Małopolska Karta Aglomeracyjna

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Beny
Archont
Posty: 515
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Małopolska Karta Aglomeracyjna

Post autor: Beny »

Od kilku dni dziala w Małopolsce taki cos jak Małopolska Karta Aglomeracyjna tak sie zastanawiam czy jest ona potrzebna mieszkańcowi Tarnowa?? tak sie wszędzie chwalą i reklamują.Kierowany namowami zarejestrować sie na stronie , ściągnąłem aplikacje i? no i wlasnie tyle, bo w zasadzie nie widze przydatnych funkcji, za pomocą karty podobno mozna kupic bilety ale wychodzi ze tylko na Szybką Kolej Aglomeracyjną a Tarnów jak na razie nie jest obsługiwany, mówiono ze bedzie mozna zarezerwowac miejsce na parkingu w Tarnowie, no ale tylko po kupnie biletu na SKA wiec odpada, podobno mozna przynajmniej bilet na komunikacje miejską kupic no ale tylko po to instalowac i wyrabiac sobie kolejną karte?? takie cos mozna na Mobilet zrobic. Dlatego nie wiem moze ja jeszcze nie umiem z tej karty korzystać albo jednak jest ona dla mieszkańca Tarnowa tylko bajerem?

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 844
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Re: Małopolska Karta Aglomeracyjna

Post autor: mirak »

Również nie znalazłem żadnej korzyści. I dlaczego nie można było rozwinąć tej funkcjonalności na już posiadane karty mieszkańca? Tego jeszcze nie potrafili doprowadzić do poziomu XXI wieku. Bilet miesięczny niby można kupić przez sieć , ale co z tego jak i trzeba drałować do punktu aby owy kupiony bilet załadować na kartę. Za aglomeracyjną jest chyba podobnie.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: Małopolska Karta Aglomeracyjna

Post autor: Dominik_PCH »

Przypnę to tu.

Kraków uruchomi kartę mieszkańca. Tańsza komunikacja dla płacących podatki
http://biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci ... 16853.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Na bank coś będzie odpływać z Tarnowa po nowym roku.

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 844
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Re: Małopolska Karta Aglomeracyjna

Post autor: mirak »

A w Tarnowie wystarczy się na chwilę zameldować i mieć kartę premiuim.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

ODPOWIEDZ