Rondo Lwowska-Garbarska.

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Przykład z UK pieszy ma czerwone ale pomimo tego wchodzi sobie na przejście i spokojnie sobie idzie .... kilkadziesiąt samochodów (3pasy ruchu) grzecznie staje i go przepuszcza w tym....Policja ani jednego klaksonu,przekleństwa) u nas byście go żywcem pseudo-kierowcy zjedli .
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Szanowni Państwo, wracamy do tematu !

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

podbijam temat ;)


Obrazek


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Mam już nazwę dla tego ''ronda'' : ''Gokart Rondo'' .
Osobówka tam z trudem przejedzie ale autobusom współczuję -PARANOJA :mrgreen: .
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


Pajko
Obywatel
Posty: 49
Rejestracja: 10-11-2011, 14:08
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Pajko »

Kulfon pisze:Osobówka tam z trudem przejedzie ale autobusom współczuję -PARANOJA
Nie wiem i nie wnikam czym jeździsz ale Ja bez problemowo sobie radzę na nim Mondeo MK3 w kombi o ile autobusy mogą narzekać to osobówką nie ma tam problemu . Jak będziemy narzekać na każdą inwestycję to w naszym mieście juz nic się nie będzie budowało


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

dzisiaj Lwowską jechał przede mną duży TIR z naczepą na koparkę i również zmieścił się bez problemu na rondzie :), owszem po kostce na środku ronda przejechał ale nie zahaczył o żadne krawężniki ani nic innego :), ja omegą również nie mam najmniejszego problemu z poradzeniem sobie na tym rondzie tak jak Pajko :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Pajko pisze:Mondeo MK3 w kombi
A też "w dizlu" i "w skórze"? :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

A ja mam pytanie, czy odcinek Lwowskiej pomiędzy wysepką przy rondzie a skrzyżowaniem z Warzywną zostanie wyremontowany, czy będziemy mieli piętnastometrowy fragment starego asfaltu na całej wyremontowanej Lwowskiej?
29500ml B Rh+... A Ty?

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11071
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

angelo, rozumiem, że chodzi ci o ul. Pracy, bo Lwowska nie krzyżuje się z Warzywną. Zdaje się, że mają to zrobić, ale głowy sobie nie dam uciąć.

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Masz rację. Chodziło mi o Mostową.
29500ml B Rh+... A Ty?


Pajko
Obywatel
Posty: 49
Rejestracja: 10-11-2011, 14:08
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Pajko »

ad2222 pisze:
Pajko pisze:Mondeo MK3 w kombi
A też "w dizlu" i "w skórze"? :)
Nie widzę powiązania :shock:

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Pajko, ja widzę - te same błędy w składni. Nie ma takiego określenia "w kombi". "W dizlu", "w skórze" też nie ma. Aż oczy bolą.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Pajko
Obywatel
Posty: 49
Rejestracja: 10-11-2011, 14:08
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Pajko »

ad2222 pisze:Pajko, ja widzę - te same błędy w składni. Nie ma takiego określenia "w kombi". "W dizlu", "w skórze" też nie ma. Aż oczy bolą.
ehhhhhh OK , inaczej to odebrałem wiem o co chodzi biję się w pierś ;)

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Ostatnimi dniami ostre asfaltowanie (ścieralna warstwa) było ;)


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

dzisiaj jak już asfalt jest praktycznie na wysokości kostki na środku ronda to już wcale nie trzeba jechać 10 km/h :) tylko więcej ale nie będę mówił ile żeby nie było że zachęcam do wjazdu na rondo z zbyt dużą prędkością bez rozglądnięcia się czy jakiego kol wiek innego złamania przepisu dla nie których na tym forum.

ODPOWIEDZ