Kolejny LIDL w mieście

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Wracamy do tematu albo czerwony pasek będzie.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Tak jak pisał Gościnny otwarcie w okolicach przełomu Maj/Czerwiec. Stary sklep na Szujskiego bedzie zamknięty po otwarciu nowego, bedzie remont generalny.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Beaver pisze:Stary sklep na Szujskiego bedzie zamknięty po otwarciu nowego, bedzie remont generalny.
Cooo? To gdzie ja będę biegać po bułki, batoniki i jeszcze kilka innych rzeczy? A ten remont to ile potrwa?


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Goscinny pisze:Ale zboczyliśmy z tematu :)
Dostałem info, że planują otwarcie na maj/czerwiec.
WOW, pisałem o tym kilka miesięcy temu. Wtedy ktoś tu bredził coś o lutym. Zakłdając że zima potrzyma do końca marca wybieram opcję czerwiec lub nawet lipiec.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Dorota1975 pisze:
Beaver pisze:Stary sklep na Szujskiego bedzie zamknięty po otwarciu nowego, bedzie remont generalny.
Cooo? To gdzie ja będę biegać po bułki, batoniki i jeszcze kilka innych rzeczy? A ten remont to ile potrwa?
ok 2-3 tygodnie :P
wejss pisze:WOW, pisałem o tym kilka miesięcy temu. Wtedy ktoś tu bredził coś o lutym. Zakłdając że zima potrzyma do końca marca wybieram opcję czerwiec lub nawet lipiec.
Ja bredzilem o lutym bo taki był termin w okolicy Wrzesnia - Pazdziernika. Jednak na opoznienie mialo wplyw kilka czynnikow, i to nie tylko pogodowo-klimatycznych.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


luk
Obywatel
Posty: 37
Rejestracja: 07-08-2011, 19:19
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: luk »

Czy może ktoś wie o kolejnym lidlu w mieście ?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

luk, kolejnym, to znaczy którym? Bo dla mnie kolejny to byłby piąty.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Bastekxyz
Archont
Posty: 936
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Prawdopodobnie chodzi mu o LIDL z tego artykułu: http://www.moscice.pl/moje-moscice/feli ... ieszkancy/
Przed paroma dniami gruchnęła wiadomość o planowanym postawieniu marketu „Lidl”, na łące dzielącej ul. Kwiatkowskiego i Akacjowej / Traugutta, w miejscu ścieżki pieszej od Bramy nr 5 do osiedla mieszkaniowego.
Mapka: http://goo.gl/maps/SO716


BARIZEH
Obywatel
Posty: 67
Rejestracja: 29-01-2013, 21:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BARIZEH »

Kiedyś ktoś wspomniał, że Lidl ma powstać przy Romanowicza, przy skrzyżowaniu z ul. Nowy Świat, na działce po "SFINXie". Podobno wiadomość była pewna :)


luk
Obywatel
Posty: 37
Rejestracja: 07-08-2011, 19:19
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: luk »

ad2222 pisze:Bo dla mnie kolejny to byłby piąty
Jak to piaty ?Mówimy o lidlu, jak już to trzeci

Tak, doszły mnie słychy że gdzieś mają budować nowego Lidla a nwe spodziewałem się że to w Mościcach


Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

luk, Trzeci w Mościcach, czwarty na Romanowicza. A taka inwestycja to nie odmalowanie pokoju, więc musi potrwać.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ