zrobić rondo, ale wiadomo jak to u nas jest :)

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: PrzemczaN »

Ja nigdy nie zrozumiem takiego podejścia "park by tam zrobili". Przecież to nie miasto buduje ten sklep. Jest inwestor, który uważa że potrzebuje tam sklep to buduje sklep. Ale nie buduje on parków, więc albo tam będzie sklep, albo dalej to co jest... Też się zastanawiam skąd w Tarnowie taki potencjał zakupowy, ale to już ból głowy inwestora.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Mr Greenback »

Goscinny pisze:
mandruchow pisze:A czy ten Lidl na Krakowskiej zmienia układ jezdny? Chodzi mi czy będzie tam rondo czy to UMT robi/zrobi/planuje? Orientujecie się?
Wg ostatnich planów chcą tam zrobić rondo, ale wiadomo jak to u nas jest :)
Jak nikt nie chce robić ronda przy Wojska Polskiego to tam będzie chciał haha :lol: :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Trishelle
Proedroj
Posty: 406
Rejestracja: 06-02-2014, 13:54

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Trishelle »

Ja jestem z kolei pod wrażeniem dużej niekonsekwencji. Gemini mówimy nie, bo przecież przez H&M czy inną Zarę padnie handel w mieście, ale już Leroy (jeden z największych w Polsce), kolejny Lidl, czy Biedronka które bardziej biją w kapitał małych przedsiębiorców jest już spoko.


wejss
Rhetor
Posty: 1630
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: wejss »

Trishelle pisze:Ja jestem z kolei pod wrażeniem dużej niekonsekwencji. Gemini mówimy nie, bo przecież przez H&M czy inną Zarę padnie handel w mieście, ale już Leroy (jeden z największych w Polsce), kolejny Lidl, czy Biedronka które bardziej biją w kapitał małych przedsiębiorców jest już spoko.
No przecież to nie chodzi o to jaki to jest sklep tylko ot o czyj jest ten sklep.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: hurricane »

PrzemczaN pisze:Ja nigdy nie zrozumiem takiego podejścia "park by tam zrobili".
Ja wiem, że to nie jest miejska działka. Jednak ktoś plan zagospodarowania czy studium uwarunkowań przestrzennych ustalał i uchwalał. Skończy się na tym, że Tarnow będzie miastem blaszaków i stodół a'la Biedronka. Inwestor jak chciał zrobić coś to mógł pójść w deweloperkę. Za kilka lat to może być żyła złota, jak Tarnów zobaczy swój potencjał jako zaplecze Krakowa.


Autor tematu
Klipa201
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 21-07-2012, 10:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Klipa201 »

Trochę mieszkaniówki na rozluźnienie.Dużo nowych domów i szeregówek widziałem również przy al.Tarnowskich jednak nie miałem wtedy tel pod ręką.Pozdrawiam
Załączniki
Tuż za majstrem ul.Błonie
Tuż za majstrem ul.Błonie
20180901_110721.jpg (1.73 MiB) Przejrzano 5612 razy
Hala sportowa Wieniawskiego
Hala sportowa Wieniawskiego
20180901_105754.jpg (1.69 MiB) Przejrzano 5612 razy
Ul.Niedojadło/Wieniawskiego
Ul.Niedojadło/Wieniawskiego
20180901_105510.jpg (1.72 MiB) Przejrzano 5612 razy
Ul.Niedojadło
Ul.Niedojadło
20180901_105656.jpg (1.58 MiB) Przejrzano 5612 razy
Ul.Lutosławskiego/Kołodzieja
Ul.Lutosławskiego/Kołodzieja
20180901_105617.jpg (1.65 MiB) Przejrzano 5612 razy

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 844
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: mirak »

Zwróćcie uwagę jak postawiony jest ten blok przy Wieniawskiego. Tam z sąsiadem z bloku obok można flaszke obalić bez wychodzenia z domu. Ciekawe czy ktoś to kupi.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11060
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Goscinny »

Kupi, kupi - nie bój nic :) Pewnie już jest kupione, bo w Tarnowie buduje się za cudze :)
A takie stawianie pokazuje kolejny raz, że nie ma żadnego planu zabudowy tamtych terenów - buduje się tak, żeby było zgodne z przepisami, a wykonawca nie ma pojęcia gdzie będzie stać następny budynek.


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Exyou »

Przecież mieszkaniówka w Tarnowie to w 90% rzeczy bez ładu i składu robione po kosztach. Najbardziej sensowne na ten czas jest to co robi Bud max w Mościcach, już taka troche lepsza jakość wykonania i jakiś tam pomysł na zagospodarowanie. To co robi Lago czy tam Nad stawkiem to jest niestety słabe, dziwie się że ktoś od Mikołajczaka to kupuje, ale to nie moja sprawa, dobrze w sumie że się coś buduje, ale jakość tego jest naprawde słaba, w Krakowie wątpie czy by to sprzedał.


pchelek89
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 25-09-2016, 12:44

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: pchelek89 »

a czy ma ktoś wiedzę na temat dewelopera LOCUM SC budującego ten blok "Kameralny" przy Niedojadło? Wcześniej wybudował szeregówki z ogódkami też przy Niedojadło. Może ktoś miał z nimi doczynienia i może sie wypowiedzieć?



pchelek89
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 25-09-2016, 12:44

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: pchelek89 »

Bardziej interesuje mnie ich inwestycja na Strzałkowskiego :) dlatego szukam kogoś kto coś o nich wie

ODPOWIEDZ