"Galeria Tarnowska"

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

"Galeria Tarnowska"

Post autor: Deto »

Proponuję , zanim będzie za późno, już powiekszyć pas do skrętu w lewo i wjazdu na teren galerii. Nie wiem po co buduje się tak duże wysepki, a tak krótkie lewoskręty. Daje sobie rękę uciąć , że jeden z dwóch pasów ruchu na ul.Krakowskiej w kierunku centrum Tarnowa - będzie blokowany własnie przez auta które będa chciały jechac sobie na zakupy. Obecny pas zmieści kilka aut, kolejne będą już musiały stać i blokować Krakowską i czekac na zielone światło. Wysepka która jest może być o wiele mniejsza.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Wszelkie wysepki powinni roz.....ć, nie dość ze są niebezpieczne to na dodatek spowalniają ruch.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

Powiem tak, takie rozwiązanie komunikacyjne z wysepkami i trzema sygnalizacjami świetlnymi na odcinku 350m to może być tylko w Tarnowie.
Widać że ten co to projektował, uważa miasto Tarnów za zwykły grajdołek i tego należy się trzymać. :roll:
A długość świecenia świateł zielonych na ul. Krakowskiej, gdzie ruch przez cały dzień jest bardzo duży, uwłacza wszelkim zdroworozsądkowym normom.
GRATULACJE :!: :!: :!: /tylko nie wiem dla kogo :evil: :evil: :evil: /


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Pan kolega nie komu gratulować ??, Niedaleko Tuchowa jest taka firma "Wimed" :P.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Post autor: suraiw »

No z tego co mi wiadomo to firma "Wimed" odpowiada za znaki pionowe i poziome na drogach, ale o tym że projektują rozwiązania drogowe i odpowiadają za sygnalizację świetlną to nie słyszałem.
No, ale nie każdy człowiek jest alfą i omegą żeby wszystko wiedział. :roll:


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Co to za problem zaprojektować "lepiej" zwłaszcza że jest na to kasa i można zawsze powiedzieć że tak trzeba.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Zrozumiał bym jak by te światła - POŁĄCZYLI, tak by ruszając na pierwszych można było przejechać je jednym skokiem. Ale jak znam życie MIR na coś takiego nie wpadł.

ODPOWIEDZ