Markety w Tarnowie do zamknięcia?

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

matipers
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 06-03-2013, 08:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: Markety w Tarnowie do zamknięcia?

Post autor: matipers »

Kolejnym marketem do zamknięcia jest Frac właśnie spółkę przejęła Stokrkotka.


Trishelle
Proedroj
Posty: 406
Rejestracja: 06-02-2014, 13:54

Re: Markety w Tarnowie do zamknięcia?

Post autor: Trishelle »

Bez przesady. Rebranding to nue jest zamknięcie.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Re: Markety w Tarnowie do zamknięcia?

Post autor: Beaver »

Niedługo TESCO w gemini będzie zamknięte.. ale w nocy. Chyba zaraz po świetach będzie otwarte do 22 albo pólnocy.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Re: Alma do zamknięcia?

Post autor: MST wónraT »

Trishelle pisze: Myślę, że jeśli w ogóle coś oddadzą, to właśnie lokale tak ulokowane.
Bez przesady. W ten sposób nie uzyska się środków na spłatę zobowiązań kredytowych.

________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI


wejss
Rhetor
Posty: 1625
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Markety w Tarnowie do zamknięcia?

Post autor: wejss »

Akurat Almy by było szkoda bo chłopina z Tarnowa, rodzimy biznes. Reszty tego zachodniego badziewia jak Reale i Nomi i inne Tesca mi nie żal. Z przyjemnością wrócę do robienia zakupów "u Pani Zosi" w sklepiku.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Markety w Tarnowie do zamknięcia?

Post autor: Roberto »

wejss pisze:Akurat Almy by było szkoda bo chłopina z Tarnowa, rodzimy biznes. Reszty tego zachodniego badziewia jak Reale i Nomi i inne Tesca mi nie żal. Z przyjemnością wrócę do robienia zakupów "u Pani Zosi" w sklepiku.
Kupiłem ostatnio mleko dla dziecka u takiej Zosi. W Realu kosztuje 14 zł, Zosia skasowała 20 zł.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Re: Markety w Tarnowie do zamknięcia?

Post autor: halford »

Roberto pisze:
wejss pisze:Akurat Almy by było szkoda bo chłopina z Tarnowa, rodzimy biznes. Reszty tego zachodniego badziewia jak Reale i Nomi i inne Tesca mi nie żal. Z przyjemnością wrócę do robienia zakupów "u Pani Zosi" w sklepiku.
Kupiłem ostatnio mleko dla dziecka u takiej Zosi. W Realu kosztuje 14 zł, Zosia skasowała 20 zł.
Moje dziecko pochłania mleko HA. Kupuję zawsze w Realu lub Tesco po 31 z kawałkiem. Ostatnio był deficyt towaru w tych sklepach więc udałem się na poszukiwania. Znalazłem w Almie po 39,99. Ponad 8 złotych różnicy to jednak sporo. Żeby nie było to szukałem dalej i TSS czy Spar miały identyczne ceny jak Alma.


PS. A Nomi to nie jest polska firma?
3150 A Rh+


BARIZEH
Obywatel
Posty: 67
Rejestracja: 29-01-2013, 21:10
Lokalizacja: Tarnów

Re: Markety w Tarnowie do zamknięcia?

Post autor: BARIZEH »

halford pisze:PS. A Nomi to nie jest polska firma?
Polska, a dokładnie kielecka.
Z tego co wiem jest w upadłości układowej i likwidują część sklepów, np. w niedalekiej Dębicy. Sklep niedawno powstały w rozbudowanej galerii "Raj".

ODPOWIEDZ