Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Pałacu Młodzieży

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Pa³acu M³odzieży

Post autor: dafi33 »

Tytuł projektu: Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Źródło dofinansowania: Ministerstwo Sportu i Turystyki (Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej) – Program budowy wielofunkcyjnych boisk sportowych, ogólnie dostępnych dla dzieci i młodzieży.

Wartość projektu: 716 200,00 zł.
Wartość dofinansowania: 200 000,00 zł.
Realizacja projektu: 2010

Przedsięwzięcie przewiduje budowę ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego (pełniącego co najmniej 3 funkcje, np. piłka koszykowa, siatkówka, piłka ręczna), ciągu komunikacyjnego, budowę ogrodzenia na całym obwodzie oraz przeprowadzenie drenażu. Ponadto, projekt obejmuje zakup i montaż wyposażenia sportowego trwale mocowanego do podłoża (w zależności od zaprojektowanych pól gier).

Obecnie ogłoszony został przetarg nieograniczony na wykonawcę przedmiotowego zadania. W sytuacji otrzymania dofinansowania ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki beneficjenci zobowiązani są do wykonania i rozliczenia zadania zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym w terminie do 31 grudnia 2010 r.

Budowa właśnie ruszyła :D

Awatar użytkownika

kisiello
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 17-12-2009, 00:15

Post autor: kisiello »

woohoooa!


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Budowa właśnie ruszyła :D
Chyba nie właśnie bo już z dwa tygodnie coś tam grzebią.

Awatar użytkownika

Guzio.zhp
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 01-07-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Guzio.zhp »

Dwa albo więcej. Nie przyglądałem się szczegółowo temu, ale widziałem że zaczęli coś tam robić. Sądząc po wykonanych wąsko przestrzennych wykopach i ich układzie prawdopodobnie jest to odwodnienie drenażowe. Zapewne harmonogram budowy przewiduje wcześniej wykopy zanim położą nawierzchnię ;) więc pewnie to odwodnienie. Ale nie przyglądałem się zbytnio, więc mogę się mylić.

Będę się przyglądał temu. Zastanawia mnie tylko czy po wykonaniu tego boiska będzie miejsce na lodowisko w okresie zimowym, do czego mieszkańcy przywykli i spełniało ono swoje zadania.
Tomasz Guziak

ZHP Hufiec Tarnów
1TWDH "Czarna Jedynka"
http://czarna1.prv.pl/


Maksym Pękosz
Obywatel
Posty: 37
Rejestracja: 14-05-2010, 12:48
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Pa³acu M³odzieży

Post autor: Maksym Pękosz »

dafi33 pisze:Tytuł projektu: Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Pałacu Młodzieży w Tarnowie

Źródło dofinansowania: Ministerstwo Sportu i Turystyki (Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej) – Program budowy wielofunkcyjnych boisk sportowych, ogólnie dostępnych dla dzieci i młodzieży.

Wartość projektu: 716 200,00 zł.
Wartość dofinansowania: 200 000,00 zł.
Realizacja projektu: 2010

Przedsięwzięcie przewiduje budowę ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego (pełniącego co najmniej 3 funkcje, np. piłka koszykowa, siatkówka, piłka ręczna), ciągu komunikacyjnego, budowę ogrodzenia na całym obwodzie oraz przeprowadzenie drenażu. Ponadto, projekt obejmuje zakup i montaż wyposażenia sportowego trwale mocowanego do podłoża (w zależności od zaprojektowanych pól gier).

Obecnie ogłoszony został przetarg nieograniczony na wykonawcę przedmiotowego zadania. W sytuacji otrzymania dofinansowania ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki beneficjenci zobowiązani są do wykonania i rozliczenia zadania zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym w terminie do 31 grudnia 2010 r.

Budowa właśnie ruszyła :D
Mogę się dowiedzieć, gdzie zamieszczony jest SIWZ? Na stronie Pałacu Młodzieży nie widziałem.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Maksym Pękosz pisze:Mogę się dowiedzieć, gdzie zamieszczony jest SIWZ? Na stronie Pałacu Młodzieży nie widziałem.
Bo inwestorem jest Urząd Miasta tarnowa, więc powinno być na BIP.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Obrazek

Fajnie, fajnie.

W ogóle te wybory fajna rzecz. :)

Awatar użytkownika

kisiello
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 17-12-2009, 00:15

Post autor: kisiello »

a czy na skarpie zostaną zrobione jakieś lepsze od dotychczasowych "trybuny"? (lub poprostu schodki)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

W ogóle te wybory fajna rzecz. :)
Trzeba je robić co roku :D

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

A czy ten tor dla RC-eków też skasowali???

Awatar użytkownika

Guzio.zhp
Prytan
Posty: 120
Rejestracja: 01-07-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Guzio.zhp »

Z tym torem to jakaś lipa :-/ Swego czasu zrobili te pasy itp. dla autek i nawet odbywały się zawody w wyścigach :D
Jakoś już od chyba 2 lat nic tam się nie dzieje a stan placu też nie jest dobry.
Uważam, że lepiej byłoby w lepszy sposób wykorzystać to miejsce.
Np. można przeznaczyć to miejsce również pod budowę boiska (siatkówki, piłki nożnej lub/i koszykowej...). Miejsce to w okresie letnim służy szkołą (np. VLO, Samochodówka, ZSB - budowlanka) do prowadzenia lekcji wf. Szkoły te nie posiadają własnego boiska zewnętrznego, dlatego wykorzystują boisko przy Pałacu Młodzieży. Jednak jedno boisko jest i nie wystarczające jak na zapotrzebowanie tych szkół, więc można powyżej wspomniany tor również przekształcić, zaadaptować na potrzeby uprawiania sportu :)
Tomasz Guziak

ZHP Hufiec Tarnów
1TWDH "Czarna Jedynka"
http://czarna1.prv.pl/

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Tor dla RC póki co nie ruszony, ale tak jak pisze Guzio - chyba nikt o niego nie dba, bo niszczeje. Na jednym z zakrętów "wysepka" już zupełnie odpadła i w ogóle jej nie ma. Reszta wygląda kiepsko. I faktycznie, dawno już tam nikogo nie było widać.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Wiewiórki mówią, że sekcja 'pałacowa' RC niezbyt dobrze dogaduje się z PM, i treningi odbywają gdzieś indziej. Szkoda, bo mógłby być ten teren ładnie wykorzystany...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Boisko się buduje:
Załączniki
pm.jpg
pm2.jpg

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Płyta boiska chyba gotowa, wczoraj montowano oświetlenie:
Załączniki
pm3.jpg

ODPOWIEDZ