Kolejny LIDL w mieście

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Wiem od wewnatrz że lidl będzie otwarty do konca lutego, a jesli pogoda pozwoli to nawet wczesniej.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

Kilka miesięcy w tą, czy kilka miesięcy w tamtą... mało istotne, ważne, że powstanie. Dla mnie to super wiadomość, bo do tej pory jeździłem na Szujskiego, a to prawie drugi kraniec miasta. W Lidlu mają fajne produkty i te "tygodnie kuchni XXX" gdzie można spróbować potraw z innych państw! Lidl to nie biedronka, więc nie ma co się obawiać, że powstanie blaszak i będzie szpecił Lwowską. Jakby powstał podobny budynek jak na Szujskiego" to bym się nie obraził 8)


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

wadas pisze:Kilka miesięcy w tą, czy kilka miesięcy w tamtą... mało istotne, ważne, że powstanie. Dla mnie to super wiadomość, bo do tej pory jeździłem na Szujskiego, a to prawie drugi kraniec miasta. W Lidlu mają fajne produkty i te "tygodnie kuchni XXX" gdzie można spróbować potraw z innych państw! Lidl to nie biedronka, więc nie ma co się obawiać, że powstanie blaszak i będzie szpecił Lwowską. Jakby powstał podobny budynek jak na Szujskiego" to bym się nie obraził 8)
Przecież ten budynek przy Szujskiego prawie się nie różni od biedronek.


Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

Szału z tym Lidlem, to chyba nie będzie. Oto nowy projekt ich blaszaków:

Obrazek

Za: thecity.com.pl

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ja tam się cieszę, pod nosem mam Biedronkę, Kaufland, a teraz jeszcze Lidl, do tego na Szujskiego nie jeździłem bo mi nie po drodze, pomimo, że czasem fajne rzeczy tam były taniej niż w okolicy, teraz będę miał 5 minut piechotą.


Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

Czy parking ma docelowo zająć załą wolną przestrzeń obok budowanego lidla? Średnio widzi mi się tutaj brukowy plac.
Ostatnio zmieniony 28-12-2012, 17:59 przez Stradie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Stradie pisze:Czy parking ma docelowo zająć załą wolną przestrzeń obok budowanego lidla? Średnio widzi mi się tutaj brukowy plac.
Z tymi zieleńcami na parkingach to jedna wielka porażka. Przy otwarciu sklepu i tak każdy na nich parkuje.
A w GEMINI masz zieleniec??? Kawałek pagórka bo już nic się nie dało zrobić.
Jak nie ma trawy to przynajmniej psy nie srają.
Weź jedź do nowego szpitala na parking. Tam to jest błoto a nie zieleniec bo każdy parkuje gdzie się tylko da z powodu braku miejsc. O kant dupy takie trawniki rozbić.
Lepiej cały bruk niż błoto na parkingu bo jest wysepka o 2 metrach kwadratowych gdzie samo błoto.
Za parkingiem na 100% będzie zielono i nasrane jak na pastwisku.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Goscinny pisze:Wracamy do Lidla. Najpóźniej do 28 lutego 2013 ma być otwarty.
No i jak te twoje prognozy się mają? Dziś 06.02.2013. Zostało im 22 dni do otwarcia. Pisałem, że to nierealny termin.

Awatar użytkownika

Dawid D
Prytan
Posty: 226
Rejestracja: 21-04-2010, 20:04
Lokalizacja: Tarnów Pd

Post autor: Dawid D »

A orientuje się Ktoś, kiedy mają rozpocząć się prace przy budowie ronda do tego obiektu?


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Póki co z tego co słyszałem (nie wiem czy to prawda) budowa jest wstrzymana, bo pozwolenie dotyczy innych działek, niż te na których faktycznie budowano...
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

A dziś robili... masz chyba nieaktualne dane.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

wejss, ja tylko napisałem to, co widziałem w papierach.


wejss
Rhetor
Posty: 1632
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Goscinny pisze:wejss, ja tylko napisałem to, co widziałem w papierach.
A ja napisałem to co zdrowy rozsądek podpowiadał.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

wejss, widocznie mieli nadzieję, że wyrobią się do tego terminu.
Nawet jeśli LILD by sie wyrobił z budynkiem, to i tak drogi ich trzymają do wiosny.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

ozi26 pisze:Czy parking ma docelowo zająć załą wolną przestrzeń obok budowanego lidla? Średnio widzi mi się tutaj brukowy plac.
Nie wiem, ale chyba lepsze to niż syf i malaria, jakie były do tej pory. Skwerek byłby miły, a jakże.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ