Nowe "LIDL-e" w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Nowe "LIDL-e" w Tarnowie

Post autor: ad2222 »

Byłem wczoraj w parku na spacerze, i wiewiórki powiedziały mi, że dwa nowe Lidle się w Tarnowie kroją - jeden na Romanowicza na miejscu kręgielni, a drugi w Mościcach gdzieś niedaleko ZAT.
Prawdę te wiewióry mówiły, czy tylko tak sobie gadały?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Ja tez gdzieś w sierpniu posiadłem informację, że na Romanowicza, a ściślej przy Nowym Świecie ma powstać LIDL. W miejscu niskich baraków gdzie znajdują się np. firma kurierska czy drukarnia oraz oczywiście kręgielnia.
Załączniki
w tym miejscu
w tym miejscu


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Nowe "LIDL-e" w Tarnowie

Post autor: Roberto »

ad2222 pisze:a drugi w Mościcach gdzieś niedaleko ZAT.
Jakieś 3-4 miesiące temu na BIP-ie był przetarg na działkę o której kiedyś na forum była już mowa; za przystankiem autobusowym, tym pierwszym na trasie z zajezdni na miasto przez Mościckiego. Warunki ograniczały przeznaczenie właśnie do m.in. tego typu działalności, cena wywoławcza 1 mln ale to jeszcze według cennika Ryszarda Ś. :lol:

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6845
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Czyżby chcieli offsetem zbudować tam zatoczkę dla autobusów?


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

Lord, nie żartuj. Bo już nie ruszę z przystanku w czasie szczytu :P
Będziem życ

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Prawda, prawda. Dawna kręgielnia, i tereny za przystankiem na Mościckiego.
Termin - do końca roku 2014. Pierwszy ten w Mościcach.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Beaver, no chyba ich poj.... Sklepy, sklepy, sklepy - a gdzie wytwarzanie?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6845
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

W Chinach.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Beaver pisze:i tereny za przystankiem na Mościckiego.
* Kwiatkowskiego ? :)


kuben
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 25-08-2013, 15:12

Post autor: kuben »

O LIDL'u w Mościcach nie słyszałem, natomiast jeśli chodzi o byłą kręgielnię oraz mojego pracodawcę czyli firmę kurierską to potwierdzam. Początek prac jednak nie wcześniej niż marzec przyszłego roku.

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Może w offsecie przebudowany i poszerzony zostanie odcinek Kwiatkowskiego od mostu na Białej do skrzyżowania z Czerwonych Klonów, a jeżeli nie cały ten odcinek to przynajmniej część. Mam nadzieję, że projektant nie sfuszeruje i nie stworzy kolejnego bubla. Mam też nadzieję, że budowa Lidla (nie jestem przekonany czy potrzebna) nie nałoży się na budowę ronda Kwiatkowskiego – Witosa – Chemiczna i przejazd przez Mościce w kierunku Ostrów – Centrum będzie praktycznie nie możliwy. Z Azotów do osiedli – sypialni trzeba będzie jeździć autostradą.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Słyszałem o jeszcze jednej planowanej lokalizacji "w okolicach Marcinki" - cokolwiek to miałoby oznaczać.
Jakoś nie widzę Lidla przy al. Tarnowskich, choć różne cuda się u nas dzieją. Prędzej coś w okolicy Tuchowskiej, bo tam przynajmniej jest dojazd lepszy i przy drodze na Tuchów.


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

Hmm no faktycznie ja tam nie bardzo widzę sensowną lokalizację bo przy Tuchowskiej jest Hala Tuchowska, Biedronka, dalej już w Tarnowcu Leader, Delikatesy Cezar, Delikatesy Centrum, spożywczych więcej jak w mieście... Jeszcze przed powstaniem Biedronki i Leadera mówiło się o powstaniu sklepu na granicy Tarnowca i Nowodworza, po prawej stronie jadąc od Tarnowa, teraz nie wiem bo sprawa ucichła. Tyle że to już jest poza granicami miasta
2250ml 0 Rh+

ODPOWIEDZ