Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

Autor tematu
Trishelle
Proedroj
Posty: 406
Rejestracja: 06-02-2014, 13:54

Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: Trishelle »

Zakładam nowy temat, żeby wszystkie Lidle, Biedronki i KFC na terenie miasta nie zapychały wątku o inwestycjach. Zacznę od gastronomii:

Subway szuka lokalizacji na terenie miasta:
http://retailnet.pl/2015/07/08/103657-s ... owej-woli/" onclick="window.open(this.href);return false;


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: Cubaza »

To już kiedyś ktoś wklejał ofertę pracy do SubWay w Tarnowie :) Więc coś się dzieje. Dobre mają kanapki to trzeba przyznać. Jednak(tak ponarzekam) lepsza była Kanapkolandia z Żydowskiej. Szkoda, że jej już nie ma :(

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11638
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: defekator »

Cubaza pisze:To już kiedyś ktoś wklejał ofertę pracy do SubWay w Tarnowie :) Więc coś się dzieje. Dobre mają kanapki to trzeba przyznać. Jednak(tak ponarzekam) lepsza była Kanapkolandia z Żydowskiej. Szkoda, że jej już nie ma :(
Faktycznie - Kanapkolandia biła Subway na głowę tak smakiem jak i cenami. Szkoda, że padła - myślę, że złą lokalizację wybrali.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Re: Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: Beaver »

W Tarnowie większość takich lokali pada... i tu nie chodzi o lokalizację, a chyba bardziej o niechęć ludzi do czegoś innego niż kebab. W moim przekonaniu Subway bije na głowę kanapki z kanapkolandii, ale smakiem, bo cenami już nie.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Autor tematu
Trishelle
Proedroj
Posty: 406
Rejestracja: 06-02-2014, 13:54

Re: Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: Trishelle »

Bądź co bądź troszkę knajpek różnego rodzaju się namnożyło. Rewelacyjne jest Café Bistro Rabarbar na Wałowej. A co do kebabów, hamburgerów i pizzy, to chyba nasze takie polskie upodobanie. Szybko, tanio i smacznie, a do tego w większości z dowozem, więc nie trzeba wychodzić z domu. Na szczęście małymi krokami się to zmienia.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: LordRuthwen »

Ja tam nie wiem, nie jadam kebabów od jakiegoś już czasu, to samo z innymi KFC, McDonalds czy Frazesami, wolę robić sam albo iść do restauracji z żoną.
Pizzę też jadam domową tylko.


pilips
Obywatel
Posty: 99
Rejestracja: 02-08-2013, 13:58
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: pilips »

Co do lokali, to ilość kebabowni powala. I co gorsza, nic nie bankrutuje, więc popyt jest. Ostatnio nawet fajną pierogarnię na Nowym Świecie zamienili na kebab.

Na dobrą sprawę zostaje kilka knajpek, gdzie można dobrze zjeść: moja ulubiona winiarnia na Sowińskiego, niezmordowany Raffaelle na Żydowskiej, czy El Paso na Lwowskiej.

Jak ostatnio zobaczyłem reklamę pizzy za 7 PLN wiszącą na jedynym w mieście 4-gwiazdkowym hotelu to się załamałem...


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: sylw3st3r »

Lord nie jesz kebabów odkąd nie pracuję w marmarze i jej nie ma hehe? no tak takiego dobrego to nigdzie już nie będzie ;p


Autor tematu
Trishelle
Proedroj
Posty: 406
Rejestracja: 06-02-2014, 13:54

Re: Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: Trishelle »

Niebawem pojawi się nowy lokal na Wałowej. Tym razem będzie to burgerownia.

http://burgerstore.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.facebook.com/burgerstore.tr?fref=ts&__nodl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: LordRuthwen »

Jadłem ostatnio takiego burgera przybitego do talerza (ale nie w tej firmie), muszę powiedzieć, że całkiem dobre to było, mięso dobre gatunkowo, dobrze przyprawione, no i można sobie pojeść :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: Cubaza »

Wreszcie burgerownia w Tarnowie ;)
Mam nadzieję, że będzie miała więcej szczęścia niż ta restauracja z frytkami.



Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: Cubaza »

Bez narzekania by było źle, prawda?

Tap Tap z LG G3 za pomocą Tapatalk


Autor tematu
Trishelle
Proedroj
Posty: 406
Rejestracja: 06-02-2014, 13:54

Re: Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: Trishelle »

Ciągle podnosi się larum, że Wałowa pustoszeje, a jak pojawia się gastronomia to źle, bo drogo... Myślę jednak, że sporo osób skusi się na prawdziwego burgera za 12-25 PLN. Wśród młodzieży jest to popularne, a raczej mam styczność że studentami. Kebaby kosztują podobnie, a raczej Efes na pustki nie narzeka.Poniżej przykład burgera z tejże knajpki:

Obrazek

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje handlowe, gastronomiczne, rozrywkowe

Post autor: Goscinny »

Cubaza, ja nie narzekam, ja stwierdzam tylko fakt. Ceny podane są na stronie i od razu można je porównać z tym, co jest obecne w mieście.
Jak na swoją cenę - spory jest, można się zapchać, ale nie zmienia to faktu, że 25zł to nie tak mało.

ODPOWIEDZ