Zmiana organizacji ruchu na ulicy Jasna

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Beny
Archont
Posty: 515
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Jasna

Post autor: Beny »

Uwazam ze to bardzo głupi pomysł ograniczać wyjazd z osiedla,po to jest droga asfaltowa by z niej moc wyjeżdżać, no ale mniejsza z tym, najważniejsze jest to ze mieszkańcy w ogóle nie przestrzegają przepisów o które sami zabiegali, osobiście dzisiaj sam przechodziłem obok omawianego miejsca i od razu trzy samochody jechał pod prąd.Mieszkańcy mysla ze i tak dadza rady wyjechac z parkingu bo od drogi dwukierunkowej dzieli ich kilka metrow.Apeluje do Policji wiecej patroli jesli mieszkancy sami chceli takiej zmiany to niech teraz to przestrzegają i placą mandaty.
Ostatnio zmieniony 22-04-2016, 21:20 przez Beny, łącznie zmieniany 1 raz.


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Re: Zmiana organizacji ruchu na ulicy Jasna

Post autor: samek »

Ja też korzystałem ze skrótu.Teraz mam dalej ale czasami nawet szybciej.Chyba odpalę kamerkę bo warto.Przez te kilka dni tylko raz poczułem się jak na drodze jednokierunkowej.Samochody jeżdżą jak jeżdziły a niestety nie mają napisane na szybie skąd kierowca.Kolejne miejsce w którym można zaliczyć udany dyżur w mundurze.Pozdrawiam wszystkich którzy mają udział w zmianie organizacji ruchu na Leśnej.

ODPOWIEDZ