Real Tarnów

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

i sztuczne mleko dla niemowlaka 12 zł droższe za opakowanie jak w Real :)


NorthAngel
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 03-03-2013, 15:42
Kontakt:

Post autor: NorthAngel »

I co teraz wszyscy zamiast do Tesco będą chodzić do Reala ? :-)


bart11
Archont
Posty: 604
Rejestracja: 26-02-2013, 23:43

Post autor: bart11 »

Co do TV jak ktoś nie potrzebuje bajerów, wysokiej jakości (odświeżanie), energooszczędności, dobrego obrazu (jakość matrycy), smart TV i wogóle zamierza używać go tylko jako element "dekoracyjny" to jak najbardziej.

Przy okazji chciałbym przestrzec wszystkich przed oszustwami ("pomyłkami kasjerów"), które dopuszcza się sklep. Ja dzisiaj na 15 produktów miałem "błędy", oczywiście na swoją niekorzyść, na kwotę 50 zł. Ciekawe ile ludzi nie zauważyło "nadmiarowego mleka za 10 zł więcej
halford pisze:
O ile samego xboxa się naprawdę nie opłacało to z tymi 4 grami jest to okazja nawet bez tych bonów.
Nie zauważyłem, że to z grami :oops:

Co do TV to jak ktoś nie potrzebuje bajerów to na prawdę dobra oferta.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

bart11, Znam wiele osób, które nie widzą różnicy w obrazie analogowym i cyfrowym, HD i SD więc wielu też nie zrobi różnicy słabsze odświeżanie. A jak ktoś potrzebuje 3D, DLNA, 1000 Hz, Smart TV to nie szuka sprzętu w supermarketach bo oczywiste jest, że tam go nie dostanie.
3150 A Rh+


NorthAngel
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 03-03-2013, 15:42
Kontakt:

Post autor: NorthAngel »

halford pisze:A jak ktoś potrzebuje 3D, DLNA, 1000 Hz, Smart TV to nie szuka sprzętu w supermarketach bo oczywiste jest, że tam go nie dostanie.
O przepraszam, ale w Krakowie w Auchan był przez jakiś czas telewizor z tymi funkcjami w 3D też nawet ze specjalnymi okularami 3D do tego telewizora :-)


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

dodatkowe punkty payback też się przydają a tu za 1 wizytę przybyło mi ich 750 (kupony)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Mnie w sumie tylko te punkty kuszą. Jeszcze 2 razy takie zakupy Cinek i masz bilet do Multikina free. :) Znaczy się "free", ale jednak. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Bez jaj Xbox sie w ogole nie opłaca, no chyba że ktoś gra tylko w gry na kinect-cie. Gry cienkie jak polsilver. Konsola tylko 4gb, odpada ci zainstalowanie gier na dysku. Ogólnie - nie opłaca się. Zwłaszcza że za 600 ostatnio w MM był Xbox z 2 dobrymi grami (forza 4 i Halo )
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


wejss
Rhetor
Posty: 1625
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Byłem dzisiaj około 9 rano. Pustki. Przy kasie byłem jako jedyny. Jedno rzuca się w oczy. Zdecydowanie lepiej rozplanowany sklep niż Carrefour.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11637
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

A mi się jakoś rozplanowanie nie podoba - nic nie mogłem znaleźć - ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. No i świeże ryby znacznie droższe niż w TESCO.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

defekator pisze:No i świeże ryby znacznie droższe niż w TESCO.
Może bez koniny :lol:

Jak dla mnie sklep jak sklep (nie licząc lans-sklepów typu Alma), tyle że na punktach payback można się na prawdę grubo obłowić, tutaj jest przepaść od innych partnerów tego systemu.

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

Czy salon z wykładzinami Komfort obok Realu został gdzieś przeniesiony czy nie ma w Tarnowie już ich sklepu?
...

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

sajdak pisze:Czy salon z wykładzinami Komfort obok Realu został gdzieś przeniesiony czy nie ma w Tarnowie już ich sklepu?
Jest w tym samym miejscu, tylko że mniejszy bo obok jest ,, chińczyk "
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Posiadacie jakieś świeże informacje nt. Auchana w miejscu obecnego Reala?

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

Auchan będzie na bardzo krótko - a potem znowu Carefour.
...

ODPOWIEDZ