Wybory 2011 - wybierzmy osoby sprawdzone!

Dział poświęcony wyborom parlamentarnym 2011.

Autor tematu
Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Wybory 2011 - wybierzmy osoby sprawdzone!

Post autor: Jakub Kwaśny »

Nadchodzi czas wyborów. Czas w którym zdecydujemy o przyszłości Polski i kierunkach dalszego rozwoju. Zdecydujemy również o tym o kto będzie reprezentował nasz region w Parlamencie.

Dlatego wszystkich forumowiczów, którzy poznali mnie przez ostatnie sześć lat zachęcam do tego by zagłosować właśnie na mnie - 9 października! Jestem pewien, że dałem się poznać jako osoba pracowita i taka która potrafi skutecznie wypełniać obowiązki jakie zostały na mnie nałożone.

Nie zawiodę i jeszcze skuteczniej będę walczył o to co dla nas ważne! Proszę o głos i poparcie - już w niedzielę!

www.jakubkwasny.pl

Proszę, aby głosować na człowieka, a nie na partię! Mam nadzieję, że docenicie moją pracę w ostatnich latach!
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Chciałeś być radnym - niechaj tak zostanie. Nie będę ci zmieniać pracy w trakcie kadencji.
Głosując na ciebie - głosuję na "zakamuflowaną opcję komunistyczną" :)


miro
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 12-09-2010, 21:45

Post autor: miro »

Ten apel(skomlenie?!) to żenada.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

miro, za to Twój post to popis retoryki na najniższym możliwym poziomie. Już myślałem, że lepperyzm to dno, ale jednak ich przebiłeś. Jak nie znasz Kuby i nie wiesz co robił przez ostatnie kilka lat dla miasta, to czasami warto jest pomilczeć, niż robić z siebie durnia.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ