Focus Park Tarnów

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

"u siemachy" będzie w piwnicach salka kinowa - niewielka, ale nowoczesna. Byłem, widziałem, to wiem :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3790
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Guzio.zhp pisze: Nie twierdziłem, że stacja paliw. Sprawdziłem ten zbiornik i faktycznie będzie on zasilał generator. Nie będzie to 400/500 litrów, ale 2500 litrów.
Generator prądotwórczy jest jeden i musi zasilić całe centrum handlowe Gemini.
Całe centrum to chyba nie ;) No bo po co ma zasilać całe centrum? Wydaje mi się, że jest on włączony w obwód drzwi, oświetlenia awaryjnego, oświetlenia dróg ewakuacyjnych, w ostateczności lodówek w supermarkecie ;) Nie wydaje mi się, że generator prądotwórczy będzie zasilał całe centrum tak aby ono funkcjonowało ;)

Zamieszczam zdjęcie częściowego rzutu garażu projektu GP. Sorki za jakość, ale nie każdy ma AutoCada.
AutoCad też umie eksportować do plików jpg i png ;) Fakt faktem nie każdy ma autocada;) Podziwiam Cię jeśli masz licencję ;)
OK. Koniec robienia offtopicu w tym temacie :P Trzeba się przenieść ;) Bo się administratorzy na mnie zdenerwują :(


atril
Obywatel
Posty: 42
Rejestracja: 19-09-2009, 15:51
Lokalizacja: Tarnów / UK
Kontakt:

Post autor: atril »

patrzyłem na wizualizacje - bez sensu kawałek blaszaka z parkingiem.
Tam jest boisko gdzie dzieciaki grają ale oczywiście nikt o tym nie myśli. A zielonych terenów coraz mniej...

Awatar użytkownika

Guzio.zhp
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 01-07-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Guzio.zhp »

atril pisze:Tam jest boisko gdzie dzieciaki grają ale oczywiście nikt o tym nie myśli. A zielonych terenów coraz mniej...
:shock:
że co niby ten "blaszak" ma powstać na obecnym boisku i zieleńcach???

Niemożliwe :shock:
Moim zdaniem głupota
Tomasz Guziak

ZHP Hufiec Tarnów
1TWDH "Czarna Jedynka"
http://czarna1.prv.pl/

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

To teren prywatny spółki FRED a boisko tam stoi bo do tej pory własciciel nie miał nic przeciwko. Co do wizualizacji to faktycznie nie powala. Choć wczesniejsze plany budowy Tesco na wzór piramidopodobnego "Świtu" też szału nie robiły.
Btw. Połacie niezagospodarowanego terenu to jeszcze nie zieleniec.

ODPOWIEDZ