Kandydaci SLD z okręgu nr 15 (Tarnów)

Dział poświęcony wyborom parlamentarnym 2011.

Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Szkoda, że tutaj nie podejmujesz dyskusji, może też kogoś przekonasz :]

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Patrzę mimowolnie na kampanię i widzę tylko cyrk. Najlepiej olać te kilka tygodni, w czasie których wszyscy nagle sobie o wszystkim przypominają i mają cudowne recepty dla społeczeństwa. Całe szczęście pan Donald wyleczył mnie z dylematów przed obecnymi wyborami i nie muszę oglądać jałowych debat. ;)
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ


Autor tematu
Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Lechu pisze:Szkoda, że tutaj nie podejmujesz dyskusji, może też kogoś przekonasz :]
Tutaj przekonuję od blisko 6 lat (jeśli uznać, że to forum jest kontynuacją poprzedniego), więc myślę, że dałem się już poznać, raczej z dobrej strony! :) Poza tym, wiele osób, które należałoby przekonać nie są konsekwentne. No bo z jednej strony chcą JOW i głosować na człowieka, z drugiej strony, nie zagłosują na człowieka bo jest z tej czy innej partii.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Na tym to po części polega, że popiera się jakąś partię to się na nią głosuję, czy nie ?:D
Ale konkretnych inwestycji kolejowych dla naszego regionu mi nie podałeś :)


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Lechu pisze:Szkoda, że tutaj nie podejmujesz dyskusji, może też kogoś przekonasz :]
W Tarnowie od paru lat jest tylko jeden człowiek, który będąc radnym jest dostępny niemal 24 godz/dobę dla każdego mieszkańca... Jakoś przez te lata nikt inny (poza pozostającym w mniejszości do reszty Weredykiem) do dyskusji na tym forum się nie palił.

Wolicie u władzy ludzi, którzy mają koło 60-tki? Proszę bardzo... Ja osobiście już bym im jednak podziękował...

I jeszcze jedno. Dwie kadencje temu temu (chyba to wtedy było, a może wcześniej?) głosowałem w wyborach do Sejmu na znajomego z UPR, który startował z bodaj 8 miejsca na liście w koalicji wyborczej z PO. Zagłosowałem, bo go znałem... i co? I mój głos poszedł na to, żeby do sejmu weszła jedynka z tamtej listy, na którą akurat niekoniecznie chciałem głosować. Jaki wniosek? Teraz wreszcie jak zagłosuję na jednego z nas, to będę wiedział, że wybiorę jego, a nie jakichś spadochroniarzy...


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Nie jestem mieszkańcem Tarnowa, więc to, że działał jako radny średnio mnie obchodzi, taki miał obowiązek. Mnie bardziej ciekawi co mi zaoferuje jako kandydat do sejmu.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

http://www.youtube.com/watch?v=H7EFj_aT4SE

Co prawda nie z naszego okręgu ale ta pani z pewnością wzbogaciłaby niezmiernie sejm pod względem merytorycznym
Spot autentyczny.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

defekator pisze:http://www.youtube.com/watch?v=H7EFj_aT4SE

Co prawda nie z naszego okręgu ale ta pani z pewnością wzbogaciłaby niezmiernie sejm pod względem merytorycznym
Spot autentyczny.

Spot zapewne autentyczny, tylko kandydatka nie całkiem:

http://elzbietaarbart.blogspot.com/2011 ... gacie.html
http://glosujteraz.pl/wybory-parlamenta ... eta-arbart

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

pb, ta 'kandydatka to chyba osoba z tego zdjęcia?

Obrazek
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

ad2222 pisze:pb, ta 'kandydatka to chyba osoba z tego zdjęcia?

Obrazek
Tak, ta po lewej. Ta po prawej to ta ze spotu.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Obejrzyjcie ten "Spot" do końca, to usłyszycie że to jej mama. Sama tak mówi. Dlatego racja że kandydatka to ta osoba po lewej ze zdjęcia.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Jakub Kwaśny pisze:No bo z jednej strony chcą JOW i głosować na człowieka, z drugiej strony, nie zagłosują na człowieka bo jest z tej czy innej partii.
Bo obecna ordynacja powoduje, że wybrany kandydat danej partii jest po prostu maszynką do głosowania zgodnie z dyscypliną klubową, więc głosuję na partię, a przy okazji daję poparcie kandydatowi, który mi najbardziej odpowiada.

Załóżmy, że miś Yogi stwierdził, że marnuje się jako atrakcja turystyczna i postanowił kandydować z wielką potrzebą wygrania więc wstępuje do partii leśniczych. Oni dają gwarancję skutecznej promocji kandydata, jedynkę na liście i szansę na sukces. Po wyborach w sejmie jest głosowanie nad skróceniem okresu ochronnego dla misiów w Parku Yellowstone, obowiązuje dyscyplina klubowa, Yogi głosuje zatem za bo przecież nie ma wielkiego wyboru, ma immunitet, a 4 lata to szmat czasu i się zobaczy, może wyborcy nie będą pamiętać...

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

SLD zobaczy mandat z Tarnowa jak świnia niebo więc pewnie dlatego kandydat Kwaśny ucichł...A szkoda, bo widzę elektorat negatywny na forum większy niż pozytywny. Pytanie tylko czy to efekt rodowodu sldowskiego czy jednak wynik obserwacji kampanii dożynkowej naszego radnego... Powinien Jakub zdjęcie ze Ścigałą sobie wrzucić jeszcze to chociaż neutralni z miasta by jakimiś głosami poratowali :P
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Tak wyśmiewany RPP Palikota prawdopodobnie zabierze mandat SLD z drugiej strony bycie ''przyjacielem wszystkich'' nie zawsze dobrze wychodzi ;)

Mały edit dla Grenbacka ;)
http://www.kalkulatorpolityczny.pl/port ... /type:sejm
Ostatnio zmieniony 06-10-2011, 15:36 przez dafi33, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

dafi33 pisze:Tak wyśmiewany RPP Palikota prawdopodobnie zabierze mandat SLD z drugiej strony bycie ''przyjacielem wszystkich'' nie zawsze dobrze wychodzi ;)
Bardzo, ale to bardzo możliwe. Gdyby Palikociarze ruszyli tyłki to byliby już pewnie mandatu w Tarnowie. A tak..Wg mnie 4 PO, 3 PiS, 1 PSL i 1 RP. Ale to oczywiście TYLKO dywagacje...
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ