Lista Ruch poparcia Palikota

Dział poświęcony wyborom parlamentarnym 2011.

Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Lista Ruch poparcia Palikota

Post autor: dafi33 »

Zarząd Okręgu Wyborczego nr. 15



Przewodniczący: Piotr Baranowski

Wiceprzewodniczący: Rafał Gądek

Członek Zarządu: Anna Burda



Biuro Ruchu Palikota:

ul. Dąbrowskiego 46

33-100 Tarnów

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00 - 17:00



Kontakt:
tel stacjonarny: (14) 623-06-41
sekretariat: tel kom. 660-341-217 Izabela Stec
tel kom. 511-416-066 Ewa Miczołek

http://www.ruchpalikota.org.pl/okregi-w ... -15-tarnow

Niestety nie znalazłem listy kandydatów może ktoś takową posiada i mógł by zamieścić .

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Obawiam się, że na liście nie będzie żadnych nazwisk tylko grupka ludzi znikąd więc pewnie tą listą nie będą się chwalić. Chociaż chętnie bym zobaczył, mimo, że na mój głos szanse mają marne (zależy na co postawią nacisk w kampanii) to i tak wolę ich niż SLD. Chociaż bardziej prawdopodobne niż głos na Palikocięta jest już to że sobie wezmę zaświadczenie, zrobię sobie wycieczkę niedzielną w stronę Nowego Sącza i przy okazji zagłosuję na NP w okręgu w którym mają listę. ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


flyfly
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 17-10-2009, 18:25

Post autor: flyfly »

defekator pisze:to że sobie wezmę zaświadczenie, zrobię sobie wycieczkę niedzielną w stronę Nowego Sącza i przy okazji zagłosuję na NP w okręgu w którym mają listę. ;)
My chyba zrobimy sobie wyciczkę na wschód :P bliżej

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

flyfly pisze:
defekator pisze:to że sobie wezmę zaświadczenie, zrobię sobie wycieczkę niedzielną w stronę Nowego Sącza i przy okazji zagłosuję na NP w okręgu w którym mają listę. ;)
My chyba zrobimy sobie wyciczkę na wschód :P bliżej
Jeśli więcej zwolenników JKM wpadnie na taki pomysł, to może się okazać, że KNP na tym zyska, bo głosy jego zwolenników będą bardziej skoncentrowane w mniejszej ilości ośrodków i dzięki temu będzie miał większe szanse na punktowane miejsca.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

pb pisze:
flyfly pisze:
defekator pisze:to że sobie wezmę zaświadczenie, zrobię sobie wycieczkę niedzielną w stronę Nowego Sącza i przy okazji zagłosuję na NP w okręgu w którym mają listę. ;)
My chyba zrobimy sobie wyciczkę na wschód :P bliżej
Jeśli więcej zwolenników JKM wpadnie na taki pomysł, to może się okazać, że KNP na tym zyska, bo głosy jego zwolenników będą bardziej skoncentrowane w mniejszej ilości ośrodków i dzięki temu będzie miał większe szanse na punktowane miejsca.
Koncentracja głosów ma znaczenie dopiero w momencie gdy w skali kraju przekroczony jest próg 5%. Z tego co czytałem na forach sporo osób zamierza ruszyć tyłek, ale to tylko zmniejszy rozmiary klęski. NP liczyło głównie na głosy niezdecydowanych i to one dawały im jakiekolwiek nadzieje na przekroczenie progu. W obecnej sytuacji w okręgach w których są zarejestrowani nie mogą liczyć na to, że osoba niezdecydowana i głosująca na nich trochę na przekór wszystkim innym pójdzie do urzędu wybierze zaświadczenie a potem poświęci te dwie godziny na podróż i oddanie głosu. Z pewnością przed wyborami będą namawiać do turystyki wyborczej ale w najlepszym razie da im to jakieś 0,1-0,3% dodatkowych głosów w skali kraju.
Natomiast gdyby wpadli na ten pomysł wcześniej to odpowiednio mądrze zgłaszając listy (np w Nowym Sączu , który namawiał JKMa do kandydowania do senatu) być może udałoby im się wprowadzić do parlamentu jednego lub dwóch senatorów.

Ale to przecież temat o Palikocie. Tak obserwuję go w ostatnich dniach i naprawdę mocno się chłopak stara ;) W obecnej sytuacji ma największe szanse na bycie 5 partią w sejmie. Inna sprawa co z tego wyjdzie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Dziwna sprawa. Właśnie przyszło mi do głowy aby napisać maila do lokalnych Palikociąt z zapytaniem o listę i informacje o kandydatach i okazuje się, że nie podali adresu e-mail. Niedopatrzenie- ale dość irytujące.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Kropka po "nr" i brak kropek po "tel" też irytuje. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Bo jak być liberałem to wszędzie - nawet w kwestiach języka ; )

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Keleos pisze:Bo jak być liberałem to wszędzie - nawet w kwestiach języka ; )
Palikot nie jest liberałem więc podejście do języka tym dziwniejsze :D
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Hmm nie jest? To co on niby, konserwatysta?

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Żal mi się was zrobiło i skorzystałem z googla. Oto kandydaci z okregu nr 15:
http://www.mojebrzesko.pl/?p=26400

Same noname'y :P

Jako bonus podrzucam listę PJN:
http://www.mojebrzesko.pl/?p=26342

PS. Pomogę dalej: pani z nr 14.: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... &v=friends

Pani z nr 7: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000241517104

(akurat ją widziałem osobiście na Wałowej jak zbierała podpisy)

Pan nr 8: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002329864954
Pani nr 6: http://www.facebook.com/profile.php?id=100001215569049


etc..... Bawcie się dobrze ;) Swoją drogą to głupawe żeby kandydatów samemu odnajdywać! Boją się czy cuś...?
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Autor tematu
dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

2. Skarżyńska Grażyna Bogumiła, psycholog, Tarnów, nie należy do partii politycznej.
Oooo mam już na kogo głosować fajna babka na poziomie :D

Grenn może nie to że się boją ale wiesz jak u nas jest w mieście kościół rozdaje karty i ustawia lokalnych polityków każda uroczystość nie może obejść się bez obecności ''wybrańców'' strona miejska regularnie umieszcza info o uroczystościach czysto religijnych itp .

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Keleos pisze:Hmm nie jest? To co on niby, konserwatysta?
Socjalista. ;) W kwestiach obyczajowych jest liberalny, gospodarczo niestety już nie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

dafi33 pisze:2. Skarżyńska Grażyna Bogumiła, psycholog, Tarnów, nie należy do partii politycznej.
Oooo mam już na kogo głosować fajna babka na poziomie :D

Grenn może nie to że się boją ale wiesz jak u nas jest w mieście kościół rozdaje karty i ustawia lokalnych polityków każda uroczystość nie może obejść się bez obecności ''wybrańców'' strona miejska regularnie umieszcza info o uroczystościach czysto religijnych itp .
No niby tak, ale pamiętaj że oni muszą sięopublikowac już niedługo. Więc co za różnica kiedy? Poza tym to sa wybory, im trzeba głosów, a nie konspiracji! :mrgreen:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


onyx
Obywatel
Posty: 16
Rejestracja: 03-09-2011, 21:00

Post autor: onyx »

defekator pisze:Obawiam się, że na liście nie będzie żadnych nazwisk tylko grupka ludzi znikąd więc pewnie tą listą nie będą się chwalić. Chociaż chętnie bym zobaczył, mimo, że na mój głos szanse mają marne (zależy na co postawią nacisk w kampanii) to i tak wolę ich niż SLD. Chociaż bardziej prawdopodobne niż głos na Palikocięta jest już to że sobie wezmę zaświadczenie, zrobię sobie wycieczkę niedzielną w stronę Nowego Sącza i przy okazji zagłosuję na NP w okręgu w którym mają listę. ;)
W najbliższych dniach pojawi się pełniejsza informacja dotycząca listy RP.
Ruch jest nowym projektem, pracy jest sporo, zbieranie podpisów dopiero się zakończyło a wszystko wymaga czasu...

W przyszłym tygodniu zwołana zostanie konferencja prasowa, na której to przedstawiona zostanie lista RP, w międzyczasie ruszy sesja zdjęciowa uczestników,a potem praca, praca, praca. Na pewno będzie ciekawie!

Co do "żadnych nazwisk", to uważam że to właśnie atut! Jaką gwarancję na zmiany może dać ktoś kto już był w polityce i przez ten czas nic nie zmienił? Żadną!
W polityce trzeba ludzi, którzy nie politykują, a działają.

Nacisk natomiast RP kładzie głównie na gospodarkę, a dokładniej na zmianę relacji urzędnik-obywatel-państwo: http://www.ruchpoparciapalikota.pl/site ... jsza_0.pdf

ODPOWIEDZ