Droga z Karwodrzy do Ładnej

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Autor tematu
rafalt
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 06-09-2014, 23:31

Droga z Karwodrzy do Ładnej

Post autor: rafalt »

Witam,
Szukam coś więcej jakoś przespałem ten temat.
https://youtu.be/bYK3pJzTB8s?t=707" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.powiat.okay.pl/index.php/akt ... -do-ladnej" onclick="window.open(this.href);return false;


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Droga z Karwodrzy do Ładnej

Post autor: Kulfon »

Super wiadomość :D podobno do obwodnicy Tuchowa też się przymierzają ?
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


Autor tematu
rafalt
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 06-09-2014, 23:31

Re: Droga z Karwodrzy do Ładnej

Post autor: rafalt »

Mam nadzieję że to większy projekt.
- Wschodnia obwodnica Tarnowa,
- Droga Ładna - Karwodrza
- Obwodnica Tuchowa
Region dostałby kopa jakby byłą droga którą można by było jechać 90 km/h.

Na razie tylko tyle wyczytałem że będzie rondo pod stacją paliw mądel w skrzyszowie i nowy 400 metrowy odcinek drogi do prosta aby ominąć kościół.

Ale przebiegu nie znam to tylko moje przypuszczenie .
I trochę mnie to wzniesienie w Trzemesnej martwi.
001.png
001.png (45.98 KiB) Przejrzano 4871 razy


Mistyczny
Prytan
Posty: 289
Rejestracja: 15-05-2011, 17:12

Re: Droga z Karwodrzy do Ładnej

Post autor: Mistyczny »

To nie będzie budowa nowej drogi tylko przebudowa istniejącej. Nowy będzie tylko odcinek koło kościoła w Skrzyszowie i rondo.
Parametry tej drogi nie będą więc jakieś ekstra, 5,5-6 m szerokości jezdni, zakręty i zabudowa przy drodze nie pozwolą na wysoką prędkość projektową. Tranzytu też nie przejmie z DW 977 bo przeczytałem że ma mieć ograniczenie DMC do 10t.
Już kilka lat temu czytałem o planach budowy połączenia Gorlic z autostradą właśnie przez WOT, Skrzyszów, Ryglice i Biecz, miałem jednak nadzieję na nową drogę wyższej klasy a nie przebudowę istniejącej. Zobaczymy jednak co z tego wyjdzie jak będzie już jakiś projekt.

ODPOWIEDZ