Seriale

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

LordRuthwen pisze: (...)
Powiem Ci, że nie wiem do końca co jest w tym serialu oprócz dość dużej ilości ładnych cycków, ale też mi się podoba, zupełnie nie wiem czemu.
Może fabuła ? Mnie wciągnęła bardzo mocno. Na początku narzekałem na brak walk, dalej się z tym zgadzam. Ale serial nie ma na celu pokazanie walk, a raczej intrygi polityczne, walkę o władzę itd.
Nie jest to typowe fantasy jakie miałem na poczatku na myśli, a raczej serial polityczny.

Poza tym niektórzy aktorzy mają bardzo dobre role. Szczególnie młody cycek grający króla, gra tak przekonująco że już jak się na niego patrzy to miecz z pochwy chce sam wyjść :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6855
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Po obejrzeniu 9 odcinka 3 serii:
A ty masz swojego ulubionego bohatera Gry o Tron? Już nie :P

Jestem zawiedziony, 10 odcinek to chyba jedyny z całości, w którym nie było cycków :roll:

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Hahahaa o tym samym pomyślałem oglądając ten odcinek :P

Jednak znając książkę i dalsze losy nie mogę sie doczekać serialu.

A co do bohatera Lordu to nie mów że nie masz jeszcze paru ulubieńców ? :)
Dla mnie Sandor "ogar" i karzeł dają rade :P

p.s. i dalej czytając ten temat nie moge uwierzyć że tak mi się ten serial na początku nei podobal :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Bar80
Obywatel
Posty: 16
Rejestracja: 16-07-2013, 11:00

Post autor: Bar80 »

Gra o Tron - książki i serial ; równie dobrze można sfilmować podręcznik historii. :) :) Potwornie nudne - ale jak ktoś lubi polecam Koła Czasu Roberta Jordana, równie monumentale (i nudne) dzieło - czyta się jak 12 tomową encyklopedię. :)

Continuum - fajna sensacja z SF, podróże w czasie. :)
Andromeda - starszy serial ale calkiem fajny, dla miłośników SF pozycja obowiązkowa. Jeśli oglądamy Babylon 5, Star Trek'i to Andromeda jest dla nas.
Hawaii Five-0 - remake ale godnie zrobiony :) dla miłośników Battle Star Galaktica aktorka grająca Sharon "Boomer" Valerii - gra tu główną rolę. :)
Person of Interest - serial bardzo na czasie w kontekście USa podsłuchującego wszystko i wszystkich. :) Kawał dobrej sensacji z elementami konspiracji i teorii spiskowych.
Pogranicze w ogniu - stary polski serial, który podobnie jak Ekstradycja i Sfora kładzie na łopatki i niszczy każdą Polską produkcję serialową ostatnich lat. Super serial o walce wywiadowczej międzywojennej Polski i Niemiec. Nie znajdziemy tu pościgów i strzelanin, ale mocno wciąga.


rozwielitka
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 13-09-2013, 22:14

Post autor: rozwielitka »

Ja do niedawna byłem ogromnym fanem "Czasu Honoru". Ale nowy sezon bardzo mnie rozczarował. Ten wcześniejszy był bardzo dobry. Teraz jak dla mnie to już równia pochyła. Jest tu ktoś kto ogląda ten serial? Jakie są wasze wrażenia na temat nowych odcinków?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

rozwielitka, ja oglądam i jestem takiego samego zdania, po tych dwóch odcinkach. Może się rozkręci, bo poprzedni sezon też się rozkręcał przez kilka odcinków ;) Zobaczymy co się będzie działo. Mam nadzieję, że Wesołowski zginie, bo nikt mnie tak nie denerwuje, jak on w tym filmie...


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Po tym jak beznadziejnie zakończono sezon 5 Czasu Honoru niełatwo będzie zrobić coś gorszego. Serial generalnie trzymał dobry jak na Polskę poziom ze szczytem przypadającym na sezon 3 ale jednak przy produkcjach zachodnich polski scenarzysta wygląda półamatorsko.

Jak ktoś chce zobaczyć jak o widzu myśli scenarzysta profesjonalny polecam House of Cards. Myślę, że za tydzień na rozdaniu Emmy wykosi rywali.


demnel93
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 10-10-2013, 16:18
Kontakt:

Post autor: demnel93 »

Ja polecam z czystym sumieniem Hannibala - naprawdę świetny serial z doskonałą obsadą, o początkach słynnego kanibal
Kredyty gotówkowe http://www.doradztwo-kredytowe.com.pl/kredyty-gotowkowe" onclick="window.open(this.href);return false; są w wielu przypadkach najlepszą odpowiedzią na zapotrzebowanie Polaków.


Irenka
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 24-06-2013, 21:56

Post autor: Irenka »

Oglądam "Czas Honoru" i faktycznie niektóre wątki w serialu są bez sensu. Np z tym o powrocie szefa gestapo do Warszawy. Poprzednie sezony bardziej trzymały w napięciu.


kato
Rhetor
Posty: 2700
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

House of Cards - genialny serial
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

Louve
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 05-09-2009, 14:04
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Louve »

demnel93 pisze:Ja polecam z czystym sumieniem Hannibala - naprawdę świetny serial z doskonałą obsadą, o początkach słynnego kanibal
Lubię Madsa Mikkelsena i w tej roli się sprawdza doskonale, ale sam serial po kilku odcinkach robi się zbyt naiwny.

ODPOWIEDZ