Budowa kolejnego biurowca KSG

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Budowa kolejnego biurowca KSG

Post autor: dafi33 »

Budowa budynku administracyjno-biurowego Karpackiej Spółki Gazwonictwa Sp. z o.o. w Tarnowie przy ul. Bandrowskiego 14 z segmentem technicznym oraz zagospodarowaniem terenu.
Zastanawiam się po co im kolejny biurowiec ?


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Re: Budowa kolejnego biurowca KSG

Post autor: mefisto101 »

dafi33 pisze:Budowa budynku administracyjno-biurowego Karpackiej Spółki Gazwonictwa Sp. z o.o. w Tarnowie przy ul. Bandrowskiego 14 z segmentem technicznym oraz zagospodarowaniem terenu.
Zastanawiam się po co im kolejny biurowiec ?
Jak budują to znaczy,że potrzebują
W Polsce mamy tylko cztery spółki gazownicze w tym siedziba jednej znajduje się w Tarnowie, co skłania do zadowolenia.
i nie marudź budują stać ich i niech budują


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ja tylko dodam, że tak wygląda wizualizacja:
Obrazek


ghost
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 28-10-2009, 11:28
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Budowa kolejnego biurowca KSG

Post autor: ghost »

mefisto101 pisze: i nie marudź budują stać ich i niech budują
Monopolistę zawsze będzie stać...


Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

i nie marudź budują stać ich i niech budują
no tak między innymi ty i ja im to sponsorujemy :lol:


wm
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 30-10-2009, 16:10

Post autor: wm »

moment moment, w tym miejscu maja siedzibe 3 spolki, GAZ system, Karpacka spolka gazownictwa i pgnig ... z tego 2 maja swoje biurowce, tzrecia osbie buduje, czy to akurat na pewno ksg, a nie pgnig?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

wm, tak samo jest podane na skyscrapercity, że jest to KSG. :) Więc chyba jednak oni ;)

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Budują się blisko konkurencji by im przez okna zaglądać.

Awatar użytkownika

Guzio.zhp
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 01-07-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Guzio.zhp »

dafi33 pisze:no tak między innymi ty i ja im to sponsorujemy :lol:
trafny fakt, ale skoro już tak słono płacimy i za gaz to niech chociaż wybudują ten biurowiec. Przynajmniej będą miejsca pracy, no bo ktoś musi zarządzać tym budynkiem
Tomasz Guziak

ZHP Hufiec Tarnów
1TWDH "Czarna Jedynka"
http://czarna1.prv.pl/


Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

Jeżeli nie jesteś z rodziny to nie masz szans :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

...czyli nie tylko ja znam tą 'prawidłowość' zatrudnień w gazowni?

Ostatnio czytałem, że Polska jest na 208 miejscu na 228 krajów, jeśli chodzi o urodziny dzieci. Więcej dzieci niż w Polsce rodzi się nawet w Chinach (180 miejsce, a obowiązuje tam prawo do 1 dziecka w rodzinie). Z tego wynika, że za jakieś pokolenie, dwa, nie będzie już rodziny by nią miejsca obstawiać, co oznacza uwolnienie rynku... ; )


Maksym Pękosz
Obywatel
Posty: 37
Rejestracja: 14-05-2010, 12:48
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Nowoczesny biurowiec.

Post autor: Maksym Pękosz »

Będzie to sześciokondygnacyjny budynek o kubaturze ponad 14 tys. m3, i powierzchni użytkowej niemal 4 tys. m2 wyposażony w innowacyjny system, który pozwoli zapatrywać obiekt w energię elektryczną i cieplną oraz wodę lodową służącą do chłodzenia w okresie letnim. Jest to tzw. system trigeneracyjny gdzie źródłem energii będzie gaz ziemny, a produkcja wszystkich mediów odbywać się będzie w budynku. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w województwie małopolskim. Obiekt wyposażono również w systemy teleinformatyczne, system zdalnego monitoringu, oraz sterowania wszystkimi elementami instalacji obiektu.
Obiekt buduje tarnowska firma ABM SOLID S.A. :).


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Post autor: mefisto101 »

dafi33 pisze:
i nie marudź budują stać ich i niech budują
no tak między innymi ty i ja im to sponsorujemy :lol:
no tak jak sponsorujesz np samochody służbowe np przedstawicielom handlowym Wedla, czy Żywca, gdy idziesz do sklepu po czekoladę i piwko, albo wielkie biurowce w/w firm w Warszawie

Nie bądźmy naiwni tu nie bedzie ogłoszenie KSG typu.

W związku z niewybudowaniem biurowca z dniem 1 sierpnia KSG obniża rachunki wszystkim odbiorcom o 10 %.
Cieszmy się, że KSG ma siedzibę w Tarnowie inaczej i tak by powstał tylko w Rzeszowie lub Krakowie i nikt by nie marudził poza malkontentami oczywiście


Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Ja nie marudzę tylko stwierdzam fakt że ten budynek powstanie za nasze pieniądze 8)
Wczoraj przejeżdżałem tamtędy i chyba już są 3 piętra owego biurowca a dopiero co fundamenty wylewali :D


Madox
Obywatel
Posty: 14
Rejestracja: 15-12-2009, 16:10

Post autor: Madox »

Stac ich? Ludzie obudzcie się! Co chwilę czytamy o potrzebie nowych podwyżek bo niby koszty gazu rosną, ciekawe ceny rosna ale jak widać biurowce też za które przecież płacimy my płacąc rachunki za gaz.
Podobnie mnie delikatnie mówiąc irytuje sponsorowanie imprez prze Pgnig - wnoskuje że to z tychb ciągłych podwyżek stać ich i na biurowce i na sponsoring. Czyli robi się z nas kretynów. Ja wolałbym niższe rachunki, bez nowych boiurowców, bez sponosringu itd. Wolałbym aby te pieniądze zostały w moej kieszeni i sam zdecyduje kogo i jak sponsorować.

[ Dodano: 27-07-2010, 08:14 ]
tak mam wrażenie że bronią tego biurowca sami pracownicy Pgnig bo nie mogę zrozumiec jak inny może sie cieszyć z nowego biurowca-molocha monopolisty który drenuje nam kasę jak się da.

[ Dodano: 27-07-2010, 08:17 ]
no tak 10% ale w górę

http://www.polskieradio.pl/gospodarka/gospodarka/artykul179134_pgnig_pracuje_nad_kolejna_podwyzka_cen_gazu.html

ODPOWIEDZ