Kolejny LIDL w mieście

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Przeoczyłem odpowiedź Jakuba jakoś...Czyli teraz to jestem na 1000% pewien, że ktoś z UMT poomógł(oczywiście bezinteresownie ;) ) przy budowie stacji obok Kauflandu. Wyszukał teren i przeprowadził sprawę w najgłsbszej tajemnicy.I do dzisiaj prezydent nie powiedział KTO ZA TO BYŁ ODPOWIEDZIALNY.

Ps. Ścigale chodziło o promocję Tarnowa to ją widzę uzyskał za darmo na TVNie dzięki koszykówce na trawie :mrgreen:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Wracamy do Lidla. Najpóźniej do 28 lutego 2013 ma być otwarty.


Mistyczny
Prytan
Posty: 289
Rejestracja: 15-05-2011, 17:12

Post autor: Mistyczny »

Prace przy Lidlu trwają, na razie dzieję się coś przy fundamentach. Oprócz tego na Lwowskiej jakieś przekładki mediów pewnie pod planowane rondo. Orientuje się ktoś co to za budynek powstał na tej działce od strony ulicy Mostowej?


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Goscinny pisze:Wracamy do Lidla. Najpóźniej do 28 lutego 2013 ma być otwarty.
Ten termin to chyba jakaś abstrakcja???

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

wejss, dlaczego? Tak jest w papierach i tego się trzymają - powiem więcej, kierownik budowy chce przed terminem wszystko skończyć. Przecież to będzie blaszak z prefabrykatów.
Nie wiem na jakim etapie były parkingi, drogi itd, bo zimą to tego raczej nie zrobią.


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Goscinny pisze:wejss, dlaczego? Tak jest w papierach i tego się trzymają - powiem więcej, kierownik budowy chce przed terminem wszystko skończyć. Przecież to będzie blaszak z prefabrykatów.
Nie wiem na jakim etapie były parkingi, drogi itd, bo zimą to tego raczej nie zrobią.
Byłeś nieobecny na ostatnim czacie z Prezydentem??Przecież obiecał, że budynek Lidla będzie czymś więcej niż tylko "stodołą" :) Trzymam Panna Prezydenta za słowo. Jeżeli tak ma być to nie ma szans na oddanie tego w Lutym. Zresztą nawet jak by to był stan surowy zamkniety to pomyśl ile potrwa wykończenie i zatowarowanie sklepu.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

wejss pisze:zatowarowanie sklepu.
dwa, góra trzy dni, więc to nie jest ani problemem ani przeszkodą w otwarciu sklepu.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

wejss, jak już są ściany, to reszta idzie naprawdę błyskawicznie, zwłaszcza, że to jest jedna wielka hala. A co do "stodoły", to faktycznie - będzie to kurnik, a nie stodoła :)


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Realny termin to według mnie maj, czerwiec. Zobaczycie, zawsze są opóźnienia, bo zimno, bo śnieg, bo powódź, bo wilgotno, bo odkryto nieznany gatunek ślimaka, bo coś tam coś tam itd.


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Goscinny pisze:wejss, jak już są ściany, to reszta idzie naprawdę błyskawicznie, zwłaszcza, że to jest jedna wielka hala. A co do "stodoły", to faktycznie - będzie to kurnik, a nie stodoła :)
Trzeba w takim razie zapytać Pana RŚ co miał na myśli i dlaczego wprowadza mieszkańców w błąd.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

wejss, jak się pojawi budynek, to ocenimy - zawsze można spodziewać się odpowiedzi: "przecież stodoły nie są z blachy", ew. "będziecie musieli się do tego przyzwyczaić".


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Goscinny pisze:wejss, jak się pojawi budynek, to ocenimy - zawsze można spodziewać się odpowiedzi: "przecież stodoły nie są z blachy", ew. "będziecie musieli się do tego przyzwyczaić".
A dlaczego nie można gdzieś tego wcześniej sprawdzić jak to ma wyglądać?


Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Post autor: robas »

Wiem "od wewnątrz", że do końca lutego Lidl na pewno nie będzie otwarty.


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

robas pisze:Wiem "od wewnątrz", że do końca lutego Lidl na pewno nie będzie otwarty.
Wspomnicie moje słowa, że się to zakończy w lecie.

ODPOWIEDZ