Reklama w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

GTW pisze:
ad2222 pisze:A skąd wiesz, że kupił od sióstr? Same nie mogły wydzierżawić miejsca? ;)
Kupiony. Jest też właścicielem działki obok na której kiedyś stał blaszak spożywczy. Obecnie na tym terenie jest zakaz zabudowy. Nie pytaj skąd wiem
8)
Jeżeli mówicie o terenie, na którym obecnie stoi billboard CityBoard, to na pewno jest to własność Kościoła.


ulotki
Obywatel
Posty: 71
Rejestracja: 29-08-2010, 16:16
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ulotki »

Jest to teren ogrodzony ma osobne ogrodzenie w sumie jest to ogrodzony prostokatny pas ziemi bez jakiegokolwiek wejścia tak że wygląda na to że właścicielem jest ktoś inny a nie zakon sióstr .

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

To już chyba lekkie przegięcie jest. Jedni zastawiają drugich. :) I niech mi ktoś powie, że Plastyk Miejski coś może. Teoretycznie nie powinien dopuszczać do takich sytuacji. Skrzyżowanie Szkotnik z Szujskiego, miejsce po wyburzonej kamienicy.

PS Tam jest trochę odległości między tymi tablicami a tą na ścianie. Ze zdjęcia to nie wynika. Ale efekt taki sam. :)
Załączniki
szujskiego.jpg


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

gushman pisze:To już chyba lekkie przegięcie jest. Jedni zastawiają drugich. :) I niech mi ktoś powie, że Plastyk Miejski coś może. Teoretycznie nie powinien dopuszczać do takich sytuacji. Skrzyżowanie Szkotnik z Szujskiego, miejsce po wyburzonej kamienicy.

PS Tam jest trochę odległości między tymi tablicami a tą na ścianie. Ze zdjęcia to nie wynika. Ale efekt taki sam. :)
A czy aby miasto nie jest właścicielem tych terenów obecnie?
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Też tak sądziłem, ale nie jestem pewien. Tablice stoją przy granicy między "zagrabionym" a dojazdem do jakichś garażów i dość daleko od jezdni. Ale jeszcze na te zagrabionej części. Nie mam jednak pojęcia jak tam własność terenu wypada.


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

A może po prostu firma, która jest właścicielem tej tablicy na ścianie, postanowiła postawić sobie dwa zamiast jednego. Pomierzyli i zmieścili ;)

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

No nie do końca, bo ta duża tablica na ścianie należy do Tinta, a te nowe do kogoś innego.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

ODPOWIEDZ