Real Tarnów

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

gushman pisze:Dopiero jak przytaszczą ten telewizor do domu to przychodzi opamiętanie a w necie znajdują taki sam, ale tańszy.
Tak ? Znajdź mi Toshiba 40LV993G w cenie 890zł ;) Bo tam kosztował 1399zł i dostawałeś w bonach 400zł zwrotu na zakupy w real. Więc bardzo proszę :) znajdź mi ten telewizor w tej cenie :P

Mi się udało go kupić ale po przyjechaniu do domu okazało się, że jest niesprawny i musiałem go oddać ;/ Niestety już nie mieli na wymianę bo im się skończyły :(
O 7 rano jeszcze nie było tak źle. Ludzie się pchali jakby dawali coś za darmo.
Jednak o 9 jak przyjechałem go oddać to najpierw 10 minut na szukanie miejsca parkingowego potem 10 minut na wyjazd ;/ A w środku dantejskie sceny bo ludzie w domu nie mają mąki/cukru/chleba i czekają godzinę w kolejce po to żeby kupić go o 10gr taniej :D


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Nie wiem co to za TV ludzie tak kupowali ale raczej żadna rewelacje skoro w gazetce nic o tym nie było (albo przeoczyłem). Poza tym przeglądając gazetkę nie zauważyłem nic konkretnego. XBOX 4 GB za coś koło 1270 (400zł w bonach się dostaje) to żadna rewelacja - chodzą po 700 zł.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

@up, telewizor jest tutaj:
http://www.tarnow.net.pl/galeria.php?ne ... llscreen=1
a xbox tutaj:
http://www.tarnow.net.pl/galeria.php?ne ... llscreen=1
O ile samego xboxa się naprawdę nie opłacało to z tymi 4 grami jest to okazja nawet bez tych bonów. Każda gra to przeszło 100zł na wolnym rynku. A nówki z Kinectem i 4GB nie kupisz za 700zł.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

999 zł (1399 - 400 = 999) za telewizor taki jak w IKEI to wg mnie jednak dużo. :D

Gdyby działał to byłaby faktycznie niezła cena.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

O ile samego xboxa się naprawdę nie opłacało to z tymi 4 grami jest to okazja nawet bez tych bonów.
Nie zauważyłem, że to z grami :oops:

Co do TV to jak ktoś nie potrzebuje bajerów to na prawdę dobra oferta.


NorthAngel
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 03-03-2013, 15:42
Kontakt:

Post autor: NorthAngel »

A długo tam będzie Real otwarty ? Ciekawy jestem czy w tym Realu pracują ludzie tylko z tarnowa czy też z tych wiosek koło tarnowa ?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7659
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

NorthAngel, 1. ortografia! (podpowiem - nazwy miast piszemy z dużej litery),
2. czy to istotne, kto pracuje w Realu? Ważne, że jest praca. Ja dojeżdżam do pracy z Tarnowa do gminy Żabno, mam się wynosić?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

miasta sie lokalizuje co 80 km by wplywaly swoim zasiegiem w promieniu 40 km

sadze ze Tarnow moze sie pokusic o taka organizacje na terenach bylego wojewodztwa tarnowskiego

a takie myslenie jak NorthAngel jest niewlasciwe gdyz jaki problem wynajac sobie mieszkanie w bloku i juz byc prawdziwym tarnowianinem

zreszta powiem wam ze wiekszosc tarnowian zyje za granica a miasto nasze jest zasilane ludnoscia z bylego wojewodztwa tak to dziala


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

krzychu pisze:zreszta powiem wam ze wiekszosc tarnowian zyje za granica a miasto nasze jest zasilane ludnoscia z bylego wojewodztwa tak to dziala
Przepraszam bardzo co ? Większość Tarnowian, czyli przeszło 50k jest za granicą ? A 50k z okolicznych miejscowości przyjechało do Tarnowa?

P.S. Zdania rozpoczynamy z wielkiej litery a kończymy kropką. Dodatkowo wyraz "tarnowian" powinien być od dużej litery.
Ostatnio zmieniony 14-03-2013, 19:10 przez Cubaza, łącznie zmieniany 1 raz.


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

ja to mowie na przestrzeni lat 1989-2013

czasem to bylo wieksze miasto

ja tylko widze ze jak ktos byl zorientowany to tak zrobil


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Widzę, że PS ani troszkę na Ciebie nie zadziałał... Nic a nic to nie poskutkowało.

A skąd masz dane na przestrzeni lat takich i takich, że większość Tarnowian żyje poza granicami ?
Bo nie wydaje mi się, że poza granicami(nie wiem czy Tarnowa, czy kraju, czy miasta, czy powiatu) żyje przeszło połowa Tarnowian...


NorthAngel
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 03-03-2013, 15:42
Kontakt:

Post autor: NorthAngel »

krzychu pisze: jaki problem wynajac sobie mieszkanie w bloku i juz byc prawdziwym tarnowianinem
Tylko pomyśl sobie, jeśli ktoś załóżmy pracuje tylko w jednym miejscu pracy choćby nawet w takim markecie jak Real i zarobi tam ktoś na ręke około może 1200 zł.
Przyjdzie mu wynając mieszkanie w bloku i zapłacić za wynajem plus rachunki około 1000 zł jak nie więcej, a z tego co mu zostanie czyli te 200 zł czy mniej lub troche więcej musi wyżyć do następnej wypłaty. Więc jakby nie patrzył jakiś problem jest :)
A już nie mówiąc o tym jeśli ktoś nie ma własnego środka transportu i jedynie do takiej pracy przyjeżdża autobusem lub busem i musi zakupić sobie bilety lub kupić sobie miesięczny.
I to jeszcze pewnie pracując na 3/4 etatu.

Ps. W Tarnowie moim zdaniem jest ludzi coraz mniej.
Ostatnio zmieniony 14-03-2013, 20:41 przez NorthAngel, łącznie zmieniany 2 razy.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Cubaza pisze:Dodatkowo wyraz "tarnowian" powinien być od dużej litery.

noo bez jaj... :D Na początku zdania - ok, w środku - nie.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Tych wadliwych telewizorów zapewne było znacznie więcej, bo gdy ja podjechałem pod Real około 16.00 to 2 klientów jechało z telewizorami w kierunku samochód -> sklep


wejss
Rhetor
Posty: 1631
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

A w Tesco jeden klient przy kasie. Brak tłumu, nie tratuje nikt nikogo. Cisza spokój. Zaoszczędziłem dużo nerwów.

ODPOWIEDZ