RICARD-POL HOTEL przy ul.Krakowskiej

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
redinn
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 05-10-2009, 20:23

RICARD-POL HOTEL przy ul.Krakowskiej

Post autor: redinn »

Ciekawe czy i kiedy powstanie. Jak dla mnie bomba. Wreszcie jakieś nowe tchnienie w architekturę miasta a nie sam styropian i blacha :)
http://wizualizacje.potworzygroup.pl/?p=277


Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

W tej formie to prędzej trafi tutaj: https://www.facebook.com/POLISZ.ARKITEKCZER :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

To pewnie będzie jakaś przeróbka istniejącego budynku Ricardpolu, gdyż od dłuższego czasu wisi na nim informacja "do wynajęcia".


imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

Ja stawiam że to dworzec PKS. Bo wiem że ma zmienić swoje przeznaczenie.
imi

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

imiol, przeczytaj opis pod tym podanym linkiem, to nie będziesz strzelać.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

No właśnie, kluczowym słowem lokalizacji tego obiektu jest klasztor.
A klasztor przy ul. Krakowskiej jest na granicy miasta ze Zbylitowską Górą i teraz nawet zielonego pojęcia nie mam, gdzie by to ewentualnie miało powstać, o ile w ogóle powstanie.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


wejss
Rhetor
Posty: 1635
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Słyszałem że teren jest już przygotowany. To działka obok Ricardpolu. Ostatnio wyburzono tam nawet stary dom. Bydynek nie jest wielki więc się tam spokojnie zmieści. Nie wiem na ile to prawda bo w opisie jest coś o klasztorze ale gdzie tam klasztor? No chyba że to chodzi o kościół Misjonarzy a działka to kawałek Owintaru. Co do bryły to napewno będzie się wyróżniała w mieście.
Ostatnio zmieniony 28-06-2013, 23:58 przez wejss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

suraiw pisze: teraz nawet zielonego pojęcia nie mam, gdzie by to ewentualnie miało powstać
Chciał również, aby obiekt był oryginalny i się wyróżniał, co jest w tym wypadku dość oczywiste z racji komercyjnego usytuowania przy drodze A4 na wylocie z Tarnowa
Chyba raczej "przy łączniku A4 z południową obwodnicą Tarnowa"? (przyszłym łączniku, oczywiście)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

Z opisu pasuje działka przy klasztorze w Zbylitowskiej Gorze obok salonu Seata.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

toomas pisze:Z opisu pasuje działka przy klasztorze w Zbylitowskiej Gorze obok salonu Seata.
Też mi tak pasuje z tego opisu i klasztor wymieniany w opisie jest w tle.
A wydaje mi się, że z tą A4 to chyba pomyłka, chodziło zapewne o starą "czwórkę", która po oddaniu autostrady będzie mieć nr 94.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


Przemek82
Prytan
Posty: 126
Rejestracja: 14-02-2010, 01:26

Post autor: Przemek82 »

Ricardpol jest właścicielem działki za dawnym budynkiem który chcile był miejscem sprzedazy czesci do samochodow wloskich, po remoncie czworkei zostal zburzony.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

To Pająk już nie handluje autami???? Budynek wygląda jak pokryty łuską. Nie do końca jestem przekonany, czy to dobry projekt. Dla mnie kandydat do Makabryły. :-?
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ