Osiedle zielone - zagospodarowanie stony południowej

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

co to jest to Real Estate...?

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Pieczątka: Real Estate Sport Travel Centre, Tarnów, ul. Dojazd 1

Co to jest?

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

pb pisze:Pieczątka: Real Estate Sport Travel Centre, Tarnów, ul. Dojazd 1

Co to jest?
Znalazłem coś takiego:
http://www.infoveriti.pl/firma-krs/4192 ... anguage=en

Z tego by wynikało, że to jakiś deweloper. Ale jakiś taki dziwny. W KRS zarejestrowali się dopiero w kwietniu. Ul dojazd jest w okolicach Tuchowskiej.

EDIT:
Tu jest dokładniejszy opis:

http://www.imsig.pl/pozycja/2012/98/KRS ... OMANDYTOWA
Ostatnio zmieniony 05-11-2012, 13:26 przez defekator, łącznie zmieniany 1 raz.


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

yoda pisze:Proszę.
dzięki, tym sposobem być może skierowaliśmy dyskusje na prawidłowe tory ;)
Teraz wystarczy telefon do REAL ESTATE SPORT TRAVEL CENTRE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, TARNÓW , PREZES JEDNOOSOBOWEGO ZARZĄDU - PAWEŁ PAWŁOWSKI.

Dojazd 1

CZAKRAM JACEK OKOŃSKI SPÓŁKA JAWNA
Ostatnio zmieniony 05-11-2012, 13:32 przez MST wónraT, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Okoński to ten od Czakramu

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

lll pisze:Okoński to ten od Czakramu
Czyli jednak stacja benzynowa ?? :-?
Dodatkowo skoro jest to spotkanie z deweloperem może to wskazywać na to, że klamka już zapadła i miasto (bo to prawdopodobnie ich teren) teraz wyłącznie udaje, że konsultuje sprawę z mieszkańcami. No nic zobaczymy co będzie na spotkaniu.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

jeśli ktoś ma chwilkę to warto takie konsultacje uwiecznić na jakimś filmiku.
Tak myślę, że wymóg konsultacji nie jest równoznaczny ze społeczną akceptacją.
przykład: Odbywa się dzisiaj spotkanie - chcemy wybudować stację - mieszkańcy - nie zgadzamy się - organizator - dziękuję koniec spotkania -- konsultacje odbyły się

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

III wisisz mi czyszczenie monitora :)
To spotkanie faktycznie wygląda na listek figowy dla uzgodnionego już przez zainteresowanych planu "zagospodarowania" tego zagajniczka - pytanie kto oprócz nieruchomościowych naganiaczy się na nim pojawi :/
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11646
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Relacja z zebrania, niestety z drugiej ręki.

Pogłoski o stacji benzynowej okazały się na szczęście plotką. Inwestor chce tam zbudować jakiś obiekt usługowo handlowy, czyli pewnie albo coś w stylu Biedronki albo jakiś budynek z powierzchniami handlowymi do wynajęcia. Mieszkańcom bloków na przeciwko tego placu z oczywistych względów się to nie podoba zwłaszcza, że prezydent Ścigała podczas kampanii wyborczej obiecywał (co szkodzi obiecać), że obszar ten w planach zagospodarowania będzie miał status rekreacyjnego. A obecny plan przewiduje tam właśnie obiekty usługowo-handlowe. Cały obszar częściowo jest w posiadaniu osób prywatnych częściowo dalej w rękach miasta. Stąd pewnie propozycja inwestora, że na części tego placu zbuduje coś czego sobie zażyczą (np placyk z ławeczkami, ogólnodostępny parking czy coś takiego)
Być może ma to mu ułatwić jakąś konsolidację tych gruntów tak aby możliwe było przeprowadzenie inwestycji (to już moje gdybanie). Mieszkańcy nie życzą sobie oczywiście niczego ;) Na spotkaniu miał się pojawić jakiś delegat ze strony miasta ale się nie pojawił.

Na mój gust skoro teren jest częściowo sprzedany to wcześniej czy później tam i tak coś powstanie, istnieje pewne ryzyko, że nawet jak ten inwestor zrezygnuje to pojawi się kolejny z bardziej uciążliwym dla nich pomysłem. Chyba, że faktycznie da się zmienić status tego gruntu na rekreacyjny - ale nie wiem czy jest to w ogóle możliwe, zwłaszcza, że miasto pozbyło się części tego terenu (nie wiem na jakich zasadach ale chyba właścicieli jest kilku i teren ten jest podzielony na mniejsze działki)

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

defekator pisze:Stąd pewnie propozycja inwestora, że na części tego placu zbuduje coś czego sobie zażyczą (np placyk z ławeczkami, ogólnodostępny parking czy coś takiego)

Jak się miewa park koło Gemini? :P


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

A to nie jest ten sam inwestor co ma budować ten biurowiec na ul.Szkotnik ? Tam też przewijała się firma Czakram

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

jak ma być teren rekreacyjny to zbudują galerię ze sklepami w dużych odległościach a między nimi ławki i inne przeszkody - będzie gdzie pobiegać i poskakać;)

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Post autor: robas »

Akurat z adresem Dojazd 1 nie łączyłbym Czakramu bo pod tym adresem kryje się kilka firm -> Panorama Firm.


imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

Ale jest to jedna z firm Pana Okońskiego. Prezesem jest były prezes Unii Tarnów
imi

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

Za komuny był zawód - dyrektor, teraz jest zawód - prezes!
Nieważne czego jesteś prezesem, ważne że jesteś prezesem :lol: , a jeśli się już do końca skompromitujesz (Pawłowski-żużel) to zostajesz prezesem czegoś innego!

ODPOWIEDZ