Park Strzelecki

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Park Strzelecki

Post autor: Goscinny »

Stadion i drużyna sama się nie wyżywi - trzeba kostkować.
I nie chodzi o to, żeby tam wszędzie było miękko, ale patrząc na zdjęcia to tam będzie jakiś plac betonowy, a nie tylko ścieżki.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Re: Park Strzelecki

Post autor: rzuf »

Nikt nic nie pisze o nowym placu zabaw w parku, a efekt prac jest świetny. Postarali się. Bardzo dużo atrakcji dla dzieciaków, takich jakich jeszcze nie widziałem, a sporo z dzieciakami jeżdżę po tego typu obiektach. Oby resztę parku, zrobili na podobnym poziomie.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Park Strzelecki

Post autor: Jan Kowalski »

Efekt prac rzeczywiście świetny. I co warte podkreślenia, jest to pierwsza od lat inwestycja ukończona, a przynajmniej oddana, w terminie. Póki co nie udało nam się przetestować dokładnie, bo upał i tłumy przeszkadzały, ale wygląda rzeczywiście nieźle. Jedno co mi się nasuwa po zobaczeniu tych patroli SM i policji przed dniem dziecka - jak długo uda się utrzymać park w dobrym stanie. Czy nie będzie jak zawsze po tarnowsku, że za miesiąc zacznie się psuć, a nie będzie odpowiedzialnego za utrzymanie technicznego stanu urządzeń.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Park Strzelecki

Post autor: sotiv »

Potwierdzam, atrakcje dla dzieciaków od 1 roku życia. Wykonanie i ilość urządzeń jak najbardziej na plus, tylko dwa minusy. Jeden, że chyba faktycznie mogli dać troszkę tej gąbki w okół piaskownicy oraz za mało huśtawek dla najmłodszych tych z zabezpieczeniami przed wypadnięciem, wydaje mi się, że jest jedna. Drugi, że niestety już ktoś załatwił jedną zabawkę, mało znaczącą ale jednak (taki labirynt z kulkami).

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Park Strzelecki

Post autor: Goscinny »

pan Prezydent pochwalił się na FB, że w Parku właśnie kładą.... kostkę. Bez komentarza.


Autor tematu
kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Park Strzelecki

Post autor: kari »

Teraz w calym Tarnowie będzie kostka.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Park Strzelecki

Post autor: LordRuthwen »

Byłem wczoraj, pierwszy raz od remontu - fajne to :)
Dzieciakom się podobało, z mojej strony słowa uznania dla projektantów sprzętów.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Park Strzelecki

Post autor: Jan Kowalski »

Podobało się bo to coś nowego. Fajnie że chociaż w jednym miejscu w Tarnowie zrobili coś innego, bo mam wrażeniem, że wszystkie place zabaw w mieście są identyczne.
ps. jest w przedszkolu 32 plac zabaw dla dzieci zrobiony w BO - on tez jest nieco inny.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Park Strzelecki

Post autor: Kulfon »

Wczoraj byłem w parku nikt nie pracował piękna pogoda ktoś coś wie czy cokolwiek się tam dzieje teraz?
Sezon w pełni a rozgrzebane i nie skończone .
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


murks
Prytan
Posty: 214
Rejestracja: 03-02-2016, 21:42

Re: Park Strzelecki

Post autor: murks »

Kulfon pisze:Wczoraj byłem w parku nikt nie pracował piękna pogoda ktoś coś wie czy cokolwiek się tam dzieje teraz?
Sezon w pełni a rozgrzebane i nie skończone .
Lepiej było przez ostatnie 20 lat jak nikt tam nic nie tknął??? :shock:


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Park Strzelecki

Post autor: Kulfon »

A gdzie napisałem cokolwiek ''że było lepiej'' :D .Od strony BWA główna aleja do fontanny nie zrobiona zagrodzone podobnie staw ogrodzony ,w samo południe zero pracowników nic się nie dzieje więc pytam jaki jest tego powód ?
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Park Strzelecki

Post autor: Jan Kowalski »

Podejrzewam, że to sytuacja analogiczna jak z Lwowską. Mieli pretekst żeby nie oddać jesienią, bo pod ogrodzeniem były korzenie. Jak to miało oddziaływać na to, ze do dzisiaj nie oddali stawu - nie wiem. Na Lwowskiej mówili, ze nie robią bo Gumniska zamknięta, później że nie robią bo trzeba szybko wykorzystać kasę na skrzyżowanie Słoneczna - JPII, a w końcu okazało się, ze zawalili sprawę z pozwoleniami.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Park Strzelecki

Post autor: wejss »

Nikt nad tym nie panuje. Nieudolność jest porażająca.


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Park Strzelecki

Post autor: pilips1982 »

Łabędzie same przylecą :D


Autor tematu
kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Park Strzelecki

Post autor: kari »

W sierpniu powinna się wreszcie zakończyć zasadnicza część prac w parku Strzeleckim. Zgodnie z podpisaną umową finisz prac miał nastąpić jeszcze jesienią. Teraz wykonawca zanotował kolejne opóźnienie i coraz bardziej prawdopodobne jest, że otwarcie ogrodu sensorycznego na terenie dawnej strzelnicy nastąpi dopiero wiosną :roll:

ODPOWIEDZ