A4 Węzeł Tarnów Klikowa

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
zicc
Prytan
Posty: 181
Rejestracja: 26-11-2009, 18:28

A4 Węzeł Tarnów Klikowa

Post autor: zicc »

https://gazetakrakowska.pl/tarnow-nowy- ... 1-16932787

Po raz kolejny wraca temat nowego trzeciego zjazdu z A4 dla Tarnowa czy w kierunku Niedomic i Żabna. Podobna sytuacja była z zjazdem niepołomickim, a po jego wybudowaniu teraz jest on bardzo chętnie wykorzystywany. Faktycznie ten klikowski zjazd byłby dość przydatny dla chcących dojechać do centrum Tarnowa ulicą Klikowską czy też w kierunku Żabna, jak też otworzyłby mnóstwo nowych terenów inwestycyjnych. A myśląc przyszłościowo (obecnym władzom średnio to wychodzi) można by połączyć go jakąś drogą do ul.Czystej w okolicach Mrówki.
Ostatnio zmieniony 11-10-2022, 11:16 przez zicc, łącznie zmieniany 2 razy.


Mixxxser44
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 31-10-2014, 15:48
Lokalizacja: okolice Tarnowa

Re: A4 Węzeł Tarnów Klikowa

Post autor: Mixxxser44 »

Pomysł bardzo dobry ale raczej nie realny.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: A4 Węzeł Tarnów Klikowa

Post autor: Goscinny »

zicc pisze:
11-10-2022, 11:02
https://gazetakrakowska.pl/tarnow-nowy- ... 1-16932787
otworzyłby mnóstwo nowych terenów inwestycyjnych.
Cieszy mnie twój optymizm :) Pamiętam jak władze mówiły, że brak inwestorów i rozwoju miasta to wina braku autostrady. Mamy autostradę i... jakoś inwestorzy falą nie napłynęli, a autostrada przydaje się tym, którzy do pracy jadą do Krakowa :)
Więc kolejny zjazd może i byłby fajny, ale z tymi terenami inwestycyjnymi bym nie szalał.
Ile masz nowych firm w okolicy zjazdu "północnego". Nie wiem czy wiesz, ale tam jest "park inwestycyjny". Serio :)

No i jestem pewny, że zrobienie tego nowego zjazdu spowoduje wycięcie drzew wzdłuż Niedomckiej. Dlaczego? Bo tak, bo ktoś tak zdecyduje.

ODPOWIEDZ