Rozbudowa PWSZ

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Rozbudowa PWSZ

Post autor: Jan Kowalski »

GregTrN pisze:Mamy 2 baseny: Mościce i Piłsudskiego i w zupełności one wystarczają. Uważam że basen w kompleksie PWSZ powinien być dalej dostępny tylko dla studentów. Kiedy basen jest wyłączony z ogólnodostępnego użytku jest to o wiele wygodniejsze dla uczelni, zajęć i studentów. Nie ma potrzeby aby robić dodatkową infrastrukturę do obsługi ludzi z zewnątrz. Którzy będą robić zbędne zamieszanie i generować koszty przy znikomych wpływach.
Byłem w zeszłym tygodniu około 17 na basenie na Piłsudskiego. Wyłączone na zajęcia nauki pływania zostało niemal pół obiektu. Pani uczciwie przy kasie o tym powiedziała. Rozmawiałem ze znajomymi i jest to zjawisko stałe. W Tarnowie brakuje miejsc do pływania i basen na PWSZ powinien być jak najszybciej dostępny. Takie rzeczy jak nauka pływania mogłyby tam się odbywać popołudniami, a park wodny to miejsce relaksu.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Rozbudowa PWSZ

Post autor: ad2222 »

16-18 to chyba najgorsze godziny na pływalni. Niezależnie od lokalizacji. Na jednym torze 4-5 osób, masakra. Wolę albo godziny poranne albo późne wieczorne.

No i duuuży plus dla Miasta za kartę mieszkańca - bilet tańszy o 4 pln :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Rozbudowa PWSZ

Post autor: Jan Kowalski »

Tylko z dzieciakiem ciężko chodzić rano lub wieczorem. 17-19 to najlepsza pora i mamy konflikt. Podkreślam, że to park wodny, a nie klasyczna pływalnia jak w Mościcach.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Rozbudowa PWSZ

Post autor: ad2222 »

@Jan: ja korzystam z reguły tylko z pływalni, no i sztuczna fala (super ćwiczenie przed nartami) - ale tam nawet przy tłoku na samym basenie nie ma dużo chętnych. Udostępnienie pływalni PWSZ dla szkółek to bardzo dobry pomysł, może odrobinę rozładuje ruch na Piłsudskiego.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Rozbudowa PWSZ

Post autor: Jan Kowalski »

Minęło 5 lat, a konieczność jest. Wydaje mi się, że popołudniami nie kolidowałoby to z zajęciami studentów.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ