Zaproszenie na konsultacje - programu rewitalizacji

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11070
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Zaproszenie na konsultacje - programu rewitalizacji

Post autor: Goscinny »

Takiego maila dostałem i dzielę się treścią:
Szanowni Państwo,
W załączeniu przesyłam zaproszenie prezydenta Romana Ciepieli na spotkanie poświęcone Programowi Rewitalizacji dla Tarnowa, które odbędzie się 30 października 2015 r. o godz. 16.00 w Tarnowie w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10.

Podczas tego spotkania chcemy poznać Państwa opinię i pogłębić diagnozę w zakresie problemów w obszarze proponowanym do rewitalizacji (mapa obszaru w załączeniu). Efektem dyskusji ma być także określenie propozycji rozwiązań dla zdiagnozowanych problemów m. in. społecznych, gospodarczych, przestrzennych, a także poznanie opinii oraz propozycji w zakresie infrastruktury publicznej.

W powyższej sprawie mozna kontaktować się z Wydziałem Rozwoju Miasta UMT, ul. Mickiewicza 2 (dyrektor Rafał Koścień, tel. 14 68 82 598, Renata fido-Golec 14 68 82 453).
Jak ktoś jest zainteresowany - zapraszam.
Załączniki
Zaproszenie_konsultacje_rewitalizacja_30.10.2015.pdf
(281.06 KiB) Pobrany 163 razy
Załącznik nr 1_zarządzenie_nabór_rewitalizacja_ost.png
Załącznik nr 1_zarządzenie_nabór_rewitalizacja_ost.png (2.92 MiB) Przejrzano 4087 razy


Ricardo
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 09-10-2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów - Piaskówka Płn.

Re: Zaproszenie na konsultacje - programu rewitalizacji

Post autor: Ricardo »

Nosz kurcze, nie dojadę z Warszawy na 16:00


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Re: Zaproszenie na konsultacje - programu rewitalizacji

Post autor: Dorota1975 »

Tych spotkań jest kilka, kolejne 4 i 6 listopada, ta sama godzina i miejsce. Każde adresowane do innej grupy mieszkańców (osobno np. przedsiębiorcy, a osobno np. radni i spółdzielnie mieszkaniowe - 4 listopada, a 6 listopada - tzw. zwykli mieszkańcy :) ), ale w sumie to spotkania otwarte, więc można przyjść na którekolwiek.

ODPOWIEDZ