Multiplex Cinema 3D Tarnów

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11585
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: defekator »

Najciekawszy był ten komentarz, że w Marzeniu sale nie są wypełnione na maksa więc po co multipleksy.Z takim repertuarem, gdzie często przez kilkanaście dni lecą w kółko trzy te same filmy to ja się dziwię, że aż tyle ludzi tam przychodzi. Marzenie faktycznie gdy otworzą się nowe kina może być w tarapatach, ale jak padnie to mi nie będzie żal. Ani nie mają ciekawej oferty dla odbiorcy masowego ani niczego interesującego dla odbiorców nieco bardziej ambitnych. No chyba, że skończy się na dotacjach z budżetu na ratowanie "jednostki kulturalnej".
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: rzuf »

Szkoda byłoby jedynie Tarnowskiej Nagrody Filmowej bo to jedyne światełko w marzeniowym tunelu...


dzik
Archont
Posty: 561
Rejestracja: 29-12-2010, 18:19
Lokalizacja: świat

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: dzik »

Aż mam ochotę zostać prezydentem miasta i do listy moich pomysłów wpisać do budżetu pakiet biletów w jedną stronę dla narzekaczy, bez możliwości powrotu skoro jest tu tak źle, a potem patrzylabym z satysfakcją, że jednak w tych mitycznych wyspach szczęścia nic nie dostaje się za darmo i im to nie odpowiada
Cubaza pisze:Pięknie to napisałaś :D

Dobry cenzor powinien być artystą :D
Polak Szkot dwa bratanki*


Autor tematu
Trishelle
Proedroj
Posty: 406
Rejestracja: 06-02-2014, 13:54

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: Trishelle »

Będzie kino w Galerii Tarnovia

TK Development uzyskał pozwolenie na budowę kina na terenie Galerii Tarnovia. Pozwolenie jest już prawomocne.

Kino Cinema 3D w Galerii Tarnovia zaprosi widzów do 5 klimatyzowanych sal kinowych, zbudowanych w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne. W obiekcie zostanie zainstalowany system Dolby Atmos. Jest to rozwiązanie, w którym każdy głośnik może w tym samym czasie odtworzyć zupełnie inne dźwięki, dzięki czemu projekcja filmu oddziaływuje na widza nie tylko obrazem, ale i pełną przestrzennością dźwięku.

Za: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 39725.html" onclick="window.open(this.href);return false;


kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: kato »

Mam cichą nadzieję, że nie będzie sprzedaży czegoś do mlaskania i siorpania.
Optymista...
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: ad2222 »

@kato: twoja nadzieja jest płonna - dochody z gastronomii to poważna pozycja w budżecie każdego multipleksu :(
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: gushman »

To jest tak samo jak na stacji benzynowej. :) Na benzynie marże są minimalne, ale na jedzeniu i piciu już ogromne.

Za bilet do kina zapłacisz 14 zł, ale za colę + popcorn kolejne 14. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: kato »

Ale colę i popcorn można zeżreć przed seansem. Dlaczego dręczyć sąsiada?
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: ad2222 »

@kato: ostatnio byłem w multipleksie i w naszym swojskim Marzeniu - w multipleksie jest tak głośno, że siorbania i mlaskania po prostu nie słychać. W Marzeniu już gorzej, przy czym frekwencja była też wyższa i najbliższy sąsiad był oddalony o jeden pusty fotel, a nie tak jak w multi - o 4-5 foteli...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

zicc
Prytan
Posty: 181
Rejestracja: 26-11-2009, 18:28

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: zicc »

I bardzo dobrze. Oby jak najprędzej to kino wybudowali. Teraz chcąc oglądnąć Everest trzeba jechać do IMAX w Krakowie (swoją drogą polecam takie filmy w IMAX) bo u nas nie było, chcąc oglądnąć Marsjanina trzeba do Cinema City w Bonarce (bo u nas nie grają), niedługo nowy Bond też pewnie będzie najpierw w Krakowie a dopiero za miesiąc u nas... Życzę też Gemini jak najszybszego otwarcia Cinema City. Jak będzie konkurencja to żadne z tych dwóch kin nie wywali kosmicznej ceny za bilet :)


taksoofka
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 25-03-2013, 14:08

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: taksoofka »

zicc pisze: Teraz chcąc oglądnąć Everest trzeba jechać do IMAX w Krakowie
przeciez graja w Tarnowie...


t.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: sotiv »

Pewnie chodzi o efekty 3D których w Tarnowie uświadczysz ale na słabym poziomie.


taksoofka
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 25-03-2013, 14:08

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: taksoofka »

a to moze.....


t.


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: wejss »

Grają w Tarnowie zarówno Everest jak i Marsjanina. No ale przecież tu nic nie ma i zadupie jak skurczysyn. Tyko Krakłów pikny jest i super.

Awatar użytkownika

zicc
Prytan
Posty: 181
Rejestracja: 26-11-2009, 18:28

Re: Multiplex Cinema 3D Tarnów

Post autor: zicc »

Wejs pisz prawdę, Everest miał premierę 18.9, w Tarnowie zaczęli grać dopiero po dwóch tygodniach w Millenium, a w Marzeniu jest dopiero w zapowiedziach. Marsjanin miał premierę 2.10 (nie liczę pokazów przedpremierowych np. w Cinema City), w tarnowskich kinach nie ma go nawet w zapowiedziach premier. Nadal podtrzymuję zdanie, że chcę aby jak najszybciej wystartowały dwa tarnowskie multipleksy. A że zbankrutują Marzenie i Millenium? Straszne :) Po wtóre w Krakowie kina oferują technologie IMAX czy Skoda 4DX, w Tarnowie tego pewnie nigdy nie będzie. Jak ktoś woli oglądać filmy dłuugo po premierze czy na laptopie w jakości Divx jego sprawa.
Ostatnio zmieniony 07-10-2015, 13:18 przez zicc, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ