Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Leon
Archont
Posty: 606
Rejestracja: 24-10-2014, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Post autor: Leon »

Rondo by chyba było lepsze i to od razu robione jak jest remont.

Awatar użytkownika

Phoenix
Prytan
Posty: 218
Rejestracja: 10-11-2009, 16:40

Re: Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Post autor: Phoenix »

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... y-zlotych/" onclick="window.open(this.href);return false;
(...) Szukam stylu zmieszany z tłumem, robiąc to co wydaje mi się że robić umiem (...)

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Post autor: Jan Kowalski »

Kolejny artykuł o tym, gdzie PKP ma Romana Ciepielę.

http://www.rdn.pl/news/haldy-smieci-prz ... wka-miasta" onclick="window.open(this.href);return false;

Hałdy śmieci przy dworcu – mieszkańcy mówią, że to kiepska wizytówka miasta

– Śmieci zalegają od kilku tygodni i nikt nie sprząta – mówią pasażerowie reporterowi RDN, którzy w radiu interweniują w tej sprawie. – Ruina straszna, wystarczy wyrównać i oczyścić ten teren od strony parkingu samochodowego. Góra śmieci to już jest standard w Polsce, ale powoli się to zmienia. Brzydko wygląda i jest nie estetyczne. Tu powinno się przynajmniej trawę posiać, bo patrząc od garaży, to rosną same chwasty. Pasowałby tu dobry gospodarz, który by zrobił choćby ławeczki dla podróżnych – dodają pasażerowie.

Tereny przylegające bezpośrednio do dworca są własnością spółki PKP. Kilka tygodni temu działka została wykoszona i tym samym odsłoniła śmieci. Mimo upomnień ze strony tarnowskiego magistratu, do tej pory nieczystości nie zostały usunięte.


Swoją drogą, to Straż Miejska miałaby tu pole do popisu, ale chyba się boją.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Post autor: suraiw »

Jan Kowalski pisze:Kolejny artykuł o tym, gdzie PKP ma Romana Ciepielę.
Mimo że nie jestem jego zwolennikiem, to dlaczego gdzieś ma PKP Romana Ciepielę?
PKP ma w szeroko rozumianej dupie wszystkich mieszkańców Tarnowa.
Wiadukty sobie pobudowali, a drogi pod nimi budują mieszkańcom od kilku lat i końca nie widać. Bałagan na terenach będących własnością PKP jest od lat i nic się nie zmienia mimo zmian na stanowisku prezesa spółki PKP. I nie chodzi tu tylko o tereny wokół dworca Tarnów Główny, bo w Mościcach też można by wiele wytknąć.
Tak że utrzymując taki bałagan, nie robią na złość Ciepieli jako prezydentowi, tak jak i nie robili by na złość Koprowskiemu, gdyby był prezydentem, ale taki widok kłuje po oczach mieszkańców Tarnowa, jak również podróżnych przejeżdżających przez Tarnów, lub wpadających do naszego miasta, kiedy to wówczas my się wstydzimy przed przyjezdnymi znajomymi za taki stan rzeczy.
No ale jak ktoś nie poczuwa się Tarnowianinem, to uważa że to jest na złość Ciepieli, bo on jest z innej opcji politycznej aniżeli ta, którą ja popieram.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Post autor: Jan Kowalski »

suraiw pisze: Mimo że nie jestem jego zwolennikiem, to dlaczego gdzieś ma PKP Romana Ciepielę?
Pisałem o tym fragmencie tekstu: "Mimo upomnień ze strony tarnowskiego magistratu, do tej pory nieczystości nie zostały usunięte."

Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie z tego wynika, że urząd Ciepieli upominał kilka razy, a PKP nie zareagowało.
suraiw pisze:PKP ma w szeroko rozumianej dupie wszystkich mieszkańców Tarnowa.
Owszem, tak jest, ale po to mieszkańcy sobie wybierają prezydenta, żeby każdy z osobna nie musiał pisać np. do PKP, tylko aby ktoś działał w imieniu ogółu.
Skoro już poruszyłeś temat, mimo iż to nie ja o tym pisałem, to osobiście uważam Ciepielę za prezydenta nieudolnego, bo mając jako prezydent narzędzia nie potrafi z nich korzystać, na czym cierpią oczywiście wszyscy mieszkańcy.
suraiw pisze:utrzymując taki bałagan, nie robią na złość Ciepieli jako prezydentowi, tak jak i nie robili by na złość Koprowskiemu, gdyby był prezydentem, ale taki widok kłuje po oczach mieszkańców Tarnowa, jak również podróżnych przejeżdżających przez Tarnów, lub wpadających do naszego miasta, kiedy to wówczas my się wstydzimy przed przyjezdnymi znajomymi za taki stan rzeczy.
Ale ja nie pisałem, że PKP robią komuś na złość, tylko że PKP mają gdzieś Romana Ciepielę. To UMT pisze do PKP upomnienia, a oni je ignorują.
suraiw pisze:No ale jak ktoś nie poczuwa się Tarnowianinem, to uważa że to jest na złość Ciepieli, bo on jest z innej opcji politycznej aniżeli ta, którą ja popieram.
Ja nie czuję się Tarnowianinem i nigdy do tego stowarzyszenia nie należałem. Jestem tarnowianinem i jest mi źle z powodu bałaganu na terenach PKP i z powodu prezydenta, który nie potrafi się tym zająć.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Re: Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Post autor: samek »

Wczoraj w TVN Turbo "Absurdy Drogowe" nasz parking był bohaterem odcinka.Z pozycji drona tak ładnie,czysto i zielono.


Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Post autor: Jan Kowalski »

Kręcili to na początku, jak parking świecił pustkami. Obecnie z darmowego parkingu korzystają mieszkańcy okolicznych wiosek. Jeden samochód na angielskich blachach na lewo od wjazdu to tam już korzenie zapuścił :)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Post autor: sotiv »

Gdybym mieszkał w pobliżu, a nie miał garażu, to taki darmowy parking jak znalazł. Zadaszony, monitoring, korzystałbym jak nic :)

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Post autor: Jan Kowalski »

Nawet jak płaciłbyś złotówkę za dobę, to i tak interes życia :)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 840
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Re: Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Post autor: mirak »

Ale złotówka to z biletem chyba.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Post autor: Jan Kowalski »

Pod warunkiem, ze ktoś to sprawdza.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2339
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Post autor: TomekMKM »

Rynek biletów z drugiej reki rozkwitnie ;D

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3587
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Parking Park&Ride - kolejne pieniądze wyrzucone w błoto

Post autor: Mr Greenback »

TomekMKM pisze:Rynek biletów z drugiej reki rozkwitnie ;D
Co mi zrobisz jak mnie złapiesz. Scena z odprowadzanie m mamusi na Okęcie... ;-)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ