Sondaże wyborcze. Na kogo oddasz głos?

Dział poświęcony wyborom parlamentarnym 2011.

Na kogo oddał byś głos jeżeli udałbyś się na wybory?

Kongres Nowej Prawicy (KNP)
15
24%
Ojcowizna
0
Brak głosów
Prawo i Sprawiedliwość (PIS)
6
10%
Polska Jest Najważniejsza (PJN)
0
Brak głosów
Platforma Obywatelska (PO)
15
24%
Polska Parta Pracy (PPP)
0
Brak głosów
Partia Regionów (PR)
1
2%
Prawica RP (PRP)
1
2%
Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL)
0
Brak głosów
Ruch Popracia (RP)
3
5%
Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD)
7
11%
Samoobrona RP (SRP)
0
Brak głosów
inna partia
0
Brak głosów
unieważnię głos
6
10%
na nikogo
9
14%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

dafi33 pisze:
Goscinny pisze:"flecik polski" - "irish whistle". To w końcu polski, czy irlandzki?
''Prawdziwa Polka'' przecież nie grałaby i promowała flecika irlandzkiego tylko polski ... przecież to oczywista oczywistość :mrgreen:
Tylko pani Augustyn należy do PO więc prawdziwość jej polskości wcale nie jest taka pewna. Co najgorsze może się okazać, że nie jest to flecik polski tylko zakamuflowany flet niemiecki :D
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

http://www.imav.tv/294/wydarzenia.html Debatować będą...Taki Czesak, chrzaniący o zasadności debatowania na tematy regionu (zamiast PRACOWANIA NA RZECZ REGIONU) to za wszarz Marianowską niech weźmie bo to żałosne , że efektem pracy pani poseł jest dyskusja o zasadności gwizdania na kawałku struganego patyka! :evil:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

defekator pisze:
dafi33 pisze:
Goscinny pisze:"flecik polski" - "irish whistle". To w końcu polski, czy irlandzki?
''Prawdziwa Polka'' przecież nie grałaby i promowała flecika irlandzkiego tylko polski ... przecież to oczywista oczywistość :mrgreen:
Tylko pani Augustyn należy do PO więc prawdziwość jej polskości wcale nie jest taka pewna. Co najgorsze może się okazać, że nie jest to flecik polski tylko zakamuflowany flet niemiecki :D
Gdyby ta pani pograła częściej na flecie polskim, to by może głupoty wygwizdała ze swojej głowy.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

defekator pisze:Tylko pani Augustyn należy do PO więc prawdziwość jej polskości wcale nie jest taka pewna.
No proste ''prawdziwi Polacy '' są tylko w partii PIS .
Pomimo posiadania obywatelstwa polskiego nie kwalifikuje się na bycie ''prawdziwym Polakiem'' :mrgreen:


aaee
Archont
Posty: 642
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Post autor: aaee »

Czy są już dostępne listy wszystkich kandydatów z naszego okręgu?

Chciałbym się zapoznać z nazwiskami i każdego kandydata indywidualnego podejścia do tego co by robił "gdyby" wygrał.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Nie wiem czy inni się już spowiadają, ale my tak:

http://www.kubakwasny.pl/aktualnosci.php?id=263
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Spowiada się z grzechów... no chyba że przynależność do tej organizacji to grzech, więc absolutnie przepraszam :D.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


aaee
Archont
Posty: 642
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Post autor: aaee »

http://youtu.be/xx09B744roA

Bardzo polecam i jestem za nowym rozpisem wyborów.

Łażący Łazarz w Polsat News
Media głównego nurtu zaczynają zauważać portal Nowy Ekran. Miejmy nadzieję, ze to przerwie zmowę milczenia ws. działań PKW.

Łażący Łazarz i Anna Kalata w Polsat News
Czy wybory powinny zostać unieważnione? Czy działania PKW są zgodne z prawem? Warto zastanowić się nad odpowiedziami na te i inne pytania.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

aaee pisze:http://youtu.be/xx09B744roA

Bardzo polecam i jestem za nowym rozpisem wyborów.

Łażący Łazarz w Polsat News
Media głównego nurtu zaczynają zauważać portal Nowy Ekran. Miejmy nadzieję, ze to przerwie zmowę milczenia ws. działań PKW.

Łażący Łazarz i Anna Kalata w Polsat News
Czy wybory powinny zostać unieważnione? Czy działania PKW są zgodne z prawem? Warto zastanowić się nad odpowiedziami na te i inne pytania.
W którym momencie jest fragment dotyczący zagadnienia, bo nikomu nie będzie się chciało oglądać 17 minutowych wiadomości?

Sprawę ogólnie kojarzę i wydaje mi się dziwna. Argumentacja Nowego Ekranu jest dość przekonująca, chociaż jako totalny laik w dziedzinie prawa ciężko mi tu wyrokować. Ale faktycznie wygląda na to, że PKW nie kieruje się ani literą prawa ani duchem prawa ale "interesem społecznym" w takiej formie jak rozumie go sama. Smaczku dodaje odmowa rejestracji list KNP w okręgu Warszawa I już po wyroku SN przyznającego rację Nowemu Ekranowi.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


aaee
Archont
Posty: 642
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Post autor: aaee »

Tego nie da się oglądnąć po troszku, bo trzeba "ogarnąć" sens całej sprawy.

Nie zacytuję tutaj dokładnie słów, ale była również sytuacja kiedy oddali blisko 600 podpisów a PKW uznała im więcej.


@edit
Konstytucjonaliści mówią, że PKW bezprawnie odmawia Nowej Prawicy rejestracji list wyborczych w całym kraju! Wymagane w tym celu 21 okręgów zostało przez NP osiągnięte. PKW nie chce zarejestrować list NP w pozostałych 20 okręgach. Dziś w tej sprawie o 11.00 konferencja pod Sądem Najwyższym. Przyjdź i poprzyj! Walka z bandą czworga trwa.
Nowa Prawica nadal walczy o prawo startu we wszystkich okręgach wyborczych
utworzona przez użytkownika Ruch Wolności w dniu 13 września 2011 o 23:02

Tomasz SommerLider Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke oraz Tomasz Sommer (wiceprezes Ruchu Wolności), kandydat Nowej Prawicy z okręgu 18 zapraszają na konferencję prasową w dniu 14 września br. o godz. 11.00 przed siedzibę Sądu Najwyższego (wejście główne) Pl. Krasińskich 2/4/6 w Warszawie.

Podczas konferencji lider Nowej Prawicy opowie w jaki sposób Państwowa Komisja Wyborcza zablokowała możliwość startu w wyborach w całym kraju kandydatom z list Nowej Prawicy, mimo faktu, iż NP zarejestrowała się w ponad połowie okręgów. Janusz Korwin-Mikke przedstawi też opinie uznanych konstytucjonalistów, z których wynika, że PKW podejmując decyzję o blokadzie Nowej Prawicy w jaskrawy sposób łamie zasady demokracji.

Na zakończenie konferencji JKM złoży na biuro podawcze Sądu Najwyższego petycję skierowaną do pierwszego prezesa Sądu Najwyższego Stanisława Dąbrowskiego zawierającą prośbę o interwencję oraz wywarcie presji na PKW by nie wpływała ona na wynik wyborów.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

aaee pisze:Tego nie da się oglądnąć po troszku, bo trzeba "ogarnąć" sens całej sprawy.

Nie zacytuję tutaj dokładnie słów, ale była również sytuacja kiedy oddali blisko 600 podpisów a PKW uznała im więcej.
Ja sprawę dobrze kojarzę więc nie oglądałem dokładnie i nie zauważyłem, że to dłuższa rozmowa.

Ale faktycznie w PKW jest straszny burdel. Ciekawe jak się sprawa rozwinie, zwłaszcza, że Nowy Ekran złożył zawiadomienie do prokuratury. Dziwi też milczenie mediów, sprawa jest o wiele ciekawsza i bulwersująca niż "fałszywy mail" posłanki Kempy.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


aaee
Archont
Posty: 642
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Post autor: aaee »

defekator pisze:Ale faktycznie w PKW jest straszny burdel. Ciekawe jak się sprawa rozwinie, zwłaszcza, że Nowy Ekran złożył zawiadomienie do prokuratury. Dziwi też milczenie mediów, sprawa jest o wiele ciekawsza i bulwersująca niż "fałszywy mail" posłanki Kempy.
Większego wyboru nie widzę jak rozpisanie wyborów...
Tak to nie widzę sensu iść głosować na partię którymi rządzą osoby niezrównoważone psychicznie, biorące lekki i to dość mocne, które są żądne władzy.

Czy partię która łamię prawo wolności słowa...


Nie trzeba pisać nazw partii by domyśleć się o jaki mi chodziło.

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

aaee pisze:Tak to nie widzę sensu iść głosować na partię którymi rządzą osoby [...], które są żądne władzy.
Celem działania każdej partii, a przy tym osób nimi kierującymi jest sprawowanie władzy.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

aaee pisze:
Większego wyboru nie widzę jak rozpisanie wyborów...
Jeżeli zarzuty Nowego Ekranu są słuszne to jest to jedyne wyjście. Być może dodatkowo przed wyborami będzie trzeba nawet nowelizować "ordynację wyborczą".
Tak jak pisałem jednak zobaczymy co powie na to Sąd i Prokuratura. Bo może się okazać, że prawo prawem a interes społeczny i tak jest ważniejszy. Lub to, że Nowy Ekran po swojemu zinterpretował prawo .

BTW widziałem na necie opinie kilku konstytucjonalistów, którzy twierdzą, że działania PKW są ewidentnie sprzeczne z konstytucją. I teraz hipotetyczna sytuacja. Sprawa trafia do Trybunału Konstytucyjnego , który po roku od wyborów stwierdza, ze PKW złamała konstytucję i wybory nie były ważne. Co wtedy?
I jeszcze jedno pytanie. Interia informuje, że Korwinowcy złożyli petycję do Sądu Najwyższego z prośbą o wyjaśnienie czy PKW odmawiając im rejestracji w całym kraju mimo złożenia podpisów w terminie i ostatecznie rejestracji 21 okręgów. Orientuje się czym różni się taka petycja od pozwu i czy orzeczenie SN będzie wówczas wiążące dla PKW czy nie ?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

A ja może niektórych zaskoczę, ale dla mnie PKW się kompromituję. Mam nadzieję, że jednak KNP zarejestruje listy w całym kraju, jeśli to możliwe ...
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

ODPOWIEDZ