Focus Park Tarnów

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Focus Park Tarnów

Post autor: dafi33 »

http://www.boig.pl/index/projects/lang/1/id/15 przypadkowo trafiłem na ten zwiastun mógłby ktoś tą inwestycję przybliżyć ?


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Było o tym głośno swego czasu, nawet i na starym forum...
Miało to powstać przy obecnym Simply Market /dawniej Elea, czy Billa/
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

www.parkridgeholdings.com -> projekty planowane, Polska


Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Na tej stronie pisze że Tarnów to nowoczesne miasto .. :P
Termin realizacji 3 kwartał 2011 .. zobaczymy .

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

3-ci kwartał 2011, czyli już-tuż-tuż ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Taaa... Teraz, wobec ruszającego lada chwila GP po sąsiedzku, ten Focus to raczej pozostanie na takim etapie jak jest. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Cerntre toruists... highway E40... modern city... eee... to o naszym mieście niby?


Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

gushman pisze:Taaa... Teraz, wobec ruszającego lada chwila GP po sąsiedzku, ten Focus to raczej pozostanie na takim etapie jak jest. :)
No możesz się zdziwić bo to ma budować ten sam właściciel co Gemini .


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

to może ten cały focus Park będzie tym całym centrum rozrywki, o którym wszyscy mówią, że ma być w Gemini Park;) Bo wszyscy mówią, że w GP ma być multikino, kręgielnie itp. itd. ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Cubaza pisze:to może ten cały focus Park będzie tym całym centrum rozrywki, o którym wszyscy mówią, że ma być w Gemini Park;) Bo wszyscy mówią, że w GP ma być multikino, kręgielnie itp. itd. ;)
Ja tak nie mówię, więc już nie wszyscy. :)

Jedna sala kinowa jest w piwnicy "U Siemachy". I to raczej taka kameralna. O kręglach pierwszy raz słyszę. :)

Dafi, weź się nie wygłupiaj. Nie wszystko co ma w nazwie "Holdings" należy do Sonika. :) Jakaś kolejna "urban legend". :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

gushman, okej źle się wyraziłem ;) Chodziło mi o wszystkich, których spotykam i gadamy na temat GP ;) Wszyscy tacy zdziwieni jak im mówię, że nie będzie tam multikina, kręgielni itp. ;) Niektórzy(koleś, który ma pracować tam w Foto Jokerze, zaczął nawet na mnie krzyczeć jak powiedziałem, że na pewno nic takiego tam nie będzie :P

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Taki urok nowych atrakcji w mieście. To się kolega zdziwi jeżeli już oczami wyobraźni widzi siebie na sali kinowej po pracy albo turlającego kule ze znajomymi po popołudniowej zmianie. :) Choć do otwarcia jeszcze miesiąc, kto wie co się podzieje. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

gushman pisze:Taki urok nowych atrakcji w mieście. To się kolega zdziwi jeżeli już oczami wyobraźni widzi siebie na sali kinowej po pracy albo turlającego kule ze znajomymi po popołudniowej zmianie. :) Choć do otwarcia jeszcze miesiąc, kto wie co się podzieje. :)
A tutaj taki psikus, bo jak podają nowych najemców GP to mówią, że już 80% powierzchni jest zajęte ;) A tutaj się okaże, że te 20% to właśnie kino, kręgielnia, automaty, kulki dla dzieci :P Tylko, że nikt o tym nie wie i tego nie widział :P
Ale zaraz przyjdzie Gościnny i pokaże nam, że jednak to prawda ;)


Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

http://www.boig.pl/index/index/lang/1/id/3 to jest jedna firma jak widać 8) i wyraznie pisze że Gemini to co innego (termin oddania sierpień 2010) .... 3 kwartał 2011 termin oddania Focus Park 8)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Cubaza pisze:Ale zaraz przyjdzie Gościnny i pokaże nam, że jednak to prawda
Na planach Gemini, które miałem w rękach nie było śladu kina i innych rozrywek poza podajnikami paszy :)
Ale.... plotka jest, że multikino może powstać niejako obok Gemini - w miejscu gdzie teraz straszą szklarnie. Być może jakieś ziarno prawdy w tej plotce jest.

ps: proszę na temat, bo offtopa robimy ;) Zacznę sam.

Mam nadzieję, że obok "Simply" czy jak to się teraz nazywa, coś powstanie, bo jak kilka dni temu byłem tam przypadkowo, to przeraziłem się.
Najpierw była tam "Billa" - bez szaleństw, ale nawet dało się coś kupić, potem ktoś to przejął i było gorzej. A teraz, kiedy tam jest "Simply" to po wejściu miałem wrażenie jakbym do dawnego "super-sam"-u wszedł. Jakoś tak ponuro, nieprzyjemnie jak dla mnie.
Może parę sklepów obok rozruszałoby ten market, bo w tej chwili wygląda jak ofiara kryzysu :)

ODPOWIEDZ