Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5a

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
slavo
Obywatel
Posty: 57
Rejestracja: 08-10-2010, 11:20

Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5a

Post autor: slavo »

Witam
wczoraj się dowiedziałem iż basen kryty w Mościcach jest czynny do końca czerwca następnie pływalnia jest zamykana w celu rozbudowy - AQUAPARK
Więcej szczegółów nie znam :P ......
54 800 ml O Rh+ .... a Ty ?


profliz
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 20-06-2011, 21:40

Post autor: profliz »


Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5a

Post autor: Goscinny »

Hmm....
Opóźnienia w remoncie basenu w Mościcach. Wykonawca nie dotrzymał terminu
http://www.rdn.pl/index.php/wiadomosci/ ... al-terminu" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

golew
Obywatel
Posty: 90
Rejestracja: 23-09-2009, 13:20
Lokalizacja: Gdynia / Tarnów

Re: Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5a

Post autor: golew »

Są gdzieś jakieś nowe zdjęcia? Ostatnie pamiętam jakoś sprzed roku, gdy jeszcze koparki w środku niecki jeździły.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5a

Post autor: Roberto »

Basen otwarty.

http://tarnow.pl/Galeria/Galeria-Miasto ... o-remoncie" onclick="window.open(this.href);return false;

A teraz pytanie, kto z rodziców małych dzieci puści swoją pociechę na zjeżdżalni z tak niskimi bandami i schodami po jednej a murkiem po drugiej stronie...

Obrazek

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5a

Post autor: LordRuthwen »

Ja puszczę, fizykę miał?
Do tego po lewej od zjeżdżalni masz możliwość podejścia.
Ta na Piłsudskiego jest bardziej stroma i do płytszej wody, tam jakoś nikt nie płakał.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5a

Post autor: Roberto »

LordRuthwen pisze:Ja puszczę, fizykę miał?
Do tego po lewej od zjeżdżalni masz możliwość podejścia.
Ta na Piłsudskiego jest bardziej stroma i do płytszej wody, tam jakoś nikt nie płakał.
Może jednak płakał bo zjeżdżalni o której piszesz nie ma już od dawna, już chyba ze 2 lata... To po pierwsze. Po drugie jak fizykę miałem ale moje dziecko nie, więc może nie wiedzieć czym grozi zbytnie fikanie i przechylenie się na jedną ze stron, tutaj nie chronionych właściwie w ogóle bo burt bocznych ta zjeżdżalnia de facto nie posiada. Ja z kolei nie posiadam zdolności bilokacji a dziecko nie uprzedzi mnie przez którą stronę zjeżdżalni zamierza ewentualnie wypaść. Po trzecie, nie wiem jak dla wodnych ale dla ogrodowych zjeżdżalni istnieje - definiowany w normach (włącznie ze wzorem na jego wyliczenie) - tzw. 'obszar upadku' (jak i jego podłoże) który ma być wolny od przeszkód i strzelam w ciemno, że tutaj w tym obszarze jest zarówno murek jak i schody. Z tego co na szybko sprawdziłem zjeżdżalnie wodne do 2 metrów nie są "unormowane" więc pozostaje rozsądek albo wyobraźnia, których moim zdaniem autorowi takiego usytuowania zjeżdżalni zabrakło.


Mistyczny
Prytan
Posty: 289
Rejestracja: 15-05-2011, 17:12

Re: Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5a

Post autor: Mistyczny »

Zjeżdżalnia to tylko element który szybko można wymienić jeśli jest zły. Ja mam trochę inne zastrzeżenia odnośnie tego, że nie szanuje się architektury tego obiektu, przecież te okrągłe okna zupełnie nie pasują do surowej, kanciastej bryły tego obiektu. O ile na basenie to wygląda nawet ciekawie jak bąbelki to na hali takie nierówne światło źle wpływa na grę. Poza tym jest jeszcze kilka drobiazgów jak chociażby to że nie przewidziano zasilania zegara 24 sekund za koszem i idzie to korytkiem. Ale mimo tego i tak jest nie źle, teraz trzeba przetestować ;)


R p T
Proedroj
Posty: 310
Rejestracja: 12-01-2015, 21:49

Re: Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5a

Post autor: R p T »

Mistyczny pisze: takie nierówne światło źle wpływa na grę.
Rachunki za prąd wzrosną i będzie okazja zainwestowania w panele fotowoltaiczne 8) z pewnej firmy.

Architekty już tak mają, że muszą swoje piętno odcisnąć.
MCK oszpecili, pływalnię oszpecili, za halę "Jaskółka" się zabierają. W pierwszej wersji miała być stodoła, teraz ogon sobie wymyślili. Płakali, że nie ma pieniędzy na remont a teraz jeszcze droższy projekt lansują.
Rowerkiem po Tarnowie

Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. /George R.R. Martin

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Miejski Dom Sportu ul. Traugutta 5a

Post autor: LordRuthwen »

A co powiesz o teatrze? :P

ODPOWIEDZ