Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Jan Kowalski »

Pod wiaduktem na Krakowskiej nie ma ani jednej osoby. teraz mamy w Tarnowie 8st.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Kulfon »

Jan Kowalski pisze:Pod wiaduktem na Krakowskiej nie ma ani jednej osoby. teraz mamy w Tarnowie 8st.
Na dodatek słonecznie ....jak widać warunki są niewystarczające dla wykonawcy :lol:
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Jan Kowalski »

Oni kłamią. Kłamią, że pogoda ich wstrzymuje przed wylaniem i wpatrują się w niebo z nadzieją, że aura dostosuje się do ich oświadczeń. Znowu musimy wrócić do żałosnego poziomu tarnowskiego dziennikarstwa, ale uważam że tarnowscy dziennikarze są ostatnimi frajerami. gdy był mróz rzeczniczka wciskała im kit. gdyby mieli jaja dzisiaj by ją docisnęli do muru i dopytali, co stoi na przeszkodzie aby wylać warstwę w tym tygodniu. Oni jednak chyba wolą być frajerami, a przynajmniej być traktowani jak frajerzy.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: suraiw »

Tak to jest, jak całą tą inwestycją zarządza spółka SP i po prostu lata im u czterech liter, czy mieszkańcy Tarnowa pojadą w tym roku pod skończonym wiaduktem, czy nie. Po prostu nie ma mocnych na nich.
A pani Szalacha wraz z krakowskim zarządem powinna wejść na "szalalupę" i czym prędzej ewakuować się Wisłą najlepiej do samego morza, później jeszcze dalej coby ślad po nich zaginął. Tak zakłamanej instytucji to mimo wielu lat przeżytych, ja osobiście nie pamiętam. Ale cóż, przykład idzie z góry, a kłamanie jest ich cechą.

Jak można było nie wykorzystać tak pięknego dnia na dokończenie tego inwestycyjnego tasiemca, tego nie pojmuje chyba nikt, no prawie nikt.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


Mistyczny
Prytan
Posty: 289
Rejestracja: 15-05-2011, 17:12

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Mistyczny »

Pod wiaduktem na Krakowskiej nie ma ani jednej osoby. teraz mamy w Tarnowie 8st.
Jak ja przejeżdżałem Krakowską koło 13 to byli i robili. Jedni kostkę przy barierach po południowej stronie, drudzy chodnik przy Kochanowskiego.
Asfaltu Strabag nie kładł bo według zapowiedzi dzisiaj miał być robiony na Słonecznej. Tam niestety asfaltowcy też nic nie robią mimo że maszyny stoją.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Jan Kowalski »

Dzisiaj 8 rano 6 stopni 4 pracowników
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Szakuł
Prytan
Posty: 154
Rejestracja: 16-04-2015, 13:29

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Szakuł »

Wypowiedź Pani rzecznik z 21.11.2018 roku:
Wykonawca planuje, że ostatnią warstwę będzie mógł położyć w przyszłym tygodniu i że te prace się niebawem zakończą. Deklaruje, że już w pierwszych dniach grudnia będzie pełen ruch na czterech pasach pod wiaduktem przy ul. Krakowskiej.


Mamy 4 grudnia i co.....??

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: TomekMKM »

Chyba prędzej Lidla na Warsztatowej otworzą, niż obie jezdnie pod wiaduktem na Krakowskiej...

Ps, gdy zaczynał się remont tego wiaduktu, mniej więcej równo z nim startowała też budowa TBSu na Sportowej. Blok oddano dokładnie dwa lata temu, a teraz już stawiają kolejny...


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: sotiv »

Pójdę dalej, szybciej zrobią ul. Elektryczną niż zakończą remont na Krakowskiej :D

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Jan Kowalski »

Ja przebijam. Prędzej Tarnów będzie znów stolicą województwa, nim opadną wody gruntowe na al. Tarnowskich i rozstępując się niczym morze Czerwone dopuszczą sprawne ekipy PKP do remontu wiaduktu.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Kulfon »

Sytuację może uratować tylko Jarosław.... no bo jak widać nawet minister nie dał rady ....wywołał tylko lokalny spęd pisowców ...no ale fotki porobione ....kawał dobrej roboty tak trzymać :!:
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


emma
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 14-01-2018, 22:01

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: emma »

Szakuł pisze:Wypowiedź Pani rzecznik z 21.11.2018 roku:
Wykonawca planuje, że ostatnią warstwę będzie mógł położyć w przyszłym tygodniu i że te prace się niebawem zakończą. Deklaruje, że już w pierwszych dniach grudnia będzie pełen ruch na czterech pasach pod wiaduktem przy ul. Krakowskiej.


Mamy 4 grudnia i co.....??
To rzeczniczka powie, że to wykonawca deklarował, nie ona...

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Versacz »

A w Australii da się w rok zrobić takie coś https://youtu.be/XuV8r-1cejs


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: suraiw »

Ładna pogoda jak na tą porę roku, bez opadów, plusowa temperatura, a pod wiaduktem na Krakowskiej cisza i tylko jeden pracownik widoczny na rusztowaniu.
Nie wiem co o tym myśleć, ale dochodzę do wniosku, że PKP po prostu robi mieszkańcom Tarnowa na złość, tylko nie za bardzo znam przyczynę. Jedyne co mi się nasuwa to to, że nie wybrali prezydenta z opcji prezesa PKP, ale może się mylę i są jakieś inne bliżej nie znane powody, bo na pewno nie pogoda.
Jak długo tą instytucją mogą zarządzać ludzie tak małostkowi, tak mściwi o też o mózgu ameby.

A tarnowscy dziennikarze to po prosty zwykłe pismaki bez jakiejkolwiek ambicji i bez dobrego warsztatu dziennikarskiego. Jestem pewny, że dziennikarz z prawdziwego zdarzenia tematem wiaduktów tarnowskich z naciskiem na ten nad ul. Krakowską, miałby pożywienie na kilka porządnych artykułów, czy też relacji. No ale jak widać w mieście ponad stutysięczny, dziennikarstwo też leży na łopatkach lub są to lenie patentowane jak to dawniej w szkole mówili nauczyciele, patrzący zarobić za wierszówkę za jakiś bardzo łatwy temat, gdzie nie ma się później kłopotów.

A Słoneczną pewnie dzisiaj skończą, ale to nie jest inwestycja PKP.
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.


Szakuł
Prytan
Posty: 154
Rejestracja: 16-04-2015, 13:29

Re: Modernizacja linii kolejowej Kraków - Rzeszów

Post autor: Szakuł »

Patrząc na to co się dzieje pod wiaduktem wniosek jest jeden- w tym roku dali już sobie spokój, nawet jeśli pogoda tak jak dzisiaj pozwala na prace. Powrót na wiosnę. Co tam kolejne 3-4 miesiące opóźnienia i zwężenia do 2 pasów.

ODPOWIEDZ