Jak połączą pracę w zarządzie z wyborami?

Dział poświęcony wyborom parlamentarnym 2011.
Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Weredyk pisze:Nie wiem co byłoby gdyby rządził PiS, ale gdybym miał osobiście taką sytuację to zdecydowanie zmierzałbym do zawieszenia wykonywania piastowanej funkcji (np urlop bezpłatny w okresie 2-3 tygodni) i skupiłbym się nad kampania wyborcza.
Oby nie było dane nam to sprawdzić :shock:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Wercio a na temat marianowskiej coś skrobniesz lub słynnej na całą Polskę ''podmiankę'' list ,czy Gilowska złamała prawo popierając jawnie PiS w kampanii jako członek RPP czy posłowie -rajdowcy z PiS u którzy pod wpływem rajdowali na Cyprze mają moralne prawo ponownie startować ? , czy posłanka szczypińska publicznie całującą się z księdzem również .... :lol: itp itd .
http://www.youtube.com/watch?v=GnBYdUXi3Eg - tu coś dla rozluznienia przedwyborczego .


Autor tematu
Weredyk

Post autor: Weredyk »

Dafi pomyliłes mnie z rzecznikiem partii, względnie z parlamentarzystami, których szczegółowo wymieniłes. Jeśli będzie Twoja wola - podesle Ci namiary na biura tychże osób, skontaktuj sie z nimi. Zapewne uzyskasz wszelkie potrzebne Ci informacje.

Mr Greenback - szybciej niż Ci sie wydaje:)

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Weredyk pisze:Nie wiem co byłoby gdyby rządził PiS
A ja wiem. Bo PiS już rządził, nie pamiętasz już? I członkowie tegoż rządu wcale nie zawieszali swoich funkcji na czas wyborów.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Weredyk pisze:Dafi pomyliłes mnie z rzecznikiem partii
Nie pomyliłem jestem ciekawy twojego zdania w tych sprawach , jak je oceniasz ?
Rozumiem że pytania niewygodne i trudne do ''zbicia'' ale takie życie .
Odpowiesz czy nie ?
Weredyk pisze:Mr Greenback - szybciej niż Ci sie wydaje:)
Ty serio wierzysz w to co piszesz :lol: ?
Pisowscy obłudnicy ot taka zaściankowa wasza przywara :D

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Weredyk, skoro masz zdanie na temat PO i Sejmiku, to dlaczego nie masz zdania o "swoich"?

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Weredyk pisze:Dafi pomyliłes mnie z rzecznikiem partii, względnie z parlamentarzystami, których szczegółowo wymieniłes. Jeśli będzie Twoja wola - podesle Ci namiary na biura tychże osób, skontaktuj sie z nimi. Zapewne uzyskasz wszelkie potrzebne Ci informacje.

Mr Greenback - szybciej niż Ci sie wydaje:)
Jak nie wprowadzą jednomandatowych okręgów do Sejmu to niestety i tą gorzką pigułkę przyjdzie nam przełknąć :lol: Trudno. Nie zabiła mnie komuna-nie zabije mnie klon Ziobry.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Autor tematu
Weredyk

Post autor: Weredyk »

Pb - jesli chodzi o Zarząd Województwa w 2007 - nie zawieszali, bo nie pełnili funkcji.

Dafi - Twoje pytania juz tyle razy zostaly zbite przez glownych zainteresowanych, ze szkoda tej argumentacji dublować, mozna odszukać, nie jestem kopistą.

Jaka obłuda - mylisz pojęcia, to tylko nadzieja i wiara w zmianę władzy.

Gościnny - zauważ, że wypowiadam się o PO w Sejmiku, zatem jestem uprawniony do wypowiedzi w tym względzie.

Mr Greenback - nie mam skłonności i inklinacji morderczych, o które mnie podejrzewasz. Zdecydowanie wole pomagac:), możesz liczyć na moja pomoc, jesli oczywiście wyrazisz taką chęć.

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Weredyk pisze:Pb - jesli chodzi o Zarząd Województwa w 2007 - nie zawieszali, bo nie pełnili funkcji.
Na wyższym szczeblu pełnili. Łącznie z Prezesem.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Weredyk pisze:Dafi - Twoje pytania juz tyle razy zostaly zbite przez glownych zainteresowanych
Że co proszę :lol:
Czyli to wszystko wymysły , zarzucasz mi kłamstwo ? :lol:
Zaprawdę obłuda aż miło to już nawet żałosne nie jest kompromitacja to za małe słowo .
Dla mnie jesteś zwykłym karierowiczem partyjnym który broni spraw ewidentnie karygodnych , ale co tam usta pełne frazesów i obłudy wszystko wypowiedzą .
Ponawiam pytanie jak TY oceniasz te sytuację przecież twoje sumienie i wiara nakazują ci mieć '' czyste serce '' czyż nie ?

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Weredyk pisze: Mr Greenback - nie mam skłonności i inklinacji morderczych, o które mnie podejrzewasz. Zdecydowanie wole pomagac:), możesz liczyć na moja pomoc, jesli oczywiście wyrazisz taką chęć.
Weredyku! Nie pomógł byś mi odstrzelić niepotrzebnego drobiu? ;) Proszę :mrgreen:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Autor tematu
Weredyk

Post autor: Weredyk »

Dafi

Twoja interpretacja mojej wypowiedzi poraża mnie. Nie wiem gdzie doszukales sie w niej, ze zarzucam Ci klamstwo. Jestes przeczulony.

Pragne zauważyć, iż Twoje pytania sa analogiczne do tych pytan, które były już zadawane wczesniej. Zainteresowani wydawali oświadczenia i wyjasniali szeroko sprawy na łamach prasy i innych mediów.

Dafi jak powiedziałes jestem zwyklym karierowiczem partyjnym, a nie etykiem:) dlatego zostaje Ci co najwyżej pofatnazjować na temat mojej ewentualnej oceny tych sytuacji.

Greenback

Mam amunicje i bron tylko na grubego zwierza:)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Weredyk pisze:Dafi

Greenback

Mam amunicje i bron tylko na grubego zwierza:)
No to w kierunku w którym ja celuję nie ma do czego strzelać w takim razie. :mrgreen:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ