koncert scorpions w Tarnowie !!

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

LordRuthwen pisze: Niestety organizacja po prostu leżała i nawet już nie kwiczała...
Czemu ? Co sie działo ? albo stało ?
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Informacja na bannerach którym wejściem gdzie, ludzie łazili tam i z powrotem, chodzili informatorzy ale mało ludzi się ich pytało o cokolwiek.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

I tyle ?
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Nie tyle.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

To co jeszcze ? :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

PW


Racjonalista
Prytan
Posty: 196
Rejestracja: 03-05-2010, 16:16

Post autor: Racjonalista »

LordRuthwen pisze:PW
Jak Kaczyński, wiem, ale nie powiem.

A poza tym, bilbordy z informacją o koncercie wisiały w największych miastach Polski, reklama pojawiała się w ogólnopolskich tygodnikach, o koncercie pisała tez ogólnopolska Wyborcza itp.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

gushman pisze:Z ciekawości: co zespół rzucał (oprócz pałeczek perkusisty) w tłum, zwłaszcza po koncercie? :)
Ręczniki, piórka do gitary i chyba tyle.

Skończcie te narzekania co do koncertu, bo prawda jest taka, że taki koncert był organizowany pierwszy raz i własnie jak na pierwszy raz to wyszło całkiem dobrze. Można było jedynie zadbać o większa ilośc wejśc na obiekt, bo chwilę trzeba było postać, by wejśc na płytę.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Właśnie byłem na stadionie. Żużel raczej objedziemy. Do rozmontowania pozostało jeszcze około 2/3 sceny. Na płycie pracuje Demag z ZWRiI. Banda i ogrodzenia na łukach już zrobione.


e12
Prytan
Posty: 139
Rejestracja: 15-01-2010, 12:01
Lokalizacja: Centrum

Post autor: e12 »

gushman pisze:Hehehe, zgadzam się z czyjąś opinią: Agora - Forum Wiecznie Niezadowolonych. :D
:)
ja słyszałem też taką opinie ,że to forum sfrustrowanych , wiecznie niezadowolonych urzędasów :lol: :lol: :lol:
koncert był świetny , Scorpions naprawdę dali czadu :!: :mrgreen:


BLAST
Obywatel
Posty: 79
Rejestracja: 27-03-2010, 13:50
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BLAST »

Przeglądałem filmiki na YouTube i zamieszczone pod nimi komentarze - wszyscy zadowoleni. Chyba faktycznie tutaj udziela się jakieś forumowe narzekanie.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

O proszę. Jednak koncert się udał? Dzisiaj na mieście słyszałem same pochlebne opinie i ludzie rozmawiali o tym koncercie :)
Ale coś w tym jest, że ostatnimi czasy na forum to tylko narzekanie się słyszy, że to nie tak, że to nie pasuje, że tamto.

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Koncert świetny, oba zespoły zagrały rewelacyjnie. Ochrona dała d4, bo jak nie wpuszcza ludzi z parasolami, to nie wpuszcza. Niestety znarazło się paru, którzy skutecznie zasłaniali scenę, na szczęście tylko przez chwilę :D I jeszcze jedno, do ludzi, którzy mówili, że dziadki przyjeżdżają do Tarnowa. Takiej formy życzę na starość, jak te dziadki mają.

Pozdrawiam.
29500ml B Rh+... A Ty?


axun
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 13-07-2010, 12:30
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: axun »

Pozdrawiam serdecznie,
Mateusz

www.axunarts.pl


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Deto pisze:
gushman pisze:Z ciekawości: co zespół rzucał (oprócz pałeczek perkusisty) w tłum, zwłaszcza po koncercie? :)
Ręczniki, piórka do gitary i chyba tyle.
Na samym końcu ktoś powiedział "idźcie i kochajcie się" i w tłum rzucano małe czerwone przedmioty, myslę, że były to prezerwatywy
LordRuthwen pisze:Informacja na bannerach którym wejściem gdzie, ludzie łazili tam i z powrotem, chodzili informatorzy ale mało ludzi się ich pytało o cokolwiek.
To źle, że informacja była na banerach ? dzięki nim już z daleka wiedziałem w którą stronę mam się kierować i trafiłem bezbłędnie.

Jedyne zażalenie odnośnie koncertu mogę mieć tylko do siebie, że nie kupiłem biletów w sektorze bliżej sceny

Zablokowany