Protest ws zniesienia ograniczenia tonażowego na A4

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

redakcjazh
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 07-10-2011, 11:34
Lokalizacja: po co Ci to wiedzieć?

Post autor: redakcjazh »

Dzisiaj odbędzie się kolejny już protest mieszkańców ul. Jana Pawła II.

Od godziny 16:00 do 19:00 mają oni blokować przejście dla pieszych w okolicy Ronda Regana. To kolejny odzew mieszkańców na postanowienie Ministra Transportu, które dotyczy dopuszczenia ruchu samochodów ciężarowych o masie przewyższającej 12 ton. Kierowców bardzo prosimy o ostrożną jazdę i wyrozumiałość.

Przypomnijmy, tydzień temu padła decyzja Ministra Transportu o dopuszczeniu ruchu samochodów ciężarowych, których masa całkowita przekracza 12 ton na autostradę w odcinkach Szarów - Tarnów. Wcześniej TIRy zjeżdżały w okolicach Łapczycy.
po co Ci to wiedzieć? Im mniej wiesz tym dłużej żyjesz


Beny
Archont
Posty: 515
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Beny »

farciarzgilmore pisze:Ćwiczenia pomiędzy godz. 14 - 16 no comment ...
Nie mozna bylo sobie chyba wybrac bardziej optymalnej pory na cwiczenia, piątek i jeszcze ta pora:) no to stoimy do samego ronda:):) trzeba omijac dzisiaj Jana Pawła II no chyba ze na piechotke na protest:)

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Ludzie na ktoryms portalu jest napisane,ze aby nie utrudniac zycia podroznym cala akcja odbedzie sie na nieczynnym odcinku A4 czyli za zjazdem. Moga wystapic utrudnienia na JP II ale nie powinny jakos znacznie wplynac na ruch.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Jak tam protest? Ilu ludzi? Media coś cicho siedzą.
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl


sprawiedliwy
Prytan
Posty: 297
Rejestracja: 07-07-2011, 23:59

Post autor: sprawiedliwy »

Jakub Kwaśny pisze:Dla przypomnienia: http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/4646/o-dr ... -obwodnica

Komentarz zbędny.
Dla przypomnienia, stanowisko Jakuba w sprawie WOT było analogiczne jak pozostałych kandydatów. Na nadzwyczajnej sesji, też jakoś nie dopominał się o przedstawienie stanu uzgodnień itd, dotyczących WOT.

Tak naprawdę, to ani UM, ani radnym nie zależy na WOT. EOT.
Robert Erazmus


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Robert uprawiasz tu swoją politykę i mijasz się z rzeczywistością. Ale jakby do tego już przywykłem, więc komentował nie będę - byłeś na sesji więc wiesz, że o WOT się upominałem (po raz kolejny zresztą) ... Przypominając linka powyżej i cytując zapisy z tamtego spotkania. Dobrze też wiesz, że HSN jak i cała PO nabrała w tej sprawie wody w usta. EOT
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Protest był, ale frekwencja bardzo słaba :/ jak było 30 osób to maks...


sprawiedliwy
Prytan
Posty: 297
Rejestracja: 07-07-2011, 23:59

Post autor: sprawiedliwy »

Jakub Kwaśny pisze:Robert uprawiasz tu swoją politykę i mijasz się z rzeczywistością. Ale jakby do tego już przywykłem, więc komentował nie będę - byłeś na sesji więc wiesz, że o WOT się upominałem (po raz kolejny zresztą) ... Przypominając linka powyżej i cytując zapisy z tamtego spotkania. Dobrze też wiesz, że HSN jak i cała PO nabrała w tej sprawie wody w usta. EOT
W którym miejscu Kuba mijam się z rzeczywistością - konkrety. Jaką politykę masz na myśli? Jak słusznie zauważyłeś byłem na sesji i jakoś nie przypominam sobie wypowiedzi Jakuba Kwaśnego (z wyjątkiem przytoczenia wypowiedzi Rapciaka i komentarza do niej). Przybudówka tarnowskiej PO czyli SLD pod Twoim świetlanym przywództwem również nabrała wody w usta. Pokaż mi jakiekolwiek Twoje działania związane z WOT. Nie mogę też jakoś znaleźć Twojego nazwiska wśród wnioskodawców zwołania sesji nadzwyczajnej. "Upominałeś się po raz kolejny zresztą", cóż upominałeś się również w sprawie stacji koło Kauflandu, a później robiłeś sobie tam zdjęcia z Ryśkiem. Głosowałeś za udzieleniem absolutorium przez lata, więc nie bądź hipokrytą. EOT
Robert Erazmus


sprawiedliwy
Prytan
Posty: 297
Rejestracja: 07-07-2011, 23:59

Post autor: sprawiedliwy »

Cytat z Jakuba Kwaśnego - 03/11/2010 - "Żaden z kandydatów nie opowie się za innym niż czerwony wariant".
Robert Erazmus

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Ja tu nieśmiało dodam, że Jakub K. niejednokrotnie zarzucał mijanie się z prawdą, tym którzy mu coś zarzucali. Przyparty do muru milknie.


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

co do protestów to dzisiaj by się przydał widać że jutro 1 listopada bo ja z okna na zielonym widzę korek do ronda na Błonie a pewnie ciągnie się dalej, właśnie wozy straży pożarnej się przebijały Jana Pawła II w dół pasem pod prąd bo inaczej nie miały by szansy przejechać

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Z każdym protestem było gorzej, ostatni się nawet nie odbył, ludzie mają to gdzieś, zresztą jak wiele spraw.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Zapowiada sie kolejny protest aly tym razem o wschodnia obwodnice. Szkoda ze przez tyle lat wczesniej nikt nie protestowal. Z tego co widze to ponad 3/4 ciezarowych zjezdza w Brzesku a reszta leci na Kielce. Teraz to praktycznie wychodzi mniej aut na JP II bo odpada wszystko z/na polnoc dzieki A4.
Protest odnosnie OW mozna sobie wsadzic w ..... Bo i tak nic z tego nie bedzie.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ