Mięsny, czyli kiełbasa wyborcza

Dział poświęcony wyborom parlamentarnym 2011.

dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

ad2222 pisze:Nie wiem jak Ty, ale ja nie spotkałem się z wymuszaniem datków. Może miałeś po prostu pecha.
No pewnie że nie w końcu to nie Mafia :mrgreen:
Prawda jest taka : Ja jeśli bym przyjął pieniądze bez wypisania rachunku , wystawienia paragonu lub faktury byłbym przestępcą podatkowym księżą nie zrobią NIC .
Żadna ewidencja wpływów w kancelariach nie istnieje . Żyć nie umierać w państwie prawa.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

dafi33, ale nie odróżniasz dobrowolnych datków od przychodów?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

ad2222, dobrowolne, czyli takie, których nie możesz odmówić? Sorry, możesz, ale spodziewaj się, że albo na wejście będziesz musiał załatwiać mnóstwo papierków, których, o dziwo po zapłaceniu "dobrowolnego" datku ni potrzeba, to jeszcze cały sakrament zostanie zrobiony "na odpieprz".
Ale to nie jest temat o pożytku z kleru :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Goscinny, wybacz, może żyjemy w innym świecie - Ja nie spotkałem się nigdy z wymuszaniem datków. Może to dziwne, ale tak jest. Dlatego nie mam podstaw oskarżać kogokolwiek. Może Ty, jako ateista, się z takimi praktykami ze strony KK spotkałeś - ja, jako katolik - nie.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

ad2222, wiesz - ślub brałem w kościele i był oficjalny cennik ile za co, a ksiądz po prostu powiedział ile to będzie kosztować.
Na os. zielonym ksiądz też nie zmusza, tylko daje ci rozliczenie ile jeszcze powinieneś zapłacić.
Z drugiej strony - ludzie sami dostają małpiego rozumu przy komuniach, bierzmowaniach itd. Prezent dla biskupa, prezent dla księdza, jakieś zakupy dla kościoła - widzę co się dzieje w klasie i nie rozumiem takiego płaszczenia się - przed nikim, niekoniecznie mowa tu tylko o klerze. Ale skądś ta nazwa "slavic" się wzięła.


kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

A najfajniejsze jest to, że NIGDY proboszcz nie zająknął się ile kasy dostał. Zawsze tylko "jest mało".
Ostatnio płakał nad spłacaniem kredytu na zakup parkingu przed głównym wejściem. Do dziś nie rozumiem po co był mu ten plac.
Jest jeszcze kilka inwestycji, które kosztują, ale o tym już chyba pisałem.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Mr Greenback pisze:No i oby sensacja nie była tym samym co Tymochowicz, bo zmarnuje to co osiągnął przez ostatnie tygodnie.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... kota_.html

No i faktycznie sensacja. W życiu nie przypuszczałem, że Elżbieta Wiśniewska, nr 13 na warszawskiej liście SLD przejdzie do Palikociąt. Każdego bym się spodziewał tylko nie jej :D :D
Echhh widać, że Palikot podobnie jak JKM nie umie uczyć się na błędach.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Goscinny pisze:ad2222, wiesz - ślub brałem w kościele
OMG :D. Trochę to nie przystaje do Ciebie bez obrazy.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

trix, wtedy jeszcze błądził :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Ad 2222 a wytłumacz mi czemu polak-katolik postępuje tak:
Ma otwarty gabinet raz w tygodniu od 16 do 17 a przyjmuje np po parę godzin lub codziennie? :lol:
Robi tak większość lekarzy .
Normalne oszustwo księża też na lewo pobierają opłaty i jakoś ich sumienie nie gryzie a jeśli gryzie zawsze to sobie jakoś wytłumaczą że to datek , darowizna i ogólnie na chwałę bożą :lol:

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

dafi33 pisze:Ad 2222 a wytłumacz mi czemu polak-katolik postępuje tak:
Ma otwarty gabinet raz w tygodniu od 16 do 17 a przyjmuje np po parę godzin lub codziennie?
Robi tak większość lekarzy .
Nie wiem czy wiesz, ale ryczałt godzinowy już daaawno nie jest modny. Może te godziny przyjęć to czas, kiedy na pewno danego lekarza zastaniesz w pracy? A w pozostałe godziny może, o ile się wcześniej umówisz? I po czym wnosisz, że wszyscy, którzy tak robią, są katolikami?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

ad2222 pisze:Nie wiem czy wiesz, ale ryczałt godzinowy już daaawno nie jest modny.
No to podaj jak przyjmujesz i w jakich godzinach :lol:
Ty to żyjesz dopiero we własnym świecie wszystko potrafisz wytłumaczyć no ale co robić jak wzory się czerpie od księży :D

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

dafi33, codziennie od 8 do 17(18) - ale nie zgłaszałem tego nigdy w żadnym US, ponieważ prowadzę KPiR od początku istnienia gabinetu - czyli jakieś 15 lat.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Jaruś pojechał nad morze. Oczywiście obiecał odbudowę gospodarki morskiej (co to k***a jest??) "Odbudowę gospodarki morskiej" rozpocznie od stworzenia ministerstwa ds. morskich(co to k***a jest???) w Warszawie :lol: I taki facet mówi, że on odmieni Polskę :D
ps. Przed wyborami napiszę od siebie pewne przemyślenia co do następnych miesięcy i co się szykuje w Polsce.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Mr Greenback pisze:ministerstwa ds. morskich
Już raz stworzył takie ministerstwo - specjalnie dla LPR'u.

ODPOWIEDZ